mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 23.04.2024 : 14:25:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Sola za lastnike psov!
Strani: 1 2 [3] 4 5   Dol
Natisni
Avtor Tema: Sola za lastnike psov!  (Prebrano 33246 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
KatjaD
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40



« Odgovor #30 : petek, 14.02.2003 : 17:47:53 »

   Zdi se mi prekrasno, da ste se spustili v nekaj takšnega, saj se sama vedno bolj zgražam nad tem, kako nevedni ljudje si nabavijo psa, ali še hujše nabavijo psa za svojega otroka, ker si ga je pač včeraj zaželel - NEMOGOČE in grozno žalostno!!!
    MISLIM DA JE NEVEDNOST VSEKAKOR TREBA PREPREČITI IN DA JE SEMINAR OZ. VZGOJA LASTNIKOV PSOV PRIORITETA, SAJ SE MI KLJUB OGROMNI KOLIČINI OPOZORIL POVSOD OKROG NAS ZDI, DA SE ŠE VEDNO PREVEČ LJUDI ODLOČI ZA NABAVO Z DANES NA JUTRI.
Logiran
newfi
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 102


« Odgovor #31 : nedelja, 16.02.2003 : 21:54:23 »

Se strinjam šola za lastnike kužkov je včasih res bolj pomembna kakor za samega kuža. Fino, da se tudi na tem področju nekaj dogaja.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 24.02.2003 : 00:40:14 »

Zivjo,

se opravicujem, ker se po predavanju javljam sele zdajle. Bila sem odsotna. Upam, da niste mislili, da ga sploh ni bilo  Wink. No, tisti forumovci, ki so bili na predavanju, se nekako ne okorajzijo, da bi napisali, kako je bilo.

Prvo predavanje "Sola za lastnike psov" se je zgodilo v gostilni Verdelj v Velenju, v petek, 21. februarja in je trajalo od 18.15 do 21.30. Udelezilo se ga je 48 slusateljev.
Prvi je predaval dr. Milan Matko, za njim pa Martin Simoncic. Tako eden kot drugi sta povedala veliko zanimivega. Vec lahko povedo tisti forumovci, ki so se predavanja udelezili.

Tukaj je nekaj slik za pokusino:

dr. vet. med. Milan Matko


kinolog Martin Simoncic
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 24.02.2003 : 00:42:19 »

Tukaj pa je nekaj slik "publike":





Logiran

Peibie
rad pišem
****
Sporočil: 319


« Odgovor #34 : sreda, 26.02.2003 : 11:42:10 »

No, zacetek tedna je bil precej bezljajoc Sad, zdaj pa lahko napisem, kako je bilo v petek.

Bom zacela kar s tistim, kar se ponavadi napise na koncu. Cestitke in zahvala Jani, Dani in Martinu Simoncicu in dr. Matku. Pa se je premaknilo tudi pri nas!

Predavanje je bilo skupek snovi, ki se je novopeceni pesjanarji obicajno ucimo sproti, vcasih pa tudi, ko je ze malo pozno, iz lastnih napak.

Dr. Matko je nas druzinski veterinar Wink Grin, ze odkar v nasem domu kraljujejo dame iz druzine Golding, in nas je skozi stvari, o katerih je govoril, kar uspesno vodil ze med nasimi rednimi cepljenji in preko vzrediteljev nasih dam. Bi pa prav z veseljem prisla na kaksno predavanje, namenjeno predvsem prehrani. To se mi zdi zadnje case precej pereca tema.

Med predavanjem o vzgoji sem pa verjetno izgledala precej podobno kot moja Grammy, ko sem ji pri skoraj treh letih prvic predstavila kliker. Grin 'Aha' efekti so kar sibali po moji glavi. Cheesy

Zdaj ko smo stvari premleli in prespali, bi bilo pa fino se eno srecanje. Saj vem, saj vem, da sem zahtevna! sram Roll Eyes

Sem bila pa kar presenecena, ker meni znanih forumovcev skoraj ni bilo. Huh Sad

Mojca
Logiran
Mama_pei
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #35 : sreda, 26.02.2003 : 12:06:23 »

En lep sončen pozdravček iz Savinjske doline,

tudi jaz bi se rada zahvalila Jani, Dani in Martinu Simončiču, ter seveda Dr. Milanu Matku, za zelo prijeten in predvsem koristen večer v Velenju, prejšnji petek.


Predavanja so bila odlično pripravljenja, zanimiva in večer je minil prehitro. Upam, da bo prav kmalu, spet kakšno predavanje, z novo tematiko. Ja, prehrana je zelo zanimiva reč. Zagotovo, pridem, vsakič, ko bodo tovrstna srečanja.

Res je, Mojca,  Dr. Matko,je  naš družinski veterinar že od leta 1992. Veliko me je naučil v teh letih.
In zelo pomembno je imeti takšnega veterinarja, da veš, da ga lahko pokličeš kadarkoli, in nikoli ne bo odklonil pomoči.


Od G. Simončiča pa sem slišala veliko koristnih napotkov. Nekaj sem jih kar takoj začela uporabljati.

Še enkrat, hvala vsem , ki ste to predavanje organizirali in omogočili.

Mama pei, Mirjana Smiley
Logiran
anomis
gost
« Odgovor #36 : četrtek, 06.03.2003 : 21:34:10 »

Ker je tema o šolanju psov aktualna me zanima , če ima kdo kakšne izkušnje s šolanjem shih-tzuja.
Naš Toto je star 9 mesecev in razmišljam, da bi se spomladi podala v kakšen tečaj. Je prikupen, lahko vodljiv... pri vzgoji nam je uspelo doseči, da ne prosi za hrano pri mizi, da je lepo čist, da spi v svoji košarici...
Ne upam pa si z njim na sprehod ne da bi bil na povodcu, ker bi mi jo lahko kam ucvrl, če bi zagledal kakšnega štirinožnega prijatelja.
Ali nama priporočate pasjo šolo, ali menite, da je za shih-tzuja dovolj domača vzgoja?

Wink Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 06.03.2003 : 22:01:43 »

Zivjo,

predlagam, da pogledas v rubriko O vzgoji psov in prepricana sem, da bos nasla kaj zase in za svojega shih-tzuja.

Lep pozdrav,
Logiran

tea1
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 11


« Odgovor #38 : četrtek, 17.07.2003 : 13:20:02 »

Mene pa zanima, če bo še kakšno tako predavanje v bližnji prihodnosti? Informacij nikoli dovolj... Roll Eyes

Lp
Tea
Logiran
maj
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.664


« Odgovor #39 : četrtek, 17.07.2003 : 13:32:36 »

Jaz tudi ZA  

LP
Logiran
Lana
gost
« Odgovor #40 : ponedeljek, 21.07.2003 : 14:35:05 »

Tudi jst bi rada sla !!! Ceprav (se) nimam kuzka Smiley Can I ?
Logiran
petea
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #41 : sreda, 07.04.2004 : 15:07:59 »

Jana, glede na to, da sem lastnica nekajmesecnega kuzka, vedno zelim slisati cim vec koristnih informacij in nasvetov glede vzgoje, nege, zdravja in vsega ostalega, kar se tice nasih stirinozcev.
Zelo si zelim, da bi se kaksno taksno predavanje ponovilo, glede na to, da je od prejsnjega minilo ze vec kot leto dni.
Obstaja kaj moznosti, da se to organizira, zaradi mene lahko kjerkoli v Sloveniji?


LP, P
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #42 : sreda, 07.04.2004 : 15:18:48 »

Uh, tezko recem, kdaj bi spet lahko organizirali taksno predavanje. Odvisno od zasedenosti predavateljev (in mene tudi Wink).
Bom pa mislila na to in poskusala nekako povleci niti skupaj Cheesy.
Logiran

igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #43 : sreda, 07.04.2004 : 17:10:54 »

Takrat v Velenju je bilo super in sem dobil kar nekaj nasvetov pa čeprav takrat še nismo imeli štirinožca  Wink
Res je , da se z vsemi nasveti nisem strinjal je bilo pa zelo vredu vsaj glede g.Matkota .  Cool verjetno zaradi tega ker o zdravju in negi sem vedel še najmanj ...  Undecided

Predlagam , da se spet vidimo tam  Grin Wink Grin Cheesy - ha predvsem zato ker mi je strašno blizu  Grin Grin

Lp Igor
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #44 : petek, 14.05.2004 : 12:22:17 »

Če se ne motim,bo zdaj pri novih izpitih za pse zraven tudi test za lastnike psov,kar se mi sicer zdi dobra zamisel (lastnik bo moral rešiti test z 70% se mi zdi,da bo test lahko opravil,opravljal ga pa bo mislim da samo enkrat ne glede na število psov) me pa zanima če kdo kaj ve,kakšna naj bi bila vprašanja?Nekje sem zasledila,da naj bi vodnik odgovarjal na vprašanje iz vzgoje,oskrbe,vedenja psa...Ima kdo kaj več podatkov o tem?
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  šolanje  |  Tema: Sola za lastnike psov!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines