mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 23.05.2024 : 07:59:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 214047 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #2490 : nedelja, 11.01.2009 : 13:58:41 »

Gal, ti lumpek Sad . Lux hitro se pozdravi Cheesy ! Pa še en koš Kiss samo zate!
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #2491 : četrtek, 05.03.2009 : 12:27:27 »

ojla,po dolgem času se tudi jaz oglašam!! Wink
Lepo je bilo prebrati vaše komentarje in debate,predvsem pa videt slikice vaših nagajivčkov!! Cheesy
Sašenka,Lux je pravi frajer in upam,da bo hitro vse ok,Gal je pa pač mali ljubosumnež in vsaka čast,da si tako vstrajna!!
drugje te ni bilo nič slišat in sem bila prav vesela,ko sem videla tukaj slikice obeh lepotcev!!!

No takšni smo pa mi

http://www.shrani.si/f/3b/ty/1yIWnDnM/dsc00252.jpg

Uživajte v družbi vaših kosmatincev in se imejte lepo!!!

Lp
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #2492 : četrtek, 05.03.2009 : 16:51:40 »

Cuuuker  Kiss  Kiss   Kiss  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
*anna*
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« Odgovor #2493 : nedelja, 08.03.2009 : 18:44:19 »

Pozdravljeni!
zanima me, če kdo ve za kakšno leglo rodovniških Yorkshire terierjev!!!!  Smiley  Cheesy  Smiley
Logiran
Aiša
novinec
*
Sporočil: 37


« Odgovor #2494 : nedelja, 08.03.2009 : 22:57:35 »

Zanima ne kako je z Yorijevo dlako in morsko vodo ? Kak nasvet ali vaše dogodivščine? Priporočajo nam letovanje na Malem Lošinju ,da je veliko psov in da je za njih dobro poskrbljeno,če ima kdo izkušnje z tem otokom.


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.323


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #2495 : nedelja, 08.03.2009 : 23:10:17 »

*anna*, na mojpes.netu lahko dobis kontakte vzrediteljev na http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,19191.0.html, od drugih pa ne, ker pac niso clani mojpes.neta.

Aiša, clanom je za take debate na voljo rubrika Počitnice in izleti.
Logiran

Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2496 : torek, 10.03.2009 : 11:10:08 »

Razmišljam, da bi dala in Luxa postrižt. Imam polhn kufer, da vsak dan 2x porabim skoraj 1 uro, da jima z dlake odstranim vse vejice, listke, smerkice, kostanjeve ježke Angry. Vse se jima zaplete v dlako, listi se zdrobijo in tudi ko sta umita in "očiščena" imam še vedno polno stanovanje tega. Res sem že malo živčna. Gal ima tako svilenkasto dlako, ki je katastrofa za po gozdu hodit. Luxu je pa dlaka zrasla in postaja ista katastrofa.

In razmišljam in se ne morem odločit. Gal ima lepo dlako, ki mi jo je kar malo škoda, Lux sicer nima tako lepe ampak mi jo je tudi škoda. Fant je absolutno za to, da jih postrižem jaz pa cincam.

Kaj menite o postriženih yorkijih?
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2497 : torek, 10.03.2009 : 11:14:20 »

Meni izgledajo ful navihani fedrčki in so mi skoraj lepši kot svilce Smiley
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #2498 : torek, 10.03.2009 : 11:56:14 »

Sašenka tud men so všeč postriženi Wink
tudi jaz našega junaka,kar postrižem na kratko,ker nimam živcev,da bi mu spravljala vse te vejice,listke in mah iz dlake!!! Roll Eyes
In kadar vsa prišla iz pakra ali gozda je bil kot novoletna smrekica,ker je vse viselo iz njega,zato mu dlako kar skrajšam!!!
Kadar smo postriženi zgledamo nekako takole,slika je iz mobija,zato je malo kalna,ampak se vidi naša frizura Wink Wink

http://www.shrani.si/f/2y/uE/1KCwxrEJ/medo-070.jpg
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #2499 : torek, 10.03.2009 : 21:30:32 »

Joj, meni pa postriženi yorkiji niso všeč...pa imam tudi ful dela z mojima dvema in s česanjem. No, vsaj pustita se česat - v bistvu uživata, ampak gre vsak dan res kar nekaj časa. Še sploh, ker se češemo dvakrat na dan.

Kaj pa, če bi obema delala čopke za sprehode, tako kot je imel zadnjič Gal, ko smo se srečali? Saj vem, da je to tud delo, ampak mogoče se vseeno manj vejic zaplete vmes. Ne morem si pomagat, ampak mene kar srce zaboli, ko vidim postriženega yorkija. Ponavadi si mislim, "pa zakaj imaš, kura zmešana, psa z dolgo dlako, če ga potem strižeš"? (-Pri tem ne mislim tebe, Sašenka, ampak pač kakšno fino gospo - saj sama veš, da jih je dosti.)
Zdi se mi tudi, da če yorkiju samo skrajšaš dlako, kaj dosti s tem ne pridobiš. Če ga pa res fejst postrižeš, je pa to čisto drug pes...
Skratka, jaz Galčija in Luxa ne bi postrigla - ampak jaz sem ena tečna baba  Roll Eyes,  psa pa sta tvoja in ti najbolj veš, kako se bosta počutila.

Lupčke vsem - Pepsi pa Sherry pa Cockta bodo v vsakem primeru še zmeraj zaljubljene v oba! Kiss Kiss Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2500 : sreda, 11.03.2009 : 09:55:51 »

Ma saj tudi meni niso preveč všeč. Sem ravno včeraj Borisu rekla, da če bi hotela golega psa potem bi si kitajca kupila, pa si ga nisem.
Sem pa zadnjič v mestu srečala eno gospo, ki je imela postriženega in mi je bil neverjetno simpatičen zato sem tudi začela razmišljati o temu.
Pa saj meni jih ni problem česat, češem jih v bistvu z veseljem. Meni je zoprno samo to ker res z dlako vse pobereta, sploh Gal. In res prideta domov kot narobe obrnjeno drevo z vsemi zafeclanimi vejicami, listki,... in imamo potem eno uro bojev, da jih sploh lahko spucam. Česat se pustita ampak ven vlečt vso to sranje je pa katastrofa in zelo naprotujeta temu početju. Da sploh ne pomislim kako trpimo na morju ker imajo tam ene cvetke, ki se potem razdrobijo v ene majne pikice ali kako naj opišem. Groza.

Pepsi, čopki se niso obnesli zdaj smo že na kitkah Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #2501 : sreda, 11.03.2009 : 10:15:55 »

Kr ostrižt je reku Flip  Roll Eyes Tongue Wink
Jim bo treba kakšno mrežco za lase-dlako nabavit. To bi šele bili smešni  Roll Eyes
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #2502 : torek, 17.03.2009 : 13:22:55 »

No da še jaz dodam moje mnenje Smiley Meni so postriženi jorkiji enkratni, samo mora biti res pravilno postrižen, če ne so lahko tudi grozni Huh Pa še za psa je to praktično, ker ne rabi ves čas viseti na mizi za urejanje Wink No pri razstavnih psih je vsaj to praktično, da imajo zavito dlako v papirčke in se tako izognemo pobiranjem vseh mogočih smeti na sprehodih.
Logiran
Ateja
novinec
*
Sporočil: 18


« Odgovor #2503 : ponedeljek, 13.04.2009 : 15:32:29 »

Ciao, da se jaz nekej pripomnim:)
Jaz sem svojo dala prejšni teden čist postrižt, (mejbi ima ene1,5 cm dlake) ker sem se že naveličala jo vsak dan po 3x česat in umivat... in morm rečt da je zdej super, ker ji je manj vroče in še morit ji ni treba s časanjem...
Tako da meni na žal! Pa še to če ti ne bi bilo všeč, dlaka itk hitro zraste nazaj!

Logiran
nikinik
novinec
*
Sporočil: 20


« Odgovor #2504 : četrtek, 16.04.2009 : 16:10:53 »

dan zanima me kako je kej z yorkie-m in morsko vodo pa jana prosim ne napisat naj grem na pocitnice in izleti ker nemorem
Logiran
Strani: 1 ... 162 163 164 165 166 [167] 168 169 170 171 172 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines