mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 23:24:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaka se predstavlja  (Prebrano 140823 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #810 : nedelja, 29.04.2018 : 11:22:36 »

3 tedni brez tebe.  Cry
Lagala bi, če bi rekla, da ni hudo. Zelo je hudo.  Cry

Danes je ravno pravšnje vreme, da bi te peljala na vikend, kjer bi poiskal prvo krtino in naredil tako globoko luknjo, da bi celo glavo noter porinil Grin Grin Grin. Kako zelo rad si kopal luknje v zemljo. Kjerkoli, kadarkoli.
Srček moj, tam gor kjer si zdaj, si lahko daš duška in koplješ po mili volji.

Pogrešam te, buča moja Kiss Kiss Kiss.


* IMGP6625-COLLAGE.jpg (95.96 KB, 480x480 - pogledano 200 krat.)
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #811 : nedelja, 29.04.2018 : 12:45:03 »

 objem ljubezen
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #812 : nedelja, 29.04.2018 : 21:06:32 »

Jaka,srcek😚
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #813 : nedelja, 06.05.2018 : 12:55:36 »

Človek bi mislil, da bo s časom bolečina manjša, pa temu ni tako Sad. Zelo me boli Sad. Manjkaš mi Sad.
1 mesec je danes odkar si šel na drugo stran mavrice Cry.
Pospravila sem že vse tvoje stvari, ker sem mislila, da bo hitreje nehalo bolet. A temu ni tako.

Še vedno me zelo močno stisne, ko pridem iz službe v prazno stanovanje Cry. In ko se zjutraj zbudim in te ni...in ni tvojih mokrih poljubčkov Kiss in mahanja z repom in nestrpnosti, da greva na jutranji sprehod Smiley.
Veš, so bili trenutki, ko so mi bili tisti jutranji sprehodi odveč, sploh pozimi.....zdaj pa bi dala vse, da bi te peljala ven, ne glede na vreme.

Buča moja, pogrešam te ljubezen ljubezen ljubezen.


* IMGP6815.JPG (96.62 KB, 659x494 - pogledano 215 krat.)
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #814 : ponedeljek, 07.05.2018 : 06:36:19 »

Nikoli jih ne pozabiš. Je z leti malo lažje ob spominu nanje, a še vedno med smehom, ko se spomniš njihovih vragolij, pridejo tudi solze v oči...
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #815 : sreda, 09.05.2018 : 07:00:54 »

Danes bi morali praznovati, se veseliti in ti bi moral dobiti torto in veliiiko priboljškov!
Danes bi morali praznovati tvoj 9. rojstni dan.
Želim ti lepo praznovanje tam gor, med novimi in starimi prijatelji. Kiss ljubezen happy birthday


* IMGP7856 (1).jpg (97.21 KB, 588x441 - pogledano 190 krat.)
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #816 : sreda, 09.05.2018 : 16:47:26 »

Vse najboljse tja na mavrico😚
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #817 : četrtek, 10.05.2018 : 17:04:51 »

Še vedno me zelo močno stisne, ...

Ko je meni na začetku 90tih umrl moj prvi mucek, je bilo žalovanje neznosno mesece in mesece.
Nikakor se nisem zmogla posloviti od njega.
Po skoraj enem letu tega mučenja smo se po nekem naključju spoznali z enim psihoterapevtom in sem mu kar rekla, če mi lahk pomaga.
Ne spomnim se točno ali sva imela en sešn ali dva, v glavnem sploh ne veliko, ni bila to ena kompleksna dolgotrajna psihoterapija.
Mi je pomagal, da sem se nekako poslovila in se nisem več matrala.

Če se mi še kdaj to zgodi, ne bom več tok "pametna", čakala in se mučila v nedogled ampak si bom veliko prej poiskala kako pomoč, ker sem videla, da pri meni zadeva dela.
Eni ljudje znajo žalovanje dobro shondlat, jst zgleda žal nisem take sorte.

Mi je pa človek razložil, da je bila pri meni ključna napaka ta, da nismo imeli pogreba, ker smo tisto ubogo trupelce po evtanaziji pustili na veterini.
Sam pogreb ima menda zelo globok pomen, z obredom menda dejansko zaključiš odnos in nekako narediš psihološko slovo - po kmečko razlagam, ker ne znam strokovno povedat, ker nisem iz foha.
In da glih tega psihološkega slovesa pri meni ni bilo in me mucek zato tolk cajta "ni spustil".

Verjetno bo kaj na tem, ker imamo čisto vsi ljudje vseh kultur pogrebne obrede in kdo ve kaki čudni arhetipi so tle na delu v naših možganih. Vsekakor bo pri naši bajti vsaka žival imela pogreb.

Ne vem a ti bo tole kaj pomagalo al ne, samo če žalost ne popusti v nekem normalnem času, se po moje splača dat par fičnikov za sešn s profijem, ki zadevo pomaga shondlat, da se ne matraš več.
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #818 : četrtek, 10.05.2018 : 18:30:36 »

Mi je pa človek razložil, da je bila pri meni ključna napaka ta, da nismo imeli pogreba, ker smo tisto ubogo trupelce po evtanaziji pustili na veterini.
Sam pogreb ima menda zelo globok pomen, z obredom menda dejansko zaključiš odnos in nekako narediš psihološko slovo - po kmečko razlagam, ker ne znam strokovno povedat, ker nisem iz foha.
In da glih tega psihološkega slovesa pri meni ni bilo in me mucek zato tolk cajta "ni spustil".
Verjetno bo kaj na tem, ker imamo čisto vsi ljudje vseh kultur pogrebne obrede in kdo ve kaki čudni arhetipi so tle na delu v naših možganih. Vsekakor bo pri naši bajti vsaka žival imela pogreb.

Verjamem, da si vse dobronamerno napisala, ampak ko sem prebrala tvoj post, sem se zjokala Cry Cry Cry.
Kaj pa če je vse res Huh Undecided?  Jaz pa sem ga pustila na veterini Sad butnglavc.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #819 : četrtek, 10.05.2018 : 19:19:15 »

Ne, nisi. Pustila si ga v srcu.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #820 : četrtek, 10.05.2018 : 19:59:01 »

Verjamem, da si vse dobronamerno napisala, ampak ko sem prebrala tvoj post, sem se zjokala Cry Cry Cry.
Kaj pa če je vse res Huh Undecided?  Jaz pa sem ga pustila na veterini Sad butnglavc.

Ojojoj, jst sem hotela pomagat, nikakor ne, da bi te v jok spravila.  Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #821 : četrtek, 10.05.2018 : 20:46:26 »

 Rebeka, ko se zaciklaš z žalovanjem, ti izkušeno pomaga samo novo peseto, nič drugega. Novo življenje.  Kiss Kiss
Ja, vse svoje sem pustila na veterini, ker ko ne diha več, je to samo še žalosten spomin in negiben preostanek tistega, kar je nekoč bilo. Veselo in srečno, razdajajoče ljubezen.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #822 : četrtek, 10.05.2018 : 21:13:50 »

Res je lazje,ce se odlocis za novega psa....Jaz sem svojo Kajo dala upepelit in njen pepel razstrosila na Rozniku,kjer se vsakokrat ustavimo s Keli in Kiaro...
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #823 : četrtek, 10.05.2018 : 22:52:10 »

Rebeka, ko se zaciklaš z žalovanjem, ti izkušeno pomaga samo novo peseto, nič drugega. Novo življenje.  Kiss Kiss
sanco1a - pustila sem ti zasebno sporočilo. book...že nekaj časa nazaj.

Ojojoj, jst sem hotela pomagat, nikakor ne, da bi te v jok spravila.  Kiss
Saj vem, razumem in sem vzela dobronamerno  Wink ......ampak saj veš.......ko se človek malo poglobi vase in se sprašuje: kaj pa če  Undecided?

Res je lazje,ce se odlocis za novega psa....
Razmišljam in razmišljam in preučujem book.......mogoče pa  Wink......
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #824 : četrtek, 10.05.2018 : 22:53:10 »

Ne, nisi. Pustila si ga v srcu.
ljubezen objem bravo Hvala.
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines