mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 08.06.2024 : 14:42:11

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 31   Dol
Natisni
Avtor Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda  (Prebrano 88060 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #120 : sobota, 19.12.2009 : 21:39:06 »

 Shocked O, madonca Vixi, upam, da je vsaj dragi kolega Debeli  še trdno na svojih tacah, ker - da pa takole mačke shiraš, da revčki kar po luftu frčijo ... to je pa ... jah, nimam druge besede za to kot kriminal  Evil
In se mi zdi, da poznamo vzrok, ziher si za novoletne darile ves keš zapravla, zdejle se bosta morala pa tale moja dva draga kolega okol po božičnih zabavah za otroke prodajat kot "helijeva balončka". Pfff ....

Daj, prosim te, reč da se motim in da v resnici samo brejkdens trenirata 

Pa prosim, da za Sindikat nujno pripopaš še dokaz, da sta taledva mačka še cela (zarad članarine rabimo vedet, a veš, da znamo prav zračunat kolk glav je zdej po novem pri vaši hiši - ali so še tri al sam ena pa trije repi ...  Evil Grin
LP Ficko
 
PS: mamaF pa tle zraven cmiha :" juuuuj, bogi zlati Orinđek, Vixi ziher pod stropom salame in pršut suši, pa ga revček zlati ne more doseč. Lej, no, prijazni Mižek mu je hotel pomagat, pa je še on tak revček ratu ...."

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #121 : nedelja, 20.12.2009 : 10:13:32 »

 Grin  Grin
Če je Ficko uganil in se bosta Orindž in Mižek res udinjala kot balon(čk)a, ju daj, prosim, na licitacije. Se bomo grebli, ker je naš Smiley od vsega hudega konec storil in rabimo novega.  Cheesy
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #122 : nedelja, 20.12.2009 : 12:55:18 »

Apak res, kam so šle vse glave?  Huh






No za balone je sicer bolj pametno imeti samo ritke, lepo štrik za rep zavežeš, pa je. Ker štrik okrog vratu zavezat, to bi bil pa res kriminal  Angry Ne vem no, po moje rabimo popust na članarino, ker je zelo evidentno, da imamo trenutno dva zadnja dela, en je pa menda tako shujšal, da je čisto izginil s slike  Shocked
Mi je pa strašno všeč ideja o izpod stropa visečih pršutih. Žal je v resnici po luftu frčal samo en blazno fensi Pero  Roll Eyes


PS: Čisto v resnici, sem pa hotela samo pokazati, kako precej bolj okretni smo zdaj. Orinđ je do pred kratkim Perota lovil samo in izključno lepo zleknjen na hrbtu in mahal s tačkami. Kot prevrnjena želva  Grin
Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #123 : nedelja, 20.12.2009 : 12:58:57 »

Volilno telo brez glav - vse stranke se bodo za vas steple  super
Logiran
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #124 : nedelja, 20.12.2009 : 13:24:17 »

Ok, vidim, da mi stradaš Orinđa. Bomo nadoknadili ob prvi tvoji odsotnosti Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #125 : nedelja, 20.12.2009 : 14:13:26 »

Volilno telo brez glav - vse stranke se bodo za vas steple  super

Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #126 : nedelja, 20.12.2009 : 14:17:35 »

PS: Popust na članarino dobite, itak, ampak še to samo zaradi tega, ker vidim, da bolj tenko piskate, pa ziher same tamičkene vrečkice briketov kupujete po novem  Evil (slikovni dokazi so več kot evidentni)  Grin
Boščku revčku Orinđku se da vsa vretence preštet že iz slike ...  Angry Mižek je pa v rep shujšal  sram

@Pikapoka, a čemo v Sindikatu zbrat vsaj za en vikend paket toplic za našo Vixi   Evil Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
PikaPoka
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.073


« Odgovor #127 : ponedeljek, 21.12.2009 : 14:49:36 »

@Pikapoka, a čemo v Sindikatu zbrat vsaj za en vikend paket toplic za našo Vixi   Evil Grin

Hja, ne bi bilo slabo ... sploh, če vprašaš tamale tri Evil Ker tole, kar berem in vidim, je zrelo za prijavo!
Pa še vse dietno bi ukinila za tisti čas, ker me tale majhna oranžna štrleča rit že malo skrbi slaba prebava  Evil
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #128 : ponedeljek, 21.12.2009 : 17:33:55 »

... ker me tale majhna oranžna štrleča rit že malo skrbi slaba prebava  Evil
No, sem prav zadovoljna, da je še kdo istega mnenja  Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #129 : torek, 26.01.2010 : 23:01:26 »

No tko. Ker je naša ugotovila, da je bil nateg tole s toplicami (pa smo ji lepo govorili vsi trije, da strankam, ki člane lovijo na 50% znižanja za članarino in z obljubami o toplicah, pač ne gre preveč zaupati), se zdaj vdani v usodo spet smemo javiti.

Alo mačke moje  Cool


Življenje ima svoje dobre plati in takrat lahko spim v svoji novi kosmati... zadevi.


In če ga kaj polomim, moram po novem klečat v gajbo, na drva  Lips Sealed


Miži Zavec mi še vedno grozi, kadar nihče ne gleda  Angry



In Debeli... ne vem kaj točno vam je hotel sporočiti s tem, ampak rekel je "mhm"?


Takle mamo. Je pa naša vsa zadovoljna neki, ker je dons že tadrucga soseda popokala z mačkom vred in ga peljala na kastracijo. Mačka, ne soseda. Mu je razložila, da so mački dobri samo za na kavč namest povštra, al pa za pred kamin namest tepiha  Huh Pa se je revež kr strinjal, kaj je pa hotel drucga. Je še cel večer cvilila kolk je luštkan un, mnde je k jest, samo dolgo čupo si pušča. Tale mladina vam rečem, dolge lase pa punk muska, še mal pa bo na mačji meti mulc  Sad

Če se vam zdi da sem suhcen, se vam kar dobr zdi. Prov šlank sem in komi čakam, da Viximiljano spravte v toplice  Evil
Logiran

frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #130 : torek, 26.01.2010 : 23:04:36 »

 tipkovnico mam polito
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #131 : torek, 26.01.2010 : 23:07:00 »

Logiran

Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #132 : torek, 26.01.2010 : 23:12:48 »

Ubogi, ubogi mački
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #133 : torek, 26.01.2010 : 23:24:35 »

Presneta mladina... (dolga čupa, punk muska in že skoraj vsi na mačji meti) 
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #134 : torek, 26.01.2010 : 23:43:31 »

Mhm in vam je vsem za crknit smešno vidim  butnglavc

Ah kam gre ta svet  Roll Eyes
Logiran

Strani: 1 ... 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 ... 31   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Prav poseben Mižek in njegova banda
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines