mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 10:00:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: Kdaj še enega kužka??!
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kdaj še enega kužka??!  (Prebrano 18705 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #30 : četrtek, 07.04.2011 : 21:21:10 »

Sicer sami najbolj poznate svojega psa, ampak vseeno vam bom tu dodala link http://www.mojpes.net/forum/index.php/topic,25263.0.html  to je en lep primer še enega psa za družbo starejšemu. Če ne druga je vsaj lepo za prebrat, mogoče pa še malo z lastnico teh dveh psičk malo poklepetat.
Jaz težko rečem, karkoli na to razliko v starosti, ker naša dva sta narazen samo 1 leto.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #31 : petek, 08.04.2011 : 06:33:17 »

O, to je pa naš link. Jaz res priporočam starejšemu psu družbo mlajšega. Vsaj pri nas se je super obneslo. Lahko me kontaktiraš kadar koli.
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #32 : petek, 08.04.2011 : 18:14:31 »

O, to je pa naš link. Jaz res priporočam starejšemu psu družbo mlajšega. Vsaj pri nas se je super obneslo. Lahko me kontaktiraš kadar koli.

Ja vaš link, nisem se mogla upret, da še ostali vidijo da lahko star in mlad pes prav lepo shajata
Pa brez zamere, ker sem link prilepila
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #33 : petek, 08.04.2011 : 19:59:21 »

Lepo, da si ga prilepila. Tudi ko se pogovarjam z ostalimi, ki imajo starejšega in mlajšega kužka, pravijo, da se je starejši pomladil in vsaj tisti, ki jih jaz poznam, nimajo težav, da bi se starejši počutil odrinjenega.
Logiran
Dada73
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 192


WWW
« Odgovor #34 : petek, 08.04.2011 : 20:53:26 »

Saj zato sem pa prilepila, da ljudje vidiji da z pravim pristopom je možno vse
Logiran
Lučka ***
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 72


WWW
« Odgovor #35 : torek, 09.08.2011 : 16:00:28 »

Tudi jaz se zahvaljuej za toliko odgovorov,ki so naju prepričali,da vzameva še enega kužka in čakam na tisti dan, ko bova lahko prišla ponj.Upam,da nam bodo v H pomagali in svetovali kako vzpostaviti kontakt med Nerom,ki je pri naju že 7 let in novo zverinico. vsem veliko sreče z svojimi prijatelji in seveda,ko smo tako zadovoljni v svojih domovih se spomnimo kdaj na zavetišča in naredimo še kakšnemu drugemu veselje,morda le s 5 EUR za posladek.
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Dva ali več psov  |  Tema: Kdaj še enega kužka??!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines