mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:17:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: PITBULL TERRIER
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: PITBULL TERRIER  (Prebrano 5990 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luks
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : ponedeljek, 01.06.2009 : 08:50:06 »

Prosim če mi lahko kdo pove, oziroma pomaga pri nakupu mladiča pasme pitbull terrier, lahko pa mi date tudi kakšen nasvet, o sami pasmi....ter če poznate kakšnega dobrega prodajalca, vzreditelja, ter kolikšna je cena....
najlepša hvala, luks Smiley Smiley Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #1 : ponedeljek, 01.06.2009 : 09:41:37 »

Ta tema že obstaja. Vzreditelja te pasme pri nas ni. Na tem forumu se sme oglaševati samo tiste psarne, ki so na forumu, tako da ti žal ne morem pomagati. Ne kupuj preko Bolhe! To ti polagam na srce-tam so šteparji. Poglej v zavetišča, ogromno bullčkov se oddaja. Ravno v Obalnem zavetišču v Kopru imaš eno 3 mesece staro pitbullko, srčkano k strela Smiley Glede same pasme, ti pa predlagam, da si prebereš vso tole temo: http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,27077.0.html In vse kar se da na internetu, knjigah. Ta pasma je zahtevna, ne priporoča se je za začetnike. V puberteti marskikomu zraste čez glavo in potem pristane v zavetišču. Zato se pred nakupom res zelooo dobro pozanimaj o pasmi. Karakterno so meni super psi, zelo človeku prijazni, a zahtevni.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #2 : ponedeljek, 01.06.2009 : 09:44:26 »

Poglej si pse v Obalnem zavetišču-med njimi najdeš veliko bullov. Zraven so pa še opisi. Evo stran: http://www.odpmz-drustvo.si/slike.htm
Male bullčice o kateri govorim v prejšnjem postu pa še ni na strani.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3 : ponedeljek, 01.06.2009 : 10:21:22 »

No, rodovniski pit bulli so v Sloveniji redki, zato verjetno luks misli psa, ki ga poznamo pod bull mesanca, za kar pa tukaj v nikakrsnem primeru ne more dobiti podatkov, kje se prodajajo.

Tema je zaklenjena, ker lahko luks najde psa za posvojitev v katerem od zavetisc (pac se je treba malo pomujati, preklikati, kontaktirati zavetisca ..., ker psi ne pridejo sami k posvojiteljem), ce meni, da mu tak pes ustreza, za pogovore o psih te pasme pa je na voljo tema o American Pitbull terier in ne vem, cemu bi bila nova odprta, ko pa na mojpes.netu sploh ni mogoce iskati psa za nakup s takim objavljanjem.
Logiran

Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Druge pasme  |  Tema: PITBULL TERRIER
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines