mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 04.06.2024 : 05:51:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 58   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani  (Prebrano 106516 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #660 : ponedeljek, 10.07.2006 : 19:27:59 »

Prejle je bilo na 24-ur omenjeno, da sta lastnika psov najela "prevzgojitelje" v Zrecah.
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #661 : ponedeljek, 10.07.2006 : 19:53:23 »

Najprej bi morali prevzgojiti lastnico teh psov, potem šele pse.

Sem pa še vedno mnenja da bi "država" MORALA v tem primeru narediti konec in pse poslati na evtanazijo.

Mi jih je žal, psov namreč, ker sem prepričana, da bi bili v drugih rokah lahko drugačni, vendar po tolikih hudih napadih na druge živali in - kar je še huje - na ljudi! vedno enih in istih psov/lastnice mislim da sedaj nima nihče več iskati opravičevanj zakaj ne na evtanazijo.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #662 : ponedeljek, 10.07.2006 : 20:02:52 »

Ravno slisala na POP TV - ogrizeno instruktorico sta najela kar sama Rotarjeva. Zdaj imam pa vprasanje:
In zakaj so psi sploh na Gmajnicah? Pa saj bi bilo vseeno ce bi jih kar doma pri "mamici" pustili, saj ni nobene razlike. Pa se prostor bi bil za tiste kosmate reveze, ki pomoc res potrebujejo.
In se ena zadeva. Kaj za vraga ti trije psi delajo skupaj v enem pesjaku? No, zelo strokovno in vse v smislu pozitivne prevzgoje  Angry japajade, ce kdo verjame.
Pa saj ne morem verjet... kaksno metanje peska v oci  Lips Sealed

Ma kaksno lastnico prevzgojit. Prepoved posedovanja psov za celo zivljenje bi morala dobit.
Pse pa (ce pade odlocitev, da bodo ziveli) za vedno locit in jih dati v roke ljudem, ki jim bodo v vsakem pogledu kos. Ja, saj vem, utopija.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #663 : ponedeljek, 10.07.2006 : 20:20:42 »

Grozno, ampak ni za hitet z evtanazijo. Kaj pa ce se v sodnem postopku kaj razkrije ali postavi pod vprasaj kaj v zvezi s temi psi? Bo sodni izvedenec kinoloske stroke potem po pripovedovanjih in slikah podal svoje mnenje? Roll Eyes
Dokler tozilstvo ne bo opravilo z njimi, kot dokaznim gradivom, bojo zivi. Wink
Logiran
Smetka
mega
***
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #664 : ponedeljek, 10.07.2006 : 20:38:52 »

Glede na to, da so psi v tem trenutku še živi, lahko menda ja sodni izvedenec že zdaj poda svoje mnenje...
Logiran

Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #665 : ponedeljek, 10.07.2006 : 20:50:26 »

Marjetka,  Wink
potem je lastnica ocitno zelela uniciti "dokazno gradivo", saj je vendar najela strokovnjaka, da bi pse prevzgojil. No, glede na porocila medijev, ji je spodletelo.
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
Žiži
rad pišem
****
Sporočil: 348


WWW
« Odgovor #666 : ponedeljek, 10.07.2006 : 20:54:53 »

od naših sodnih mlinov kaj takega ni za pričakovat, saj veš kako počasi meljejo in meljejo, na koncu pa ni nč v žaklju.
Res ne vem, kdo lastnici sploh dovoli v bližino psov, kolikor vem so ji bili sodno oduzeti in še sama si najame prevzgojitelja, zdaj pa ras nič več ne razumem.

LP
Logiran
Santos
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 71


« Odgovor #667 : ponedeljek, 10.07.2006 : 22:02:22 »

Pozdrav,
najbolj me pa zabava, da že drugič plačujem za ga.Roter.
Prvič , sem plačeval operacije po napadu bullmastifov na mojo Divo, zdaj pa kot davkoplačevalec plačujem(mo) cca.3500,00 sit na dan za vsakega psa na dan.Gospa seveda ni poravnala stroškov zdravljenja na kliniki.
Krasno.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #668 : ponedeljek, 10.07.2006 : 22:42:50 »

Meni ni jasno kako se prevzgoja dela z vsemi tremi naenkrat!?!
Ali se ni potrebno pri takih stvareh ukvarjati z vsakim psom posebej, če se že kaj dela?
Zdi se  mi da nekdo res nekoga farba ali pa malo nateg...

Me pa res zanima katera ''trapa'' se je lotila prevzgoje z vsemi naenkrat.  Shocked Zdi se mi tudi, da imajo inštruktorji premalo izkušenj z takimi pasmami, sploh pa tudi ljudje, ki si take pse omislijo imeti doma.
Logiran
bullyzone
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 398


« Odgovor #669 : ponedeljek, 10.07.2006 : 22:46:10 »

Glede na to, da so psi v tem trenutku še živi, lahko menda ja sodni izvedenec že zdaj poda svoje mnenje...

Smetka si vedela, da sta potrebna dva sodna izvedenca in vsak menda stane približno 150 000,00 - 250 000,00 Sit odvisno od zahtevnosti.  Sad lahko pa so stroški še veliko večji.
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #670 : ponedeljek, 10.07.2006 : 23:37:03 »

Meni se zdi nepojmljivo, da nekdo, ki je drugim tako zelo pokvaril življenje, sploh ima pravico dostopa do psov in da še celo odloča o njihovi prevzgoji. Če je nekaj sodno odvzetega, je odvzeto. O prevzgoji naj odloča sodišče, če je sploh možna. O tem tudi.  In čimprej naj steče postopek o odgovornosti tistega, ki si je privoščil okvariti pse in jih spremeniti v orožje brez orožnega lista. Pa tudi o tistem, ki je pri tem leta sodeloval.
Logiran
Drejči
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.862



« Odgovor #671 : ponedeljek, 10.07.2006 : 23:40:37 »

Ma kaksno lastnico prevzgojit. Prepoved posedovanja psov za celo zivljenje bi morala dobit.
Popravljam svojo izjavo. Mogoce bi ji cez nekaj let dovolili imeti kaksnega kuzka  Roll Eyes  Grin
Logiran

Moj cilj v zivljenju je...
...biti enako dobra, kot moji psi mislijo, da sem.

Nekateri pravijo, da sem pasja. Prav imajo.
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #672 : ponedeljek, 10.07.2006 : 23:44:26 »

Zakaj. Ali kužkov ni škoda?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #673 : torek, 11.07.2006 : 07:15:24 »

Zanima me samo, kako dolgo po vseh teh napadih bi še živel recimo moj pes, ko Undecided vendar nisem iz znane ljubljanske zdravniške družine. Undecided
Logiran
kaja
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #674 : torek, 11.07.2006 : 08:53:24 »

Citat
Zanima me samo, kako dolgo po vseh teh napadih bi še živel recimo moj pes, ko  vendar nisem iz znane ljubljanske zdravniške družine.

Na zalost tudi moj pes ni iz znane zdravniske druzine in po takem dogodku ne bi vec dolgo zivel. Bi ga sama odpeljala na evtanazijo. lp
Logiran

Strani: 1 ... 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 ... 58   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad bullmastifov v Ljubljani
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines