mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 25.04.2024 : 01:21:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 211 212 213 214 215 [216] 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 289600 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #3225 : sobota, 24.09.2011 : 20:08:17 »

To je najbolje operirati čim prej, baje priporočajo dr. Kogovška na Veterinarski fakulteti.

Sem videla tako oko na nemški dogi. Eno oko so operirali 2 x, pa ni bilo v redu, ker so čakali predolgo, drugo oko je bilo po 1 operaciji dobro.
Logiran
sookie
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #3226 : sobota, 24.09.2011 : 20:25:00 »

ja, naši se je to naredilo čez noč...včeraj nič, danes zjutraj me je skoraj kap  Shocked ampak mi je vet. predlagal, da naj se počaka, da jo damo sterilizirat in bo to hkrati opravil ...ker ta trenutek je še premlada za sterilizacijo (?) ... mislim pa, da jo bomo dali kar čez 14 dni...takrat bo  6 mesecev (7.10.) ... je pa grozno ...vsaj meni ...
Logiran
tipalka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #3227 : nedelja, 25.09.2011 : 16:55:58 »

Hm...
Jaz ne bi hitela z operacijo!! Mi smo to tudi imeli, veterinar rekel, da je treba operirat, odstranit žlezo. Ampak obstaja še poseg prišitja žleze nazaj... Namreč, če se žlezo odstrani, obstaja nevarnost, da se psu oko ne solzi več dovolj in mora vse življenje prejemati kapljice, večkrat na dan!
Skratka, nato sem šla do drugega veterinarja, se malo pozanimala pri vzrediteljih in to žlezo je čisto enostavno potisniti nazaj... n U Tubu imaš tudi video kako se to nardi, treba je pa to nardit čimprej, ko žleza skoči ven... Nam se to zgodi enkrat na tri mesece, potisnemo nazaj in je to to... Fajn je tudi, če je žleza sedaj par dni že zunaj, da greš do veterinarja po kakšne kapjice proti vnetju...
Logiran
sookie
novinec
*
Sporočil: 11


WWW
« Odgovor #3228 : nedelja, 25.09.2011 : 18:03:03 »

oooo...ful hvala tipalka...sem ti res hvaležna za odgovor...sej drugače ne bi te žleze odstranili, ampak bi jo nazaj prišil (tako je rekel veterinar) ...grem pa jutri nazaj po kako mazilo, ker se ji kar precej solzi in ma ful zaspančke skos okrog očesa ....bom pogledala na youtube...oz. bo moj dragi ...hvala hvala
Logiran
tipalka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #3229 : nedelja, 25.09.2011 : 20:14:40 »

Če ima že fejst rdečo oko, bi blo fajn, da dobi kakšne maxitrol kapljice ali pa maxidex... Ti samo bodi vztrajna s tem cherry eyem. če je že dolgo zunaj, ne bo po prvem poizkusu šel nazaj noter. Probaj recimo trikrat zaporedoma in če vedno skoči nazaj, pusti na miru za par ur in spet probaj. Nič se ne bat, bodi nežna in s kožo spodnje veke ali kako se naj izrazim idi preko chery eye in ga nežno potisni nazaj v kanal (torej prekriješ izboklino s kožo in nežno potisneš navzdol in v smeri proti ušesu v kanal - boš takoj dobila občutek)... Sem zdaj gledala na u tubu in so eni posnetki, ko na drugačen način to delajo, ta, ki sem ga opisala je najlažji...
Logiran
Ice-t
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3230 : sobota, 29.10.2011 : 16:23:35 »

Lep pozdrav!

Sem nono pečeni forumaš Smiley in sem skoraj celo temo prebral......se najde nekaj zanimivega  Smiley
Vidim,da že dolgo ni nihče pisal.....Smiley
Kmalu bom novopečeni lastnik ABja,tako ta me mogoče večkrat tu vidite Smiley
Logiran
damjanz
novinec
*
Sporočil: 23


« Odgovor #3231 : petek, 16.12.2011 : 15:59:39 »

Čao.
Po dolgem času se spet javljam...No skratka da se še jaz pohvalim, pred dobrimi 14 dnevi je tudi v naš dom prikorakal AB po imenu Whiskey. Lep, razigran,zdrav...naj tako ostane...skratka popoln zame...v prejšnih postih sem prebral da dodajate hrani konopljino olje, to po par kapljic a ne?
Logiran
tipalka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #3232 : petek, 16.12.2011 : 19:39:41 »

Če se ne motim imata Ice-t in Damjanz GreenMubev buldoga, vso srečo z njima vama želim  Wink

Jaz sem konopljino olje dodajala eno jedilno žlico 3-4 krat na teden, ampak to odraslemu 26 kg buldogu...
Jaz bi na tvojem mestu počakala še s tem, mi smo to dodajali, ker smo imeli probleme z dlako. V kolikor ga kvalitetno hraniš, imajo že briketi omega 3 in omega 6 noter in po mojem zaenkrat še ni potrebe mladičku dodajati konopljinega olja.
Logiran
Ice-t
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3233 : petek, 20.01.2012 : 16:10:18 »

Lp pozdrav ponovno!

V tem topiku sem zasledil uporabnico z username XTINA,ker ji ne morem poslati privat sporočila me zanima,če jo gdo pozna,ker bi jo nekaj uprašal (po nicku naj bi bila ženska Smiley ).hvala
Logiran
tipalka
novinec
*
Sporočil: 33


WWW
« Odgovor #3234 : torek, 24.01.2012 : 20:43:41 »

Hm... Glede na to, da na forumu ni bila aktivna že kakšna 4 leta, bo to bolj težko...
Jaz je ne poznam... Mogoče ti pa kdo od nas lahko pomaga pri kakem vprašanju glede buldoga?
Logiran
Ice-t
novinec
*
Sporočil: 3


WWW
« Odgovor #3235 : sreda, 01.02.2012 : 23:18:56 »

Ni bilo nič kaj takega...samo glede ene slikice sem mislil nekaj vprašati Wink
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3236 : ponedeljek, 05.11.2012 : 13:35:02 »

Haloooooo

Ali smo vsi "buldogaši" obupali?
Naš Paco, zdaj že skoraj 9 let star gospod, je še vedno v dobri kondiciji, se mu pa pozna, da ni več tako razigran, kot je bil v mlajših letih. Nekoliko se je umiril, sicer pa še vedno rad hodi na sprehode in se igra z drugimi psi.
Ga bom kaj pofotkal, da vidite kakšen je sedaj.

Pa napišite kaj na forum.
Lp!
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #3237 : četrtek, 21.03.2013 : 09:12:41 »

Včeraj, na prvi pomladni dan, smo se žal poslovili od našega velikega prijatelja Pacota. V srcih in spominu bo ostal za vedno.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #3238 : četrtek, 21.03.2013 : 09:23:33 »

Iskreno sožalje, luka Sad
Logiran

Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #3239 : četrtek, 21.03.2013 : 09:25:28 »

Iskreno sožalje! Cry
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Strani: 1 ... 211 212 213 214 215 [216] 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines