mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 06.06.2024 : 04:06:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 56   Dol
Natisni
Avtor Tema: Jaka se predstavlja  (Prebrano 143930 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #525 : torek, 27.11.2012 : 13:29:43 »

Lej, srečna bodi ( in mi vsi z vama vred) če Jaka ni pozitiven. Matko ne pozna Jakata tolk dobro, kot ga ti, včasih moraš bit mal posiljena. Tisto uro, ko več ali manj počiva v čakalnici, pač ne more vedeti in "ujeti" vseh kliničnih znakov...

Trdo kot kamen držim pesti, da ste negativni!
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #526 : torek, 27.11.2012 : 13:43:05 »



Trdo kot kamen držim pesti, da ste negativni!

Tudi jaz, srečno!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #527 : torek, 27.11.2012 : 15:43:54 »

Potrjujem "seznam" MaksiMaše. Znajo bit zahrbtne in so lahko tudi "nepravi" znaki. Jst bi do zdaj že imela rezultate, če sem iskrena. Pa tale apatija mi tudi sploh ni všeč.  Undecided Kaka podrobnejša krvna analiza mogoče, da bi videli, kakšno je stanje notranjih organov?
Tudi moj Roko ni imel nobenih "običajnih znakov", ki jih veterinarji "običajno" vidijo v šepanju itd. ... Ko ga je Polona iz Horjula prvič obiskala pri njegovem 1 letu, se ji je poleg smotane razdražljivosti, zdel čisto preveč "umirjen" za tako mladega psa. Ko je čez slabo leto šel k njej na "počitnice", po tistem ugrizu, je dokončno presodila, da njegovo stanje ni zgolj vedenjske narave, ampak sumi, da je zadaj nekaj bolezenskega.
Sama njegove nepožrešnosti in ležernosti nisem pripisovala ničemer, zdelo se mi je da pač tak je - črnogorski tip.
No, krvne peiskave so potrdile njene sume - na delu je bila ena od klopnih bolezni - erlihija. Že dober teden po jemanju zdravil, je Roko postal spet vesel, razigran pes in celo - lačen! Očitno slabo počutje o prej je pripomoglo k njegovi razdražljivosti in strahopetnosti in če ne bio bil teh vedenjskih znakov, zaradi katerih je mene sploh kaj skrbelo, vprašanje kdaj in kako - če bi sploh odkrili, da je okužen z erlihijo  Undecided

Držim pesti za čimboljši razlet pri vama Kiss Pri vetu pa kar bodi tečna - saj je jasno, da nekaj ne štima. Test - pa ne tisti hitri - naj naredijo tabravega, ko se pošlje kri na inšitut za mikrobiologijo, tudi ni tak hud strošek. Vsekakor bistveno manj, kot saniranje škode, ki jo te bakterije v telesu naredijo po okužbi.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #528 : torek, 27.11.2012 : 21:28:00 »

Stanje po 2 urah v odinaciji pri vetu je takšno:
ponovno celo telo pretipal, vzel mu je kri iz vratu, naredil preiskave biološke in mikroskopske - kolikor mu to aparati dopuščajo - , preveril vrednost kalija in hemoglobina in kot sem se potiho že vnaprej bala - vse bp. Huh
Del vzorca krvi gre jutri v Ljubljano na fakulteto, drugi del vzorca pa v Nemčijo.
Še kar smo tam, kjer smo bili - brez diagnoze - , Jaka pa tk tk......nekaj časa ok, potem pa spet utrujen ful.  Sad

Dal nama je Ronaxan - 1/2 tablete zjutraj in drugo polovičko zvečer.
Izvidi iz Ljubljane bodo do petka znani, iz Nemčije čez 7-10 dni.
Držite pesti in tačke, da ni kaj hujšega. Smiley

Je pa rekel naš veterinar, da mu je moj Jaka postal pravi "izziv"....da ga kar malo jezi, ko mu še ni postavil diagnoze in da si je par kapljic krvi pustil in se bo jutri "poigral" z njo. Wink

Vsem, ki kakorkoli prispevate z nasveti ali pa le lepo besedo, se oba z Jako zahvaljujeva. Kiss
Saj bo drugo leto spet piknik, pa bo padla še bolj dobra pijana nevesta  Cheesy.
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #529 : sreda, 28.11.2012 : 08:26:51 »

Jaka, drži se. Pa šefica tudi. Upam, da čimprej ugotovijo kaj mu je. Držimo pesti in tačke.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #530 : sreda, 28.11.2012 : 10:59:55 »

Držimo vsi pesti in tačke da ni nič hujšega, in da bodo kmalu postavili diagnozo, da boste vedeli pri čem ste.  Kiss objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #531 : sreda, 28.11.2012 : 11:10:52 »

Tavanje v temi je najhujše, itak Roll Eyes ... Držim pesti za čimprejšnjo in čim bolj obvladljivo/ozdravljivo diagnozo.
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #532 : sreda, 28.11.2012 : 20:39:57 »

Govorila z Jakovim doktorjem in povedal je, da se je danes malo poigral z Jakovo krvjo, naredil še ene globinske preiskave in našel odstopanja pri eni vrednosti -  Undecided joj, ne vem kako točno je rekel, ampak bi naj bili problemi z mišicami.  Sad
Je rekel, naj se jutri oglasim po en antibiotični sirup, v petek pa bodo znani rezultati iz Ljubljane.

Aja, pa še to - danes je pri nas "dober dan".  Wink Jaka nima bolečin sploh, ne samo to, tudi igrati se je želel, ampak glede na to, da imava prepoved igre, tekanja, hitre hoje in dolgih sprehodov, sem ga pač morala ignorirati in se delati kot da ne vidim tiste igrače, ki mi jo je prinesel in vrgel na tla ravno pred mojimi nogami. Cheesy

Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #533 : četrtek, 29.11.2012 : 13:07:57 »

Skoraj krasen dan, ane ljubezen. Saj bo, kmalu bo boljše! objem
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #534 : četrtek, 29.11.2012 : 19:49:24 »

Danes je Jaka začel jemati L-Carnitin Liquid, ker v mišicah je definitivno težava. Jutri je dan D, ko izvemo rezultate.
Je rekel naš vet, da upa, da bo test na revmatitis negativen.

Jaka pa je vsak dan boljši, hehe....... Cheesy
Le tako naprej. Wink
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #535 : četrtek, 29.11.2012 : 20:53:33 »

Jaka, držimo pesti in tačke zate.  Kiss
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #536 : četrtek, 29.11.2012 : 22:20:24 »

Držim pesti, da bodo jutri dobri rezultati.
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #537 : četrtek, 29.11.2012 : 22:26:41 »

Držim pesti, da bodo jutri dobri rezultati.
Hvala. Wink
Tudi jaz tako upam - kolikor pač so lahko dobri v dani situaciji.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #538 : četrtek, 29.11.2012 : 23:10:41 »

Tudi jaz držim pestim za vaju, da bodo jutri dobri rezultati. Smiley
Logiran
Zaposlena
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 777



WWW
« Odgovor #539 : petek, 30.11.2012 : 13:04:07 »

Prvi delni rezultati:
Borelija - negativno.  bravo
Erlihija - izvemo po 13.uri.

Veseli? Zaenkrat ja.  Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 56   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Jaka se predstavlja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines