mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 16:04:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Močno izpadanje dlake in izguba apetita
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Močno izpadanje dlake in izguba apetita  (Prebrano 4277 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
pikapolonca
novinec
*
Sporočil: 1


WWW
« : četrtek, 06.08.2009 : 18:16:19 »

Doma imam psičko zlato prinašalko, stara je približno 3 leta in pol in zadnje čase se je pri njej pojavil problem. Dlaka ji je začela močno izpadati, najbolj po trebuhu in zadnjih tačkah. Praskala se ni, tako da zajedalci po mojem mnenju niso. Poleg tega pa tudi jest noče, ničesar. Niti briketov niti kuhane hrane. Brikete, ki ji jih trenutno dajemo, smo kupili v trgovini po nasvetu prodajalke (po tem ko smo ji povedali za težave).
Vem, da bi bilo najpametneje obiskati veterinarja ampak bi rada poskusila "srečo" še tukaj.  Undecided
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1 : petek, 07.08.2009 : 06:48:13 »

Kako lahko poizkušaš srečo na forumu, psica pa je glede na tvoj opis v precej slabem stanju Shocked??
Pelji jo k vetu in po postavljeni diagnozi pridi nazaj sem vprašat, če ima kdo s podobno diagnozo izkušnje in kako so ob podobnem stanju ukrepali...
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Koža in dlaka  |  Tema: Močno izpadanje dlake in izguba apetita
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines