mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:11:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Odnos z drugimi psi
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Odnos z drugimi psi  (Prebrano 32062 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Gianja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #90 : ponedeljek, 08.09.2008 : 19:43:33 »

Imam en VELIK problem, ne vem kaj naj naredim. Naš 15 mesečni labradorec je začel vse povprek napadat. Prvo roleraše, potem kolesarje, zdaj že sprehajalce. Je bil že v šoli in gre lepo poleg, ko pa vidi koga, ki pride nasproti pa se zažene z vso silo v njega. Danes je bilo obupno na sprehodu, ker sta se dve punci tako vstrašle, ko ju je hotel napast. Naj povem, da je bil zelo prijazen kuža, vedno se je hotel pri vsakemu pocartat, ampak ko je odrastel, mu več nismo pustili. Naj povem še, da je doma za ograjo in vedno več leta ob ograji in laja na vse živo. Pred mesecem ali  dvema je bil najbolj prijazen kuža v soseski. Po nasvetu od strokovnjaka da psi ne smejo letat ob ograji, mu bomo sedaj zagradili, da bo lahko samo pred hišo cca. 70 kvadratov. Na sprehod sploh več ne upam. Jutri si bom obula rolere in moj fant bo šel z njim na sprehod, jaz pa zraven. Upam, da bo kaj pomagalo. Sem pa opazila, da ena punca hodi z višavcem na fleksiju in ga pusti, da odzunaj teče ob ograji, moj pa za ograjo. Sem ji že rekla, da naj tega ne dela. Doma je prijazen, razcartanec. Prosim kakšen nasvet.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #91 : ponedeljek, 08.09.2008 : 19:46:51 »

Zakaj mene tole na nekoga spominja?
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #92 : ponedeljek, 08.09.2008 : 20:41:31 »

Tudi meni je znano  Smiley. Bomo imeli zdaj vsi pomisleke o imenih na črko G.  Wink
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #93 : ponedeljek, 08.09.2008 : 20:44:13 »

Ne bit paranoicni.
Tale dela presledke za locili Wink.
Logiran

alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #94 : ponedeljek, 08.09.2008 : 20:53:12 »

Za tole vam lahko potrdim da ni ena od "imaginarnih" punc. Gianja je na ***** ze dolgo in ima sigurno labija Wink

Ce je pa to ista Gianja pa ne vem Grin
Logiran
NusaInKlaj
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 316


« Odgovor #95 : ponedeljek, 08.09.2008 : 21:10:11 »

Ja pa res  Smiley prijavljena leta 2005.
No zdaj pa odgovori na njeno vprašanje...  Tongue
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #96 : ponedeljek, 08.09.2008 : 21:13:21 »

Ne vem zakaj ne bi smel letat ob ograji. Ce laja kadar je za ograjo verjetno brani svoj teritorij..mogoce ga je kdaj kdo izzival cez ograjo, zdaj pa je kar je.
Zunaj na sprehodu bi pa jaz vsakic, ko bi videla, da kdo prihaja, ga zamotila s priboljskom ali pa igro. Tako da bi ugotovil, da je ful fajn kadar gre kdo mimo, ker takrat bo dobil kaj za pojest, pa s tabo se bo lahko igral.
Logiran
luna83
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 301


« Odgovor #97 : ponedeljek, 08.09.2008 : 21:38:27 »

 Sad Pozdravljeni, tudi moj mopsek Neon je začel zadnje dneve lajat in renčat na vse povprek! Na druge pse, na ljudi, na avtomobile! Do skoraj 6 meseca je blo vse v redu sedaj pa je začel in je počasi neznosen. V sredo greva prvič v šolo, bomo videli. Ampak kaj bi pa lahko sama storila? Kako naj ga odvadim tega lajanja, renčanja in zaganjanja v ljudi in vse ostalo?
Logiran
Gianja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #98 : torek, 09.09.2008 : 06:19:14 »

Punce ne vem o čem govorite, jaz sem prijavljena leta 2005 ko sem imela kokeršpanjela, od 2007 pa imam labradorca. Miss Teja, Klaj mi lahko z tremi besedami odgovorita kaj sta z tem mislili.

No naj še povem, da smo z psom vedno hodli med ljudi na manjše prireditve, v mesto, park,...pa ni bilo problemov.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #99 : torek, 09.09.2008 : 08:25:48 »

Sporocila o ovratnici proti lajezu so pridruzena temi ovratnica proti laježu v rubriki oprema in podrubriki vodenje in sprehodi.
Logiran

Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #100 : torek, 09.09.2008 : 11:04:25 »

Hja pasji gospodiči odrastejo v pasje gospode in če so lastniki mevže, mesto šefa prevzamejo psi. Protiukrepi so znani in preizkušeni. (saj poznate tisto znano lajno o 10 ali koliko že pravilih, začne se pa nekako tako da nič ni zastonj?) Če k tamu dodate še pošteno dozo telesne in možganske telovadbe in šolanje, uspeh zanesljivo ne bo izostal. Seveda pod pogojem, da se bodo lastniki začeli obnašati kot šefi in se bodo nehali mevžasto zgovarjati na cucke, ki hodijo ob ograji.
Pasje pumpanje ob ograjah se meni zdi zoprna in škodljiva razvada, ki jo svojim psom ne dovolim.  Če pa je nekomu to všeč pa..stvar okusa pač.
Logiran
Miss Teja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.261


« Odgovor #101 : torek, 09.09.2008 : 15:32:29 »

Miss Teja, Klaj mi lahko z tremi besedami odgovorita kaj sta z tem mislili.
Seveda Smiley Na forum je že dvakrat uletela punca z dvema različnima imenoma, zelo podobnima tvojemu imenu. Ta punca je delala samo škodo na forumu, saj se je lagala na veliko in izkoristila zaupanje uporabnikov. Ker sem videla samo tvoj nickname in število sporočil sem najprej pomislila na to. Vendar očitno nisi ta punca Wink
Vso srečo pri tvojem labradorčku!
Lp
Logiran
Gianja
novinec
*
Sporočil: 3


« Odgovor #102 : torek, 09.09.2008 : 18:54:01 »

Naj vam povem, da smo danes šli po svetlem ob 19 uri, moj fant z psom, jaz pa z kolesom. Je bil ful priden, le ne enega psa je lajal. Jutri pa na rolere.
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  vzgoja  |  Tema: Odnos z drugimi psi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines