mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 22:52:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cvetko
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cvetko  (Prebrano 5536 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #15 : četrtek, 04.06.2009 : 10:26:19 »

Psa imejte stalno pod kontrolo in na vrvici, pa se to ne bo več dogajalo.

Se strinjam. Včasih je potreben samo trenutek nepazljivosti in nesreča je tukaj.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #16 : četrtek, 04.06.2009 : 10:41:53 »

Huda sem..... pri vseh razgovorih, ki smo jih imeli v pasji šoli ravno na to temo in kjer sem dobila občutek, da vam je jasno, kako je potrebno poskrbeti za 100% varnost, pa takele berem.... In to očitno ni neka stvar preteklosti ampak SE ŠE VEDNO dogaja in smatrate za čudež, ko pride sam nazaj.... Kljub vsej ljubezni in naklonjenosti, ki mu jo očlitno nudite, je tole kakorkoli obrnete krasen primer NEODGOVORNOSTI.

Katarina
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #17 : četrtek, 04.06.2009 : 10:53:56 »

Bo potrebno odpoklic natrenirat. Predlagam vrv, 20m. Pri nas se dobro obnese. In še vedno je na slednem, na sprehodih, kljub temu, da imava zelo izdelan odpoklic. Zadnjič smo šli okrog Bohinjskega jezera in je bil skoz spuščen, na slednem. Sploh ni razlike in pes leta kljub temu. Je pa varno. Če ga želim imeti spuščenega na sprehodih je tudi na slednem. Sicer me vsi čudno gledajo, kaj to vlečemo za sabo, ampak jaz vem, da služi svojemu namenu  Smiley. Ker sva se lotila odpoklica pravilno, sploh ne ve, kaj to pomeni pobeg. Tudi, ko psa zagleda in ga pokličem, pride. Nikoli se ni izmikal. Jaz sem prav ponosna na Flipa in nase tudi  Roll Eyes, ker nam je uspelo.
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #18 : nedelja, 07.06.2009 : 17:27:52 »

Cvetko je zelo lep kuža, pa njegovo ime mi je tudi všeč. Smiley
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Cvetko
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines