mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 20:03:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Breznanje pri sterilizirani mački...?
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Breznanje pri sterilizirani mački...?  (Prebrano 1683 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« : ponedeljek, 25.05.2009 : 20:42:35 »

Na sosednjem forumu je mrtvilo, tako da bom vprašala še tukaj - če je to vprašanje kje že zastavljeno me pa prosim premaknite ali izbrišite.

Torej, imam vprašanje glede sterilizacije - je mogoče, da se mačka, ki je bila cca 1 leto nazaj sterilizirana in do zdaj ni kazala nobenih znakov, spet brezna??!
Mojo Poly je včeraj namreč nekaj trknilo in je začela mijavkati in prepevati in zavijati, skupaj z ostalimi čudnimi znaki, na primer, valja se po tleh, dviguje tazadnjo, praska s tačkami, skratka tipični znaki gonitve. Kako je to mogoče?!   Shocked Undecided
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #1 : ponedeljek, 25.05.2009 : 21:15:19 »

Je mogoce. Lahko da je pri sterilizaciji ostal kaksen kos jajcnika notri, lahko gre za kakrsne koli spremembe na maternici ... skratka, vsaj kaksen UZ pregled bi bil priporocljiv.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #2 : ponedeljek, 25.05.2009 : 22:36:05 »

Tole se je zgodilo tudi moji mački. Izkazalo se je, da so ji pri prvi sterilizaciji pustili en jajčnik notri. Lahko ga je pa samo kos pa je že dovolj, so mi razložili takrat. Potem jo ji pri drugem posegu odstranili vse, tudi maternico, saj so bile pri brisu vidne spremembe na njej.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o mačkah  |  zdravje mačk  |  Tema: Breznanje pri sterilizirani mački...?
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines