mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 18:29:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Stroj za umivanje psa
Strani: 1 [2] 3 4   Dol
Natisni
Avtor Tema: Stroj za umivanje psa  (Prebrano 9327 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #15 : torek, 19.05.2009 : 22:16:00 »

 Lips Sealed
Da nekdo zapre zivo bitje v stroj...bolano. Samo pliskote se tko muci s pranjem...
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #16 : torek, 19.05.2009 : 22:19:51 »

''Mr Jarry said: 'It doesn't take long to wash the dog - usually a few minutes. The longest part is the drying. The dogs don't seem to get bored. They just sit there and they come out clean.''

Ja, se po slikah vidi, kako pes mirno sedi in uživa. Revež praska ven Sad
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #17 : torek, 19.05.2009 : 22:46:42 »

Grozno, res Lips Sealed
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #18 : torek, 19.05.2009 : 22:49:35 »

dvomim da je ta izumitelj najprej na svoji kozi sprobal novost... Hvala lepa,imam raje da me boli kriz po rocnem pranju in enourno glancanje kopalnice dlak :p
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #19 : torek, 19.05.2009 : 22:53:08 »

Mene res zanima ali se v kompletu dobi še jekleni oklep kot pripomoček za lastnike frišno skopanih mačk Cheesy
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #20 : sreda, 20.05.2009 : 07:02:09 »

Hm, in zakaj lastnik ni noter s psom, če je to tako enostaven in živim bitjem prijazen aparat.
Aja, ljudem pa ni prijazen - se mi je zdelo...
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #21 : sreda, 20.05.2009 : 08:00:11 »

Jz Micke ne bi tja notri zaprla. Pomoje bi jo fršlok - ne mara vode sploh...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #22 : sreda, 20.05.2009 : 08:17:03 »

Hm, in zakaj lastnik ni noter s psom, če je to tako enostaven in živim bitjem prijazen aparat.
Aja, ljudem pa ni prijazen - se mi je zdelo...

Hehe, bo Lanabela prva probala  Cool
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #23 : sreda, 20.05.2009 : 09:07:19 »

Ni lepsga, kot lovit psa po celem stanovanju, zato, da ga odvleces do bane, da potem ugotovis, da si pozabil pasjo brisaco im medtem ko jo gres iskat, pes ven uide, zato vajo spet ponovis. Ko sta koncno noter, ti v opremi za pasje kopanje, pes caka prestrasen, da bo vsak cas umrl, ko boš zalaufal stroj, ki bruha vodo, torej tus. Poskus po pobegu ne uspe in koncno se preda usodi vode in sampona. Vmes ga fejst hvalis in se pogovarjas z njem. Ceprav dela najbolj uboge face, da mu je hudo ve, da si poleg in da ga ni treba biti strah. Parkrat si vmes se sam stusiran in ko ravno porabis zadnje kaplje vode, da ga speres, ti se zmanjka tople vode, ker imas majhen bojler. Veselje je nepopisno, ko ga brises, ker ve, da gre h koncu. Svez, umit, cist zdivja iz kopalnice in pridno stusira se omare in stene, medtem ko se strese. Vesel je, ker je cist. Medtem ko on divja po stanovanju, tebe caka odlakana, crna kopalnica. Medtem ko brises, umivas, se dobro pocutis, ker ves, da sta skupaj pretrpela te muke pod tusem, da je videl, da si poleg. On kuka v kopalnico, kaj pocnes in te vaci k igri. Itak da lahko kopalnica pocaka, zato se gres malo poigrat. Ko je kopalnica ociscena in bojler poln, sledi se tvoj tus. Vrata pustis odprta, zato, da te lahko gleda, kako trpis pod tusem, prav kakor je on prej. Zazdi se ti, da si ti smeje. Ko koncas, te pridno caka pred vrati, da ti pove, da ti je uspelo, tako kot njemu, da sta oba zmagala. Veselje je nepopisno!  Smiley

In to naj jaz zamenjam za stroj. Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #24 : sreda, 20.05.2009 : 09:21:18 »

Ko jaz kopam (in pozimi tudi češem - to počnem pozimi v kopalnici) Micko, sem zelo malo oblečena (spodnje perilo Cool. Se opravičujem za tole podrobnost, ki sem jo delila z vami, AMPAK, razlog za to je popolnoma praktične narave:
(saj nisem kakšen ekshibicionist, da ne bo pomote) ampak moonbeam je krasno opisala celoten potek vaje in jaz si na ta način prišparam vsaj pucanje/pranje kosmate mokre obleke. In še več:
ker če dam tisto kosmato obleko prat v stroj (čeprav prej kao stresem dlake dol), potem imam cel stroj perila kosmatega Angry in se moram ubadat še s spravljanjem kocin z obleke, ki prej sploh ni bila kosmata Shocked...
Torej samo očistim kopalnico, se stuširam, pa je Cheesy

Skratka, manj si oblečen medtem ko kopaš psa, bolje je Roll Eyes Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #25 : sreda, 20.05.2009 : 10:10:32 »

Cot nimam nikoli odlakanih  Smiley. Malo stresem pa pade tistih par dlak dol  Tongue. Kopalnico bi pa lahko s furminatorjem cesal  Grin
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #26 : sreda, 20.05.2009 : 11:00:08 »

Pri meni so pa dlake vsepovsod po obleki Undecided. Missy moram dvigniti v bajo in iz banje, pa še nekajkrat mi medtem skoraj pobegne, ker jo je strah, tako da sem mokra in kosmata. In kako se to zapopa na cunje Shocked Angry - nikakor ne spravim dol sram
Jaz Missy potem še posušim s fenom, da se mi ne prehladi, predvsem pozimi, ko je bolj hladno. Potem jo še malo počešem, tako da je VSE kosmato....
No ja, tale pralni stroj bi bil sicer ful doborodošla zadeva, samo jaz ga ne bom uporabljala Wink
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #27 : sreda, 20.05.2009 : 11:19:05 »

Sem takoj za. Moje psice so navajene vsega hudega. Nobena ni klavstofobične in ni problema, če se jih zapre v majhen prostor. Vode v nobeni obliki se ne bojijo, sušenja in fenanje tudi ne. Meni niti ne bi bilo treba zlesti zraven, saj nobene ne popade panika, če slučajno ostane sama. Tudi nimam prav nič proti, če moja kopalnica enkrat za spremembo ostane suha. Samo cena je rahlo zasoljena - 100 evrčkov za vseh pet skopat se mi zdi škoda. Če pa mi lastnik aparatka časti za reklamo pa takoj.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #28 : sreda, 20.05.2009 : 11:25:09 »

jžš, kašne projekte mate to eni... Shocked Wink

Moja pesjanka je pa ena taka modelka, vam rečem, da sem jo dosedaj morala skopat max. 2x, ker se je pač ...no....odišavila cela z enim kmečkim parfumom prav na brzino Angry... Sicer pa ji peremo samo podvozje in je lepa, lepa, najlepša, dišeča ko rožica - ajooooj, lubica moja! Cheesy Kiss Kiss Kiss

sori za tale izliv, nisem si mogla pomagat....
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #29 : sreda, 20.05.2009 : 11:29:31 »

Kaj češ, če maš belega psa, ga je treba v celoti obnoviti vsaj ene dvakrat na leto (če že ne na priporočena dva meseca), ali pa postane sivkodrlajsast.
Zaradi takih malenkosti kot so raznorazni kmečki parfumi, pri nas psov ne kopamo. samo počakamo da se posuši in skrtačimo.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  o psih - razno  |  Tema: Stroj za umivanje psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines