mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 14:44:30

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Psi in sladoled
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Psi in sladoled  (Prebrano 18509 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Bonie
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 349


« Odgovor #30 : petek, 17.06.2005 : 12:22:45 »

Moj Dami , spi kot top....... ko pa sliši, šumenje folije od čokolade , ga pa kar po luftu prinese....... potem pa fehta..... in iz gobca , ne da se mu cedi slina ampak mu kaplja( beri teče) in to , ne , taka slina ki se obeša na dolgo , kaplja kot iz pipe .........

Glede sladoleda............. to pa no comment........ Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed. Če hočete videti prodanega psa........ pokažite mojemu damsterju sladoled....... ( ni važno kateri okus) Zadnjič , mi je v enem lokalu neredil tako sramoto....... da Lips Sealed........... se odpuzal pod mizo in šel lizat skrinjo za sladoled( zaprto-.....prosim) Tongue sem bila rdeča kot kuhan rak, ( na srečo je samo en možakar videl, in se je samo smejal)....... potem smo pa prav nahitro odpujsali Roll Eyes Cool
 

Ha ha ha
zgleda da je tvoj Dami v sorodu z mojo Bonie  Grin Tudi moja je takoj ko čuje šumenje folije takoj pokonci, pa sline ji tudi tečejo v potokih...
Če pa grema mimo sladoledarja, pa kar sama zavije in se postavi v vrsto   Wink ha ha ha
Lani na morju je bila prava atrakcija, kar drugi gosti so ji sladoled kupovali, pa še slikali zraven, ker ga je tako lepo lizala iz korneta  Grin
Do zdaj pa je Bonie mojega fanta že tako zdresirala, da vedno, ko gremo na sladoled, dobi svojo kepico ali pa lučko. Potem pa seveda prva zmaže sladoled, pa dobi še od fanta. Na koncu pa fant mene grdo gleda, češ kaka sem, da ji jaz pa svojega ne dam, kljub temu, da tako milo gleda  Wink Še sreča, da ne gremo velikokrat na sladoled...
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #31 : ponedeljek, 04.07.2005 : 21:40:01 »

Jaz tudi svojemu zmeraj kupim eno kepco ko greva na sladoled. Če mu pa ponudiš za polizat sladoled na palčki, pa kar skoraj ceu sladoled odgrizne. Ravno danes sva se z maxom sladkala in pri tem rjuho čisto od čokolade umazala, pa sva jo hitro zamenjala preden je mami domou pršla in začela pridigo.  Tongue
Logiran
NaNiKa
otrok do 14 let
*
Sporočil: 28


« Odgovor #32 : sobota, 09.07.2005 : 11:05:13 »

ko čez nekaj mesec dobim psa bo jedel samo vanilijo mogoče malo jagod heh Smiley dvomim samo vanilijo bo pa dobil  za čokolado pa nisem sigurna zaradi vaših komentarjev
če je čokolada res tako strupena gre dol iz ppikyjevega jedilnika
heh
Nastja
Logiran
Marc
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 121


« Odgovor #33 : sreda, 23.11.2005 : 22:35:18 »

Ko tole berem enostavno ne morem verjeti kako nedisciplinirani so nekateri lastniki psov. Če ti je jasno povedano in dokazano, da nekaj za psa ni dobro, ali mu celo škoduje, ja kaj za vraga potem še vedno opravičujete svoje neumno početje. Češ, saj samo malo. NIČ, ne malo. Včasih se mi resnično zdi da vsi problemi psa izhajajo iz nediscipline gospodarja.
Logiran
Franka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 187


« Odgovor #34 : četrtek, 24.11.2005 : 12:11:53 »

Ja malo sladoleda ga pa res ne bo ubilo. Kaj ti zmerej ješ samo zdravo hrano?
Saj hamburgerji in razno razna živila z veliko maščobe tudi nam škodijo, pa jih vseeno jemo.
Res ni treba pretiravati, če pa kdaj dobi malo ledota pa res ne bo konec sveta.
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #35 : sreda, 13.12.2006 : 04:54:27 »

Naši Claudiji se prav pocedijo sline, če gre kdo mimo s sladoledom v roki. Smiley Seveda zato, ker ga je tudi sama včasih deležna. In to čokoladnega (no enkrat do dvakrat na sladoledno sezono pa že lahko).
Logiran
SamSvojMojster
rad pišem
****
Sporočil: 400


« Odgovor #36 : sreda, 13.12.2006 : 16:41:29 »

Ce ji pa ne bi nikoli v lifeu dali sladoled pa bejba ne bi vedela kaj zamuja. Smiley
Logiran
nemškadoga
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 539


« Odgovor #37 : sreda, 13.12.2006 : 17:40:28 »

Ce ji pa ne bi nikoli v lifeu dali sladoled pa bejba ne bi vedela kaj zamuja. Smiley

To imaš pa tudi prav ja.
Logiran
Mucka
otrok do 14 let
*
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #38 : sobota, 17.07.2010 : 17:55:59 »

PASJI SLADOLED - narejen kar doma  Cheesy

jogurt
med
sadje po želji.


Zmešamo jogurt in med ter dodamo zmiksano sadje ali sadne koščke. Maso nalijemo v modelčke in damo v zmrzovalnik. Preden sladoled ponudimo psu, naj bo 10 minut na sobni temperaturi.


Vir ; K****.si
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  prehrana  |  Posamezne sestavine v prehrani  |  Tema: Psi in sladoled
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines