mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:13:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Sola za lastnike psov!
Strani: 1 [2] 3 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sola za lastnike psov!  (Prebrano 33208 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Aja
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #15 : petek, 18.10.2002 : 12:53:02 »

Jana!

Ideja je vec kot odlicna. Se mi zelo dopade.

lp
A
Logiran
Lonck
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 6


« Odgovor #16 : torek, 26.11.2002 : 22:17:27 »

Jst takoj pridem Grin kužka dobim šele čez dobr mesec in sem v vsem tem še čisti začetnik, tko da mi bodo vsi nasveti pršli zelo prav Smiley tko da če bo to kdaj just let me know;D
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #17 : torek, 26.11.2002 : 23:21:08 »

Lonck,

"sola" bo, vendar bo tvoj novi kuza ze nekaj casa pri tebi, torej pozanimaj se ze zdaj o vsem, kar je potrebno in preberi ter poslusaj vse, kar ti je dosegljivo. Vprasaj, ko ti kaj ne bo jasno in v dobro kuzka vztrajaj pri odgovorih na svoja vprasanja. Tako ne bos nemocna, ko bo kuza ze v hisi.

Predavanje bo eno februarsko petkovo popoldne in vecer v Velenju. Vodila ga bosta priznana strokovnjaka - veterinar in kinolog.
Da se da kaj narediti tudi z dobro voljo in brez posebnih stroskov ter pretiranega debatiranja bomo dokazali vsi trije.

Vsi podrobni podatki bodo objavljeni tukaj na forumu in na strani takoj po novoletnih praznikih.

Zdaj naj povem le toliko, da bo tema srecanja "Skrb za zdravje in vzgoja mladega psa od rojstva do enega leta", namenjeno pa bo tako vzrediteljem, kot tistim, ki se za kuzka odlocajo ali ga celo ze imajo doma. Vsi vemo, da bomo tisto, kar bomo "posejali" v prvem letu nasega pesjana, "zeli" se vsaj nadaljnih 10 ali vec let.
V debatnem delu srecanja bomo veseli tudi vseh ostalih vprasanj, ki jih boste postavili strokovnjakoma.

Upam, da se vidimo februarja v Velenju!
Sem firbcna, koga od vas lahko pricakujemo  Wink
Logiran

KAVKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #18 : sobota, 14.12.2002 : 10:40:13 »

Pozdravljeni!
Carska ideja je tole, jaz sem takoj zraven.
Tudi jaz imam podobne izkušnje kot ostali, ko lastniki ne vedo kako pravilno skrbeti za psa. Tudi pri nas smo psičko kupili prepričani da smo pripravljeni, ker sva z mami predelali toliko literature Cool. Ko smo začeli hoditi k reševalcem sem po enem letu priznala sram, da sem bila šele takrat pripravljena na šolanje kužka. Tako da ne bi delala takšnih neumnih, a velikih napak. Tako, da res zelo priporočam šolanje za lastnike Smiley. Če sem jaz potrebovala 1 leto, potem ne bi nikomur škodilo, če bi se odeležil takšnega seminarja Wink. Le organizatorja še potrebujemo! Se kdo javi? Smiley Resno mislim.


KAVKA
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #19 : sobota, 14.12.2002 : 14:22:40 »

Kavka, predavanje bo drugi ali tretji petek v februarju 2003 v Velenju.
Podrobnosti bodo pa takoj po novem letu.
Logiran

KAVKA
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 96


« Odgovor #20 : torek, 17.12.2002 : 09:59:10 »

Jana super!! Grin
Bom razširla okrog, jih poznam veliko ki potrebovali takšno predavanje. Wink Po moje bo to res seminar z visoko udeležbo. Cheesy
V pričakovanju nadaljnih informacij.

KAVKA
Logiran
Kiki
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 81


« Odgovor #21 : četrtek, 16.01.2003 : 17:39:57 »

Prepricana sem, da bo predavanje kakovostno. Ce samo pomislim, kako bi meni prislo prav pred dvema letoma! No, sedaj sva z mojo kuzo najhujse ze dali skozi in sem ze pozabila, kako sem na zacetku vcasih  jokala in mislila, da ne bom prezivela.

Predlagam, da za vse tiste, ki se ne bodo mogli udeleziti, predavatelji po predavanju svoje prispevke natisnejo v obliki majhne knjizice in jo za dolocen prispevek (recimo malo manjsi, kot bo cena predavanja v zivo) ponudijo v drustvih, zavetiscih in pa POVSOD, kjer se prodaja pasja hrana in ostalo.

Skratka, ne samo v privat trgovinah, ki itak imajo vedno posluh za to, ampak tudi v raznih Intersparih, Leclercih in bencinskih pumpah. (Tam dobri in vestni lastniki v glavnem itak ne kupujejo, pac pa ravno tisti, ki take nasvete morda najbolj potrebujejo).

Ce pa kateri megamarket ne bo hotel vzeti, jih bomo pa ful in mnozicno spljuvali, a je tko?

Če bi v knjizici objavili kaksen oglas (pasje sole, uvozniki pasje hrane in opreme itd.)  bi bila pa mogoce lahko sploh zastonj in tako se bolj dosegljiva? Potem bi jo lahko objavila celo Jana ...
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #22 : sobota, 18.01.2003 : 16:16:00 »

To bi bilo fenomenalno!!!Šola za lastnike psov,super ideja Smiley Wink Cheesy Grin :-*Tudi jaz bi pomagala,če bi kako lahko,pa še moje "sodelavke" in "sodelavci" v skupini za pomoč živalim KA-LA,pa je nas takoj 20.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #23 : sreda, 29.01.2003 : 09:01:47 »

Tako, vse je zmenjeno in zdaj je tukaj prvo obvestilo o predavanju:

V okviru akcije "Sola za lastnike psov" vas vabimo na predavanje
"Skrb za zdravje in vzgoja mladega psa od rojstva do enega leta",
ki bo v petek, 21. februarja 2003 ob 18.00 uri v Velenju.

O zdravju bo predaval dr. vet. med. Milan Matko, Toplica, Center za zdravljenje zivali Topolsica,
o vzgoji bo predaval Martin Simoncic, pasja sola Gali, Ljubljana.
Cas bo tudi za vasa vprasanja, na katera bosta predavatelja odgovarjala na koncu.
Predavanje bo predvidoma 3 ure.
Prispevek je 500 SIT na udelezenca, vanj pa je vkljucena ena pijaca v gostiscu, ki nam bo prijazno odstopilo prostor.
Oba predavatelja in mojpes.net bomo organizirali in izvedli predavanje zastonj.
Kuzkov ne vodite s seboj na predavanje.

Do konca tedna bo pripravljen on-line formular, kjer se boste lahko prijavili za udelezbo na predavanju.
Prijave bom zbirala do 19.februarja 2003. Vse podrobne informacije dobijo udelezenci naknadno.

Upam, da se vidimo 21. februarja v Velenju.
Lep pozdrav,
Logiran

LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #24 : sreda, 29.01.2003 : 19:22:15 »

Bravo forumovci!!!To bo super!Tale šola za lastnike psov!Škoda samo,ker je meni prvo predavanje v nedosegljivem kraju.Bodo predavanja vsakič v drugem kraju ali zmeraj na istem???
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #25 : sreda, 29.01.2003 : 20:10:16 »

LIZA,

kdaj in kje bo naslednje predavanje je pa cisto odvisno od zanimanja za prvo in od njegove uspesnosti. Jaz sem prepricana, da vas bo dovolj takih, ki si o kuzkih zelite zvedeti cim vec. Zato mislim, da bodo predavanja tudi drugje.

Lep pozdrav,
Logiran

LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #26 : četrtek, 30.01.2003 : 16:59:11 »

Super!!!Če bo predavanje kje v Ljubljani zagotovo pridem skupaj z mojima (najmanj dvema)prijateljicama Cheesy
Logiran
Tamara
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 74


« Odgovor #27 : petek, 31.01.2003 : 14:52:21 »

Upam, da bo res še kdaj, ker jaz verjetno ravno takrat ne bom mogla prit  Cry, ker imam takrat ravno izpit (ob 16h), pa si blazno želim, da bi prišla.
Logiran
nadja
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 894


« Odgovor #28 : sreda, 05.02.2003 : 14:20:59 »

Tudi jaz upam, da se bo šola ponovila še kdaj, ker gremo ravno takrat smučat za cel teden. Tisti, ki boste šli se pa lepo imejte Smiley
nadja
Logiran
Pudlica
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 65


« Odgovor #29 : četrtek, 06.02.2003 : 13:34:28 »


Hov,hov!
Jaz bi tudi sla....pa zal ...vec srece prihodnjic  Cry .Nimam prevoza.Emmmm...ce pa slucajno kdo namerava iti s mariborskega konca,pa da ima se kaksno mesto "frai",bi pa bila zelo vesela....Prosim,ce mi lahko sporoci.

Lep pozdrav!

Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Sola za lastnike psov!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines