mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 22:35:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 58   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani  (Prebrano 104437 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Nikomah
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 269


« Odgovor #15 : četrtek, 16.03.2006 : 01:02:47 »

...vsak resen vzreditelj na svojega mladica ne bo pozabil v trenutku ko mu v dlan pade svezenj denarja ampak ga bo tudi kasneje spremljal.

Seveda...
Tudi ko bo imel za sabo že 200 legel, bo za 1000 psov ves čas imel "vse na broju"...
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #16 : četrtek, 16.03.2006 : 01:07:05 »

Kdor ima za sabo 200 legel ni resen vzreditelj ampak stepar!
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #17 : četrtek, 16.03.2006 : 01:20:04 »

Zakaj pa so se recimo ti psi sploh spravili na tega mimoidočega. Ne razumem kaj popade take pse, da ratajo tko napadalni, na nekoga, ki ga še nikoli niso videli? Okej da napadejo pse, ampak človeka? In zakaj v takih trenutkih ne ubogajo več lastnika?
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #18 : četrtek, 16.03.2006 : 01:24:34 »

ppetra, ocitno jih je mimoidoci spominjal na nekoga, ki ga niso marali in so zato napadli-malo crnega humorja  Lips Sealed  Angry
Logiran
Nikomah
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 269


« Odgovor #19 : četrtek, 16.03.2006 : 01:27:43 »

Kdor ima za sabo 200 legel ni resen vzreditelj ampak stepar!
To je bilo le ilustrativno. Dobro veš, kaj sem mislil.
Logiran
Nikomah
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 269


« Odgovor #20 : četrtek, 16.03.2006 : 01:39:42 »

Vsiljevati odgovornost za take ekscese vzreditelju, je absurdno!

Odgovoren je lahko samo lastnik ali (pogojno) napadena oseba, če je psom antipatična ( Grin Cheesy), če smrdi po alkoholu, če jih namerno izziva ali je kako drugače oporečna po pasjih kriterijih...  Grin
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #21 : četrtek, 16.03.2006 : 01:41:17 »

Citat
To je bilo le ilustrativno. Dobro veš, kaj sem mislil.
 
tudi ti Nikomah

Citat
...vsak resen vzreditelj na svojega mladica ne bo pozabil v trenutku ko mu v dlan pade svezenj denarja ampak ga bo tudi kasneje spremljal. Razen, ce psi niso bili uvozeni iz tujih drzav.
Citat
...sploh pa pri toliko incidentih bi slovenskemu vzreditelju ze moralo kaj priti na usesa se sploh ker je pasma v Sloveniji se dokaj nezastopana in take informacije hitro potujejo.
Logiran
Caterpillar
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 107


« Odgovor #22 : četrtek, 16.03.2006 : 01:59:56 »

Nekaj zanimivosti na to isto temo je objavljenih tudi na sosednjem forumu, zato vprasanje "kdo je vzreditelj teh psov" tudi umikam!
Logiran
papi
novinec
*
Sporočil: 22


« Odgovor #23 : četrtek, 16.03.2006 : 06:58:08 »

In spet bodo rekli, da ni pravne podlage... Ni je za nadzor nad psihopatskimi morilci, trgovci z belim blagom, goljufi, muèitelji ljudi in psov ter motenimi osebki z agresivnimi psi...

A naj potem spet skomignemo z rameni?

Porkaduš, èe je to tista demokracija, o kateri so nam vnedogled govorili, bi raje nazaj socializem.

Točno tako!   Angry Angry Angry
Logiran
Igor-
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 91


« Odgovor #24 : četrtek, 16.03.2006 : 07:34:40 »

Pse pod inekcijo, babo pa v zapor  Angry
Pa ne mi spet psi niso nič krivi .... Shocked Shocked

LP
Igor
Logiran
samo
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 302


« Odgovor #25 : četrtek, 16.03.2006 : 07:49:47 »

Undecided. Še najbolj grozno je pa to, da se tukaj očitno nihče ne zgane, dokler se ne zgodi nekaj res groznega. Zgleda, da mora človek skoraj umreti, preden se zadeva reši, če se sploh bo

Verjetno se bo, ampak v takih primerih največkrat na škodo tako imenovanih nevarnih pasemi in psov na splošno, namesto v škodo neodgovornih skrbnikov.
Logiran
ppetra
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.273


« Odgovor #26 : četrtek, 16.03.2006 : 08:41:37 »

Saj če je bila ta gospa pri sodniku, saj oni ne vejo dosti o teh stvareh. Vse kar naredijo si pred obravnavo preberejo nekaj o pasmi na mojpes.net (imam tako izkušnjo) in na hitro nekaj sklepajo. Ni čudno da je potem tako.
Logiran
Klaus
rad prihajam sem
*
Spol: Moški
Sporočil: 1.036


« Odgovor #27 : četrtek, 16.03.2006 : 08:44:32 »

Klaus si zeli spoznati,"tiste pse"na katere se vedno tile bullmastifi spomnijo,da lahko napadejo njihove dvojnike.TO MRAJO biti sele mrcine!Ne morem si predstavljati cloveka,ki se jim je  tako vtisnil v spomin,da so napadli mimoidocega.
Logiran
damayanti
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.361


« Odgovor #28 : četrtek, 16.03.2006 : 08:51:26 »

Taki  osebi kot je ta lastnica bi  morali doživljensko prepovedati posedovanje  psa(  vsakega).
Sploh ne morem verjet kar berem... še posebno ne po  tistih dveh postih  od  Ikc in Santosa Angry....  In to  naj bi  bilo še celo večkrat....  nihče se ni niti zganil. Še najmanj pa lastnica......  pa  porka duš no  ,  a si lahko še bolj lesen....
Sploh ne razumem folka Undecided.
Logiran
andi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.633


WWW
« Odgovor #29 : četrtek, 16.03.2006 : 08:55:07 »

Ikc; pa ste lastnico psov prijavili potem policiji in sodniku za prekrške? Ker če ste jo, potem ne razumem zakaj psi že niso bili na opazovanju. Ko sem bila jaz pri sodniku (napad dveh NO na mojega psa) mi je sodnik razložil, da se prvič lastnika kaznuje, drugič pa grejo psi na opazovanje.
Logiran
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 58   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines