mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:35:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulski Štajer´c Rozi
Strani: [1] 2 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Horjulski Štajer´c Rozi  (Prebrano 19996 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« : sobota, 29.08.2009 : 19:12:33 »

Pa ga imam. Horjulca namreč. Sem se kar nekaj časa uspešno prepričevala, da imam živali doma že dovolj. Tri svoje pa še začasnike. Polna "bajta".  Roll Eyes
No prav dolgo to prepričanje ni trajalo.  Tongue
Dva mačja norca, ki jih imam doma sta veliko raje kot v naročju, vsak nekje na svojem mestu. Nekaj minut cartanja na dan jima je dovolj. In potem sploh ni čudno, da me je Rozi že v Horjulu osvojil.

Leži kakor si ga namestiš, se carta in prede v nedogled. Vmes malo pogloda prste, se obrusi na kavču, visi na zavesah (za katere še zdaj ne vem, kaj mi je bilo, da jih imam) in potem zaspi na sredi kuhinjske mize.  Grin 

Prvi teden je za nami. Po nekaj dnevnem pihanju in renčanju so se vsi lepo unesli.  Smiley
Uživam, ko jih gledam, kako se podijo in za tem umivajo ter skupaj zaspijo.  Kiss

Priznam, živela sem v zmoti. Človek mora imeti vsaj tri mačke. In psa.  Wink



http://www.moj-album.com/slike/13047708/Tgh5ofX50vps4Wfq.jpg
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 29.08.2009 : 19:26:52 »

He, he, se mu nisi mogla upret, ne? Tale mačkonček je res pravi šarmerček. Lepo, da sta si izbrala drug drugega  Grin.
Logiran
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #2 : sobota, 29.08.2009 : 19:29:22 »

Ampak tale fant je pa že na pogled nekaj posebnega... tak zlo nežen muc deluje. Bravo za nov dom!
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #3 : sobota, 29.08.2009 : 19:32:52 »

Človek mora imeti vsaj tri mačke. In psa.  Wink
Ne bi mogla boljš' povedat!!!!  Grin

Čestitke!  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #4 : sobota, 29.08.2009 : 19:34:42 »

Čestitke obema, mucku in mačji mami!
Logiran
perezvon
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #5 : sobota, 29.08.2009 : 20:25:18 »

Pridružujem se čestitkam in skačem od veselja, da se je za Rozija tako dobro izšlo. Moja psica ga je našla v grmovju ob vaški cesti, Rozi pa se ni dal odgnati. Je rekel, da bo raje mene poslušal kot pa hudo lajanje. Na pomoč sem poklicala fanta s transporterjem, kamor se je Rozi kljub moji neuzkušenosti kar sam ujel. Ker sem doma le jaz navdušena nad mačkom v hiši, je šel muc direkt v Horjul. Ampak delam na tem, da omehčam fanta, sploh ker vidim, da je tudi drugje podobna zgodba in sčasoma popustijo. Drugače pa sva mu dala ime He-man, hehe. LP
Logiran
king-roy
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.907


« Odgovor #6 : sobota, 29.08.2009 : 22:22:12 »

Priznam, živela sem v zmoti. Človek mora imeti vsaj tri mačke. In psa.  Wink

Amen  Wink

Čestitke za Rozija  Cheesy


Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #7 : nedelja, 30.08.2009 : 07:49:55 »

Cestitke za crkljivca  Smiley
Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #8 : ponedeljek, 31.08.2009 : 07:15:56 »

Hvala za čestitke. Wink S tem fakinom nam res ni nikdar dolgčas... Tongue
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #9 : torek, 01.09.2009 : 18:16:43 »

Čestiiitkeee Rozi in bonny & Co Cheesy
Logiran

bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #10 : sreda, 13.01.2010 : 14:13:13 »

Rozi raste in je zahteval, da dopolnim njegovo temo.  Wink


Od zadnjega javljanja smo se poslovili od zaves. Sem dokončno obupala po tem, ko je drsenje po njih postala vsakodnevna dejavnost.
Imamo nov kavč. Tisti iz blaga je bil sicer idealen za brušenje krempljev in zbiranje dlak. Ker mi nič od tega ni bilo prav po godu, smo vzeli usnjen kavč. Zdaj spremljam samo še praskanje.

Imamo dva praskalnika, po katerih se samo grozno nori, kremplji se namreč praskajo na kavču.

Pol dnevne sobe je postala igralnica za mačke, ki sva jo z očetom delala v otožnih jesenskih dneh. To je špas, dirkat gor in dol pod strop in včasih kar zamižim, ker že vidim katerega kako mu spodrsne. Kar mu seveda ne...




In nenazadnje, imamo se mečkabilno fajn. Rozi je še vedno najcartek na svetu (tega se je priučil v Horjulu, itak). Ni važno, kdo ga carta, kje ga carta, kako ga carta, samo da se on carta.  Roll Eyes Kiss



Ko se mu zdi, da se bo treba umit, poišče svojega Mikota in ga umije on. V skrajni sili ga dobi tudi Lajka, ampak takrat je preveč moker in mu ni všeč. Se ji pa zato vsak večer prištuli, potem ko ona na svojem kavču zaspi in ji zleze spat pod brado.  Ker se on more štulit.  Grin


Tale rahel puh, ki ga je imel kot mladič mu je razrasel v grozno košato dlako, tako da se včasih vprašam ali imam doma mačka ali kakšno eksotično veverico. Karkoli že je, krtače seveda ne mara.  Zato se krtačimo samo, kadar je v trdni komi. Takrat pridem na svoj račun in dlaka leti po stanovanju.  Grin Roll Eyes

Tako smo se navadili živeti drug z drugim, da ne vem, kako je bilo prej, ko Rozija še ni bilo. Ne bi menjala teh naših pestrih dnevov za nič na svetu. Polona, hvala, da si mi ga zaupala. Ta slikca je zate. Kiss


Pa še P.S.: Rozi ni debel, je pa Horjulc in je torej elegantno izpopolnjen, kot so vsi iz tistega hriba.  Tongue Wink
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #11 : sreda, 13.01.2010 : 14:22:30 »

jžš, Bonny...no ne vem, če (že) veš, ampak jst zdajle cmizim Cry. Od ganjenosti, itak. Smiley

Krasen mačkon, tale Rozi, res! In mečkabilna narava....joj če to ni nekaj najboljšejšega, kar lahko fašeš pri mačku! Cheesy

Pa, ejga - hvala pa P.S., ker sem že skoraj imela napisano....no...tisto besedo na "b"...
 Wink Tongue Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #12 : sreda, 13.01.2010 : 14:26:37 »

Saj so vsi mački lepi, valjda - ampak tisti tigrasto-beli, z belim obrazkom in belo srajčko in štumfki, ti so prav ekstra specialno posebni, a ne? Kiss

Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #13 : sreda, 13.01.2010 : 14:54:55 »

Joj, joj, joj, kakšen repek in vse ostalo  Cheesy Cheesy Kiss Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #14 : sreda, 13.01.2010 : 15:13:42 »

Madonca, kak mačkon je postal Afro Rozi, uživaj v vseh pridobljenih privilegijih Tongue Evil
Logiran
Strani: [1] 2 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Horjulski Štajer´c Rozi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines