mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 18:31:47

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Naš Lemon
Strani: [1] 2  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Naš Lemon  (Prebrano 10246 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
ZalaPipi
novinec
*
Sporočil: 44


WWW
« : nedelja, 14.06.2009 : 10:49:35 »

Poznate občutek, ko nekoga poznaš dva meseca, pa imaš občutek, kot da ga poznaš že celo večnost? Ko ne veš kakšno je sploh bilo tvoje življenje pred njim?
Lemon.
Smetanasto rumen muc, strokovnjak za jutranje vstajanje, bolj točen kot budilka, z izbranim okusom za morske dobrote in prave briketke točno določene velikosti. Svojeglav in strikten, ne dopušča odstopanj pri določenih vedenjskih vzorcih. Hrana in pika. Pozornost in pika. Kako,da me ne vidiš? Mene vendar vidijo vsi!!
Strokovnjak za medsebojne odnose – najboljši prijatelj psički Zali in mini hudini Easyju, črnemu pasjemu pubertetniku. Zala, ljubeča psička z zanimivoskuštranimzaigranjefajn repom, nežna, primerna za drgnjenje, čiščenje ušes, ležanje, zabušavanje.  Easy, dolgonogi kobilica križanec, super priročen za vse kozlarije ob enajstih zvečer in vsa norenja, tudi lov na muhe, vešče in pajke. Lemonov trop. Vse kar mu človek ne more biti. Vse tisto, česar človek ne more razumeti.
V dveh mesecih smo se vsi naučili ogromno. Jaz sem razumela, da me Lemon venomer spremlja, da želi biti ob meni in ob vseh nas. Da nas ima resnično rad. Dojela sem da ne prilagajaš mačka življenju, ampak življenje mačku. Spremenila svoj jutranji ritual. Našla eno in edino trgovino, kjer imajo vedno na zalogi Schesirr lososove konzervice. Kupila približno 30 umetnih mišk.
Bil je zdrav, živahen muc. Nismo vedeli, da s seboj v pljučih nosi nekaj, kar ga bo za vedno odpeljalo stran od nas. V drug dom. Upam, da še lepši,  z lososovimi konzervicami, z veliko prijatelji in predvsem brez bolečin.
En teden nazaj sva mu s hčerko kupili visečo posteljico, takšno za na radiator. Izbrali sva smetanasto rumeno, točno takšno kot Lemon in če nisi dobro pogledal, ga na posteljici sploh nisi opazil. Doma imamo dve pasji ležečki za čez dan, dve pasji nočni postelji, pa rumen kavč imajo vsi trije na razpolago in eno kosmato Lemonovo posteljico. Ki pa mu jo je vedno zasedel eden od pasjih prijateljev. Zato je dobil še eno. Čisto novo.
Zadnji dan sem ga iskala po stanovanju. Zale in Easyja ni bilo doma. Pogledala sem na rumen kavč. Ni ga bilo. Pa na pasje ležečke. Tudi ne. Nova posteljica? Ne. Tudi če dobro pogledam.
Ležal je na Easyjevi postelji, takoj zraven Zaline. Verjetno ju je iskal. In potem samo še nemočen čakal, da bi se poslovil.
Samo muc? Ne. Naš Lemon. Od vseh nas.
Zala ga ne bo nikoli več našla. Easy se z njim ne bo več mogel igrat. Zdaj je zvezdica na nebu, ki ne bo nikoli sama in ki bo vedno gledala dol na nas.
Hvala vsem, Heleni, dr. Marjanu, dr. Vanji, vsem, ki ste nas razumeli....da ni samo muc. Da je naš družinski član. Vedno bo. Hvala.







Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1 : nedelja, 14.06.2009 : 11:19:28 »

Ojoj, Lemonček, tamle na mavrici ti ne bo manjkalo družbe za norenje Kiss

Vsem, ki te pogrešajo, pa en velik, od solz zamegljen objem.
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : nedelja, 14.06.2009 : 12:27:57 »

ZalaPipi, iskreno sožalje. Cry
Lemon, poišči mojo Mivko na mavrici. In Triškota, da mu boš lizal ušeska.  Smiley
Poljub vsem skupaj tam gori, kjer vas nič ne boli in vam je lepo. Se srečamo, enkrat... Kiss
Logiran
AngSeter
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.679


WWW
« Odgovor #3 : nedelja, 14.06.2009 : 12:38:26 »

Sožalje  Cry
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #4 : nedelja, 14.06.2009 : 12:48:11 »

Sonček (malo tudi moj)  Smiley Kiss Cry

Spet mi solze kar tečejo, tako mi je hudo za tegale mulca, hkrati sem pa srečna, da ni končal na cesti, v kakšnem grmovju, ampak med ljudmi, ki so ga imeli res radi.
In gušt za lososove konzervice je čisto moja krivda, priznam.

Grem zdej spet naprej jokat. Cry
Barbara, hvala tudi tebi. Kiss
Logiran
ka ty a
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.919


« Odgovor #5 : nedelja, 14.06.2009 : 13:10:41 »

Sožalje Cry Cry
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #6 : nedelja, 14.06.2009 : 13:26:05 »

Sožalje  Cry
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #7 : nedelja, 14.06.2009 : 13:26:14 »

Sožalje Cry
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #8 : nedelja, 14.06.2009 : 15:54:06 »

 Cry
Logiran

Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #9 : nedelja, 14.06.2009 : 16:01:48 »

Moje sožalje  Cry
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #10 : ponedeljek, 15.06.2009 : 07:27:30 »

Iskreno sožalje vsem, ki ste ga imeli radi..
Lemon, lepo se imej tam gor..nekje..nad oblaki..
In pozdravi vse naše, ki so nas zapustili  :-*ne skrbi, družba tam je super Smiley
Logiran
zmago
odvisnež
*****
Sporočil: 810


« Odgovor #11 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:10:03 »

Moje sožalje.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #12 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:19:47 »

Iskreno sožalje! Se vidimo nekoč... Kiss
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #13 : ponedeljek, 15.06.2009 : 09:27:36 »

 Cry

Iskreno sožalje
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #14 : ponedeljek, 15.06.2009 : 20:03:03 »

Sožalje Sad
Če mu je bilo namenjeno prezgodaj oditi, mu je bilo vsaj omogočeno, da je izkusil pravo mačje življenje in da mu je bilo lepo, pa čeprav za prekratek čas Kiss
Logiran
Strani: [1] 2  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Naš Lemon
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines