mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 01.05.2024 : 01:07:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Trujina mladička ŽIVA
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Dol
Natisni
Avtor Tema: Trujina mladička ŽIVA  (Prebrano 27813 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #75 : sobota, 03.07.2010 : 23:20:30 »

Tale tvoja Živa me vse bolj na Mišo od moonbeam spominja. Lepa lepa Kiss Kiss
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #76 : nedelja, 04.07.2010 : 07:10:48 »

Živa uživa! Cheesy
 Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #77 : ponedeljek, 19.07.2010 : 21:43:17 »

Prejšnjo soboto sem gledala tisto grozno mesto, kjer je "mama" TRU kotila male kepice...
Če jih psica Tara ne bi nakazala, jih nikoli nihče ne bi našel...
In glede na to v kakšnem stanju je bila "mama" muca, bi "pocrkali" v mukah...
Sori, sem malce groba...

predvsem pa danes ful nostalgična!  Wink

Zdaj pa gledam tole lepotico na kvadrat... ki je kar cela v med padla...  Kiss
(pa še z "mojim" štrikerjem... kar malce "smrkam" zraven...)  Roll Eyes
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #78 : ponedeljek, 02.08.2010 : 20:48:11 »

 Undecided Cry Živa je žalostna, jaz pa še veliko bolj + vse ostalo, kar paše zraven, ko manjka pol izrecno notranjih mačk, ko se vrneš z dopusta. Trixi je ušel (baje) skozi okno prvega nadstropja - diagonalno na bližnji balkon in v neznano kam, z njim pa še ena začasnica, ko je oče preveč "skrbno" zračil. Se je zgodilo v četrtek; mi smo se vrnili pa v petek zvečer in že od takrat aktivno iščem, pa ni niti sledu. Držite pesti, da bi se tudi tu vse srečno izteklo.
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #79 : ponedeljek, 02.08.2010 : 20:53:03 »

O sranje Sad Srečno, bodite vztrajni. Tecki je ratalo najti Pinko, ni vrag, da ne bo tudi vam.
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #80 : ponedeljek, 02.08.2010 : 20:55:25 »

Pismo  Lips Sealed

Držim pesti, da ju hitro najdete. Potrebuješ kakšno
pomoč s plakati?
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #81 : ponedeljek, 02.08.2010 : 20:56:01 »

O, šit, no, Trixi.  Cryče bi ti lahko kako pomagala ...
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #82 : ponedeljek, 02.08.2010 : 20:59:29 »

O šit  Sad 
Držimo pesti, da jih čimprej najdete!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #83 : ponedeljek, 02.08.2010 : 21:17:07 »

Omojbog  Shocked Držimo pesti! Trixi, za plakate tudi jaz pomagam, le povej.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #84 : ponedeljek, 02.08.2010 : 21:19:37 »

Pismo  Lips Sealed
Držim pesti, da ju hitro najdete. Potrebuješ kakšno
pomoč s plakati?
Če bi mi lahko pomagali, bi že prej prosila, pa je to kot iskanje igle v senu, po eni strani varno okolje (vas), je bila pa tudi že lisica na delu - 2 meseca nazaj je od 30ih kur le 7 pustila, in me res skrbi. Nekaj plakatov sem sama polepila + hodila osebno od vrat do vrat s slikama (plakat), da vedo, kdo in kaj išče in koga, in vem da bodo javili, v kolikor opazijo, ker sem tudi non stop na obhodu, saj imam še dopust, ki sem ga sicer nameravala preživeti čisto drugače. Živolovko imam tudi nastavljeno. Gmajnice obveščene že isto noč, ko smo se vrnili. Ni da ni. Rabim le še srečo al kako bi temu rekli. Nimam pojma, kej bi tičala oz. kam naj bi šla. Ponoči se nič ne zgane, nič premakne, nič ne zamijavka.  Zgodaj zjutraj in podnevi tudi nič. ?
Hvala vsem za ponujeno pomoč.  
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #85 : ponedeljek, 02.08.2010 : 21:34:00 »

Pa kaj je s temi očeti, no??? Edino, kar sem jih doma prosila (vsaj ene miljonkrat), ko sem šla za 1 dan v hribe, je bilo, da naj imajo Nejko striktno na povodcu. In najprej, ko sem prišla domov, se mi je oče pohvalil, kako sta mu z Asto ušli na sosednji travnik. Rezultat: prepir in nezaupanje (je nikoli več ne pustim doma). Vem, da nič ne pomaga, ampak vseeno... Naj jih (očete) koklja brcne!!!

Resnično upam, da ju kmalu najdeš.  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #86 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:12:48 »

Jao, Trixi, takega zakljucka dopusta si pa res nisi "zasluzila"  sram Lips Sealed
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #87 : ponedeljek, 02.08.2010 : 22:17:17 »

Ma ja, fotri...
Trixi, želim ti, da se hitro in dobro izteče tole iskanje Sad
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #88 : torek, 03.08.2010 : 09:25:09 »

Te kličem, pa si zasedena. Glede na izkušnje bi lahko prišla pomagat, ker do konca tedna mulca uživata v koloniji...

Izkušnje glede na moje iskanje: polimaj čimveč plakatov, na vsako luč, prometni znak, povsod (za Pinko je bilo nalepljenih cca 1700). Tako da bo še najbolj nepozorna oseba opazila. Išči blizu. Radij recimo okoli 500m. Nastavljaj najljubšo hrano pod okno skozi katero sta pobegnila (ali pa v bližino, kakrše imaš pač možnosti). Za take primere je tudi kakšna fejst smrdeča komercialna hrana iz vrečk fajn, ker jo prej zavoha. Poskusi si sposodit živolovko.
Ne pričakuj, da se ti bosta oglasila. Če sta zatravmirana (kjub prostovoljnem odhodu zelo verjetno sta) nekje ždita in si ne upata ne premaknit, kaj šele pisnit (Pinka je verjetno ždela cela 2 tedna preden se je premaknila, ima reva od tega otiščance na "petkah").
Preglejte kleti, kletna okna, vse luknje kamor se lahko zavlečeta. Prosite lastnike hiš (sosede), če lahko pregledate kleti, podstrešja, shrambe, garaže in vse prostore kamor bi se potencialno lahko skrila.

Predvsem pa ne vdaj se, čeprav se ti zdi misija nemogoče, čeprav se te loteva obup, čeprav ti vsi rečejo da si zmešana, čeprav ...
Logiran
Tecka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.256


« Odgovor #89 : torek, 03.08.2010 : 09:31:13 »

Bebec sem, priznam. Zamešala osebe in zgleda tvoje cifre pravzaprav nimam Roll Eyes sram Undecided. Moja je 031 529 863, pa me pokliči, če ti lahko kakorkoli pomagam še s kakšnim nasvetom ali pa fizično. Če ima pa kdo drug njeno cifro pa ji lahko mojo sporoči ali kakorkoli no (ker vem, da verjetno hodi okrog in ne gleda ravno veliko na forum).

Te štale res ne privoščim nikomur Sad
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Trujina mladička ŽIVA
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines