mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 14:51:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14   Dol
Natisni
Avtor Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce  (Prebrano 63323 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #15 : torek, 12.05.2009 : 12:32:56 »

Tudi jaz bi prišla na sestanek in bi z veseljem pomagala. Zdaj sem za stalno v Logatcu (glede tega bom še poklicala, ker v pogodbi za Buddya piše drugače). Wink
Logiran
Kleja
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 120


WWW
« Odgovor #16 : torek, 12.05.2009 : 12:33:36 »

Jaz bi z veseljem in odgovornostjo. Definitivno bi pa za začetek prišla na sestanek.
Nataša
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #17 : torek, 12.05.2009 : 12:41:59 »

Na gliste, ki letijo ven iz gobca, sem navajena, kakšen mačji uč v rokah bi tudi prenesla. Iiiiijam in Oooojam pa itak samo doma pred računalnikom (pa še to potiho, da me Gašper ne sliši). Tongue

Bi tudi jaz prišla na sestanek.
Logiran
everlast
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 310


« Odgovor #18 : torek, 12.05.2009 : 12:48:27 »

Z veseljem pomagam Smiley
Sem že marsikaj prenesla, tudi tečne babe Grin

Bi prišla na sestanek.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #19 : torek, 12.05.2009 : 12:50:19 »

Naj nadaljujem...
Tisti, ki bi delali tule, ne smete okoli past, ko vam mačje oko v roki pristane, pa ko pes skozi smrček in gobec in rit gliste ven meče..  

No, če slučajno kdo še ni čisto posran, dobrodošel na sestanek, ko bo.
jaz sem se čisto posrala  Lips Sealed in priznam, da tacgale  Shocked pa (še?) ne zmorem prenest.
Tko da bom še naprej delovala in pomagala po svojih močeh na drugih področjih oz. izven "pogodbenega prostovoljstva  v Zavetišču Horjul".  Smiley 
Sej ni zamere, kenede ne?
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #20 : torek, 12.05.2009 : 12:57:04 »

Prav nobene. Saj v bistvu ni treba niti pisat, če ne morete, me zanimajo tisti, ki lahko. Brez zamere nazaj  Smiley.
Logiran

branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #21 : torek, 12.05.2009 : 12:59:15 »

Vem, da je brezveze da napišem, da bi takoj pomagala, pa sem predaleč doma. Rada bi, pa da veš Smetka, da bi rade volje pomagala. Mejbi se pa kdaj preselim bližje Horjulu. Srečno, pa upam, da dobiš čimveč dobrih in pridnih prostovoljcev. (evo, sem ravnokar prebrala, da mi niti ni treba tega niti pisat, pa sem vseeno...) Srečno še enkrat!
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #22 : torek, 12.05.2009 : 13:00:41 »

No, če slučajno kdo še ni čisto posran,...
Sem. Čisto. Vedno znova. Pa vseeno bi spet in ravno tako in še kdaj. Ker mi nikoli ni žal odločitve pomagati.
Toliko v razmislek Wink

Te imam v planu.
Sam da imaš Cool Potem pa kar pobriši in ne bom več smetila Tongue
Logiran

Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #23 : torek, 12.05.2009 : 13:12:49 »

V koliko pride v poštev npr. fiksna pomoč 1x mesečno bi z veseljem, več pa zaradi oddaljenosti in službe težko.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #24 : torek, 12.05.2009 : 13:20:58 »

Veš kaj Smet, tako na izi se nas ne boš znebila. Jaz bi se prav rada naučila kako se ubadati z raznoraznimi pasjimi karakterji, pomagati ranjenim. Kri in rane se mi ne gabijo, s tem nimam problema.
Redko spuščam iiiii, ooooooooo,... Bila bi pripravljena na fiksen delovni čas, če se razume kaj mislim. Seveda tudi vskočiti, ko bi bilo nujno.
Logiran
Nika2
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.367


« Odgovor #25 : torek, 12.05.2009 : 13:27:28 »

Ni problema, z veseljem pridem na sestanek. Upam, da bom v prihodnosti vsaj malenkost lahko pomagala. Tako ali tako bo tudi nase drustvo v sirsem smislu z veseljem pomagalo Horjulu.

Glede glist, izpadlih ock in zgnitih ran pa tudi ni problema. Me ze dolgo ne ganejo vec.
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #26 : torek, 12.05.2009 : 13:40:52 »

Jaz trenutno lahko ponudim samo intervencijo 24/24 in prevoz.
Bi si pa želela,da bi lahko Alan prisostoval kakšemu "šnel kurzu" glede prve pomoči živalicam,ker je on bolj primeren za take reči.
Jaz sem bolj driskaste sorte.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #27 : torek, 12.05.2009 : 14:05:05 »

Z veseljem bi pomagala z delom z mačjimi začasniki. Lahko karkoli. Če še ne znam, se bom vzorno učila. Iz dosedanje "prakse" vem, da ni niti malo romantično in kako dolgo me potem vse skupaj preganja, ampak se ne dam prestrašiti lastni "presranosti"  Roll Eyes Pripravljena pa sem se mnogo naučiti tudi glede oskrbe psov in dela z njimi, vendar s psi žal še nimam toliko izkušenj.

Bi pa lahko pomagala pri statičnih delih, ker nimam lastnega prevoza, najlažje čez teden, dopoldan ali popoldan, saj imam premičen delovnik honorarcev, ki delajo doma. Sem iz Ljubljane, tako da upam, da se javi od tu še kdo, ki bi redno opravljam prostovoljna dela čez teden in bi lahko ustvarili "prevozno navezo".

Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #28 : torek, 12.05.2009 : 14:31:21 »

Jaz sem v medicinskem fohu, tko da mi razne krvi, sluzi in podobno ne obrnejo želodca, z glistami sicer še nisem mela opravka (če ne štejem tistih v alkoholu za eksponat), ampak bi jih pomojem tud preživela Wink

Sem se pripravljena veliko naučit (ker pač kaj dosti prakse še nimam). A se javim(o) še na telefon ali mejl, a počakamo da bo sestanek?
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #29 : torek, 12.05.2009 : 14:39:59 »

Gliste so čist kul, če se ti ne gravžajo špageti, tudi z glistami ne bo problema Cheesy
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 14   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Zavetišče Horjul išče prostovoljce
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines