mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 22:55:36

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fantastični štirje
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Dol
Natisni
Avtor Tema: Fantastični štirje  (Prebrano 36058 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #60 : sreda, 29.09.2010 : 13:35:32 »

Minilo je kar nekaj časa, od kar smo se zadnjič javili... Kaj je novega pri nas:


Sana je med drugim praznovala svojo 1. obletnico pri nas. Še zmeraj je tako velika  Grin, čudovita, polna energije in povsem neproblematična, ki z veseljem odkriva nove stvari, tudi najrazličnejše živali  Wink, s katerimi se s vsemi dobro razume. Odlično se razume tudi z majhnimi otroki, kar nas zelo veseli, saj vsak trenutek pričakujemo naraščaj (tokrat ne živalski, ampak človeški  Grin).















Naši mačkoni, pa so se avgusta najbolj razveselili njihovega mačjaka (Kale in Jimmy sta bila takoj navdušena, Pupa pa se počasi privaja)...






...sicer še ni povsem gotov; manjka še nekaj notranje opreme (predvsem plezal), a najnujneše že imajo: WC in zatočišče, kjer se lahko skrijejo in spočijejo. Edina njegova slabost je, da ni povezan s stanovanjem in muci zato ne morejo vanj kadarkoli želijo Sad.







Še ena zadnjih slik od naših mačkonov, ki se pravtako kot Sana zelo dobro zavedajo, da si naju bodo počasi morali deliti z novim družinskim članom in naju zato ne spustijo izpred oči in izkoristijo vsak trenutek za skupno crklanje (ki ga seveda tudi kasneje, ko nas bo eden več ne bo manjkalo!)...







Maja in Aleš
Logiran
Smetka
Moderator
*****
Sporočil: 20.189



WWW
« Odgovor #61 : sreda, 29.09.2010 : 13:41:56 »

Čestitke! Tule smo veseli vseh dobrih novic.
Logiran

deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #62 : sreda, 29.09.2010 : 14:06:41 »

s stanovanjem lahko povežeš s kakšnim mrežastim hodnikom  Wink
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #63 : sreda, 29.09.2010 : 14:36:50 »

Wow Cheesy v takem mačjaku bi še jaz preživljala popoldneve Grin
Logiran
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #64 : četrtek, 11.11.2010 : 13:08:42 »

Da se na hitro javimo...


Pred dobrim mescem smo dobili novega družinskega člana, katerega so najini ˝fantastični štirje˝ lepo sprejeli. Mucam je bilo sicer najprej potrebnmo dopovedat, da voziček in podobne stvari nikakor niso njihova nova ležišča (predvsem Kale je bil tu precej vztrajen), Sana pa je novega člana najprej povohala in, ko je ˝od njega˝ dobila priboljšek sta postala že skoraj najboljša prijatelja  Wink. Obiski pa so se tudi že navadili, da morajo najprej pozdravit vse živali in šele nato ljudi  Grin.


Naš mačjak je dobil pred slabim mescem tud plezalo in uspelo nama je muce navadit, da ko želijo vanj stopijo pred vrtna vrata in zamjavkajo  Afro - Pupo sicer bolj redko vidiš oz. slišiš tam mjavkat, Jimmy pa ti poleg mjavkanja še istočasno skoči v naročje  Grin.






Logiran
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #65 : četrtek, 11.11.2010 : 13:35:03 »

Še tile 2 slikci vam moram pokazat....


Naša Sana si že od nekdaj izbira prav čudne položaje za spanje, ampak tale pa mi je do zdaj najbolj smešen:










Jaz si ne morem pomagat, samo mene tako spominja na piščanca, pripravljenega za peko  Grin




Pozabila sem se še pohvalit, da nam sprehodi v troje (jaz, Sana in otrok+voziček ) gledo odlično od rok. Sana res (skoraj) vzorno hodi na povodcu in tud, ko je spuščena, se lahko zanesem nanjo. Imamo pa eno super relacijo, kjer praktično ni prometa, tu in tam le kak sprehajalec.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #66 : četrtek, 11.11.2010 : 13:38:13 »

Jaz si ne morem pomagat, samo mene tako spominja na piščanca, pripravljenega za peko  Grin

 


Super ste! Cheesy Mačjak je pa sploh fantazija Cheesy
Čestitke za novega člana! Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #67 : četrtek, 11.11.2010 : 13:42:27 »


Jaz si ne morem pomagat, samo mene tako spominja na piščanca, pripravljenega za peko  Grin

Ampak res

Čestitke za novega člana in za splošno harmonijo, o mačjaku pa ni zgubljati besed Cheesy
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #68 : četrtek, 11.11.2010 : 21:12:33 »

Ko bom velika, bom imela pa tak mačjak kot vi Cheesy! Čestitke za novega člana Smiley!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #69 : petek, 12.11.2010 : 07:50:55 »

 Cheesy Grin
Hehe, mene pa spominja na majhne otrok, ki tudi včasih spijo takole - v bistvu na vseh štirih (tako je včasih spala naša tamala, pa še kakšnega sem videla)veselje veselje
Imate pa nadfensi mačjak Afro Afro
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #70 : petek, 12.11.2010 : 08:28:53 »

Res super mačjak, na sveži travici  Cheesy
Logiran
deteljica
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.357


« Odgovor #71 : petek, 12.11.2010 : 08:42:33 »

Res super mačjak, na sveži travici Cheesy
Res brihtne muce, da hodijo na WC in tudi v mačjaku. A travo zalivate ?
Še pod strop lahko obesiš kakšne plahte (kot viseče mrežice samo polno)za poležavat . Če še razmišljaš o tem, da bi bilo fino dostop iz hiš eimet:  sem videla zadnjič na animal planet,da je imel nekdo razpeljane hodnike iz hiše, do mačjaka in še na razgledno hišico na dreveu. Torej, če hočeš povezat s hiši lahko tak mostiček narediš ( pokrit z mrežo ) ki se na okno priključi in tam nihajna vratca.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #72 : petek, 12.11.2010 : 08:46:40 »

Me je ves čas nekaj motilo pri speči Sani, pa nisem vedela kaj - rep ji manjka . Kako ga je skrila
Logiran
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #73 : petek, 12.11.2010 : 12:55:30 »

Hvala vsem za čestitke!



Res brihtne muce, da hodijo na WC in tudi v mačjaku. A travo zalivate ?
Še pod strop lahko obesiš kakšne plahte (kot viseče mrežice samo polno)za poležavat . Če še razmišljaš o tem, da bi bilo fino dostop iz hiš eimet: sem videla zadnjič na animal planet,da je imel nekdo razpeljane hodnike iz hiše, do mačjaka in še na razgledno hišico na dreveu. Torej, če hočeš povezat s hiši lahko tak mostiček narediš ( pokrit z mrežo ) ki se na okno priključi in tam nihajna vratca.


Mačke hodijo tud v mačjaku na wc, ki smo jim ga naredili (vidi se na eni sliki za tunelom; upam, da nisi zamenjala sivo zelenega transporterja za WC  Wink). Sem pa tud že opazla, da so si kar v zemlji skopali luknjo in se vanjo podelali  Grin.
Ja, travo je potrebno zalivat in tud kosit.
Ta ideja s plahto je zelo dobra in jo bomo poskusili čimprej realizirat  Afro, o mostičkih in hodnikih bomo pa naslednje leto razmišljali...
Logiran
Pupa in Kale
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 58


WWW
« Odgovor #74 : torek, 07.12.2010 : 11:03:27 »

pa smo dočakali prvi sneg! Najbolj ga je bila vesela Sana  Cheesy:












Naši muci pa so dobili spet zanimiv program na tv (beri okno Grin), ko smo zunaj obesli ptičjo hišico in pogače za ptice. Včeraj je bilo še posebej zanimivo, ko se je po dvorišču sprehajal fazan. V mačjak- na hladno več nič kaj ne silijo,  raje si grejejo ritke ob kaminu  Afro. Ko ne spijo, pa divjajo po stanovanju, najraje seveda okoli vozička   trmoglavka    Grin


Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7 8   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Fantastični štirje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines