mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 11:23:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Napad na mojega psa  (Prebrano 54167 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #345 : sreda, 12.08.2009 : 11:52:15 »

mimi89bu, jaz nimam velikana, moj ima samo 25 kg. A te spominja kaj na samojeda ?  Tongue

Saj verjamem, da zna bit samojed, ki nima nobene komande, nobenega nadzora in ni zlaufan zelo tečen in nadležen. Nekaj mi povej, kaj ti narediš, ko ga na sprehodu srečaš ? A vzameš svojega psička v naročje ? Ker potem se mu zna tole še bolj zanimivo zdeti...
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #346 : sreda, 12.08.2009 : 12:07:57 »

U Teja, sem jih skasirala, pa ne malo. Samo ne na sprehodih s psi, ampak na kolesu ali na mopedu od psov, ki so uletavali iz dvorišč. Nič resnega, različno globoke luknje pač. Mi je pa šlo trikrat resno za nohte in bi se lahko slabo končalo. V zadnjih letih se je uletavanje psov izredno zmanjšalo, vsaj za 10x.
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #347 : sreda, 12.08.2009 : 12:11:28 »

Kje pa se sprehaja tale samojed ubistvu?
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #348 : sreda, 12.08.2009 : 13:16:59 »

mimi89bu, igra je lahko tudi tole:



in tole  Tongue:



P.s. Obe psici sta še vedno živi.

P.s.2 Da ne kažem slik, kako se igrata Sisi in Ronja. Ker bi kdo mislil, da organiziram pasje boje. Cool

Če pa ste presodili, da je pes RES nevaren za okolico, potem mi pa res ni jasno, zakaj še niste poklicali policije.




frigga to sem ze vse videla. Od kolega pitbull se tak igra z Pikom,ga razjezi,potem se Pik razjezi,Mike ima pa se vecje veselje hehehehehe res sta smesna,izgleda pa res,kot da se bosta scotala. Poznam take igre dobro. Locim jaz med igro in napadom,brez skrbi,moj Pik je biu ze napaden od 2 psov,prvic nisem mogla nic. Se je izvlekel iz ovcarjevga gobca,in zbezal. Ujela sem ga,od tedaj naprej vedno ko vidi tisto ovcarko jo nalaja. Drugic ga je pa resil omenjeni pitbull,s katerim se imata ful rada. En orjak se je spravil nad Pika,ko je Mike to videl,je skocil vmes,resil Pika.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #349 : sreda, 12.08.2009 : 13:19:06 »

No, jaz sem nekaj resnično nevarnih psov že srečala in enega takega, ki je spravil več ljudi v bolnico, tudi podedovala in imela več let.
In ne, samojed, ki uhaja z dvorišča se prav gotovo "ne želi samo igrati".  Psi, ki se trgajo s keten in skačejo čez ograje so zoprni in prav pogosto koga tudi rahlo naluknjajo. Ravno nevarni pa niso in tako načeloma jih sploh ni težko odgnati.
Mimi, bolje da se nehaš zmišljevati. če bi bil pes res tako nevaren in bi pol mesta zaradi tega hodilo okrog z noži, potem bi bil tvoj problem že davno rešen.


aha zdaj si pa zmisljujem,ker povem da je ljudi strah in nosijo s sabo noz.
Je to drugace nenavadno? Ni. Tudi jaz bi ga nesla s sabo,ce bi vedela,da imam srce,da ubijem zival.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #350 : sreda, 12.08.2009 : 13:20:11 »

Grin
kakšnimi noži, kaj pa boš z nožem Tongue solzilec ali kis kot je bilo že rečeno Roll Eyes
če je pes nevaren se pokliče policijo, ne vem koliko nas bo to moralo še napisat?
Lanabela, me pa res zanima; si že kdaj kaj skasirala? Roll Eyes

policija nic ne ukrene. Soseda,ki je imela napadenega psa ze drugic od samojeda,je sla na policijo,pa so rekli naj se obrnemo na lastnike.
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #351 : sreda, 12.08.2009 : 13:22:28 »

mimi89bu, jaz nimam velikana, moj ima samo 25 kg. A te spominja kaj na samojeda ?  Tongue

Saj verjamem, da zna bit samojed, ki nima nobene komande, nobenega nadzora in ni zlaufan zelo tečen in nadležen. Nekaj mi povej, kaj ti narediš, ko ga na sprehodu srečaš ? A vzameš svojega psička v naročje ? Ker potem se mu zna tole še bolj zanimivo zdeti...

ne,jaz sem ga enkrat videla ko sem bila s Pikom zunaj,drugace ko sem sama ga veckrat vidim. Ko sma ga pa s Pikom srecala,pa sva se skrila v grmovje  Roll Eyes
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #352 : sreda, 12.08.2009 : 13:24:05 »

Kje pa se sprehaja tale samojed ubistvu?

po mestu. V Slo.Konjicah.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #353 : sreda, 12.08.2009 : 15:18:24 »

Samo to da pa je policija rekla, naj se obrnejo na sosede, potem ko je samojed psa dejansko napadel, pa težko verjamem, ker moj pes je bil tudi napaden in poškodovan in ko sem to prijavila na policiji so šli psa iskat in so ga tudi ujeli in lastnik mi je plačal 'škodo' ki jo je naredil mojemu psu.
Logiran
nasty99
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 58


« Odgovor #354 : sreda, 12.08.2009 : 16:19:03 »

To da je policija rekla da naj se obrnete(jo) na sosede, tudi jaz težko verjamem. Mi je samo enkrat v 4 letih iz dvorišča pobegnil leonberger in je en sosed klical policijo. Pri nam so bili v 15 min. In tudi kazen smo plačali. Tako da policija ukrepa. Verjemi.
Logiran
ticka
rad pišem
****
Sporočil: 421


« Odgovor #355 : sreda, 12.08.2009 : 16:34:43 »

Vztrajaj, če policaji nočejo ukrepat! Pač, pokličeš 10x na dan.
Logiran
taii
novinec
*
Sporočil: 11


« Odgovor #356 : sreda, 12.08.2009 : 20:34:55 »

Me pa res zanima s kirega kraja ste,tisti ki pravite,da je policija ukrepala takoj.? Mene je sosedov pes,če se mu sploh lahko tako reče,napadel na lastnem dvorišču. Ko sem poklical policijo,mi je policaj na tel.zatrdil da oni niso tu,da bi pse okoli lovili!!!!
Logiran
mimi89bu
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 110


WWW
« Odgovor #357 : sreda, 12.08.2009 : 20:49:52 »

zakaj meni ne citira vec??
taii,smo na istem.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #358 : četrtek, 13.08.2009 : 02:51:13 »

Lovili jih res ne bodo, lahko pa napišejo kazen. Če je bil vaš privezan, tisti drugi pa ne...
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #359 : četrtek, 13.08.2009 : 06:19:44 »

Samo to da pa je policija rekla, naj se obrnejo na sosede, potem ko je samojed psa dejansko napadel, pa težko verjamem, ker moj pes je bil tudi napaden in poškodovan in ko sem to prijavila na policiji so šli psa iskat in so ga tudi ujeli in lastnik mi je plačal 'škodo' ki jo je naredil mojemu psu.
To da je policija rekla da naj se obrnete(jo) na sosede, tudi jaz težko verjamem. Mi je samo enkrat v 4 letih iz dvorišča pobegnil leonberger in je en sosed klical policijo. Pri nam so bili v 15 min. In tudi kazen smo plačali. Tako da policija ukrepa. Verjemi.

emmm..

Policija NI rekla, naj se obrnejo na sosede, ampak na lastnike... Roll Eyes Še enkrat preberita:

policija nic ne ukrene. Soseda,ki je imela napadenega psa ze drugic od samojeda,je sla na policijo,pa so rekli naj se obrnemo na lastnike.
Logiran
Strani: 1 ... 19 20 21 22 23 [24] 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Potepuhi, napadalni psi, lovci in kmetje  |  Tema: Napad na mojega psa
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines