mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 08:44:27

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kradljivec
Strani: 1 2 3 [4]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kradljivec  (Prebrano 22462 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #45 : ponedeljek, 04.07.2005 : 21:08:03 »

Poleg tega da ga zapreš v kletko ga daj na špagco ko ne moreš paziti nanj.
Te pa čisto razumem kako je če kuža krade. Moj je bil tudi pravi lump. Ukradel je nogavice in potem zbežal tako da smo ga vsi lovili, njemu se je pa to zdelo zabavno in je mislil da se igramo. Gumice je kar iz glave dol potegnil in zraven se razume še ceu čop las. Hrane sicer ni kradel, razen enkrat ene napolitanke in ko sem prišla nazaj je bil umazan okoli gobčka, še oblizoval se je na hitro ampak naredil pa je tak pogled kot da ni on nič kriv. Veliko čevljev je uničil, ampak samo peto je stran odgriznil. Ko pa smo ga brisali z brisačami po kopanju, je on brisačo ukradel in ves moker zbežalna posteljo... Veliko truda je bilo potrebno da je to nehal početi, no še kar kakšno kdaj pa kdaj ušpiči toda fuj sedaj pomeni fuj.
Nekaj ga pa nikakor ne moremo odvadit. Vsakič ko kdo pride k nam na obisk je prvi pri vratih on in prvo kar naredi je to da zarine celo glavo v vrečko in pogleda če je kaj za njega. Enkrat je tako skoraj eni gospe ki je ravno iz mesnice ven prišla, iz košare ukradel cel kos mesa... Ampak to smo ga mi navadili, zmeraj ko smo prinesli vrečke je nekaj dobil in tako se je navadi...  Cheesy
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #46 : ponedeljek, 04.07.2005 : 21:11:47 »

Hja še nekaj... Ko smo ga učili da ne sme od nikogar vzeti hrane kot od nas so bile tudi težave. Nekako je skapiral da tega ne sme početi. In ko sem ga gledala oz ko sem stala zraven ni uzel ničesar. Ko pa mene ni bilo, je pa vzel. Insicer prvo se je prepričal če me res ni, lepo je šel pogledat za vrata (tam sem se ponavadi skrila) in ker me ni bilo je hitro pojedel. Če pa sem v tistem trenutku vstopila je pa hrano obdržal v gobčku in gobček zaprl kot da ne bi imel nič not. Pa še neumnega se je delal...
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #47 : sobota, 20.08.2005 : 23:21:41 »

Ja  Linch   bi bila včasih zelo vesela da bi imel malo daljšo"lajtungo" za stvari dojet Grin Grin

Za puberteto  je pa jasno!  Ta ga pa tolk trka, da je kar hudo.



Naprava je pa žvižgavec....... pojma nimam kje smo jo dobil( nekje v eni kišti, že davno pozabljena) moj je  to malo predelal tako , da se da izklopit na tistega daljinca ki je tudi ta lući prižigat.  Mislim , da je bila včasih del alarmne naprave pri avtomobilu  100 % pa nisem   , na žalost je pa edina pri hiši.

Glede agilitija , pa......... še na PNZ ga ne upam peljat, ker je preveč strapan.(če ga psi okoli njega "šlivijo") če pa ne.............. saj veš kako je bilo na tistem srečanju v Struževem, ko ga noben ni "šlivil" je šel pa malo v Savo  plavat.............. pa je bil spet deležen pozornosti ko zem ga nazijala.

damayanti malo neumesno vprasanje ampak vseeno.... ko si omenila Struzevo ali hodis tja na strelišče kjer imajo pasjo šolo tudi kvrp(klub vodnikov reševalnih psov)?

Lp
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #48 : ponedeljek, 29.08.2005 : 13:10:13 »

uf Huh...  sem šele  sedajle zasledila tvoje vprašanje Klea.

V struževem smo bili na srečanju  forumašev..... na omenjeni poligon pa nismo mogli...So nas  nateg***i  na suho.  Obljubljeno je bilo  :-\potem  smo se pa na dvorišču pojali. Cheesy Wink  (  slikice  ima  hipo v njenem albumu Wink)
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #49 : ponedeljek, 29.08.2005 : 13:19:27 »

Je bilo to jauarja? In so to te slikice?
http://srecanja.moj-album.com/album/115455/

Damayanti ... kako je sedaj kaj pri vas? Se je lump ze kaj umiril?

Lp, Ursa
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #50 : ponedeljek, 29.08.2005 : 13:51:40 »

Lump, je  nehal  kronično krast..... drugače  pa  še kakšno stvar  izmakne....(    skrbi zame,  -da ga ne pozabim  kregat Wink)
Pa  stare   mame  so  se tudi  zverzirale...  hodijo  naokrog,   Grin  sploh  z  kakšnimi francoskimi štrucami  v  cekarjih.
Sedaj  ima  varovanko.  In je  trenutno še malo zadržan in  pokroviteljski.
Ampak  mu je  mala  " tasmanka"  že dala  vraga Wink....  Sedaj je ugotovil  , da   se svet ne vrti  samo okrog njega Cool.

Nasplošno se pa ni kaj dosti umiril Tongue, je skoraj bolj otročji, kot Dina( 4 mesece Roll Eyes)

Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #51 : ponedeljek, 29.08.2005 : 14:29:22 »

Hoila!
Super slikce ravno danes se odpravljam z mojim Arsom v Struževo na malo šolanje Wink Ali mogoce kdo ve ce bo tam se kaksno srecanje forumasev ali v blizini  Cheesy da vas malo bolj spoznam Smiley

Lp
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #52 : ponedeljek, 29.08.2005 : 14:59:56 »

Dayamanti ... zgleda je bil potreben samo cas in tudi bo ... hehe ... ali pa novi clan! Grin

Hoila!
Super slikce ravno danes se odpravljam z mojim Arsom v Struževo na malo šolanje Wink Ali mogoce kdo ve ce bo tam se kaksno srecanje forumasev ali v blizini Cheesy da vas malo bolj spoznam Smiley

Temo o srecanjih v Kranju imas tule!

Lp, Ursa
Logiran
Klea
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 76


« Odgovor #53 : ponedeljek, 29.08.2005 : 18:45:01 »

Hvala Wink

Lp
Logiran
Strani: 1 2 3 [4]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Težave z vedenjem  |  Tema: Kradljivec
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines