mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 11:54:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Bioterapija
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bioterapija  (Prebrano 56123 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #135 : četrtek, 04.11.2010 : 10:07:31 »

jst, to vprašanje bo treba zastaviti točno tistim ljudem. Predvidevam, da jih osebno poznaš in veš, kam in kdaj grejo na diagnostiko.

Saj zdaj sprašujem tiste, ki zaničljivo govorijo o malih belih tabletkah.

Dani, saj načeloma vemo, kakšni so v medicini postopki za dokazovanje, da zadeva deluje.
Jaz sicer teh dokazov ne potrebujem, ne vem, od kod ti domneva, da jih.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #136 : četrtek, 04.11.2010 : 10:07:56 »

Definitivno deluje na fizični ravni, kot sem že napisala tukaj nekje. Čipu se je po odstranitvi drenaže začela nabirati pod vratom tekočina. VEliko tekočine! Razmišljala sem že o punkciji, saj je zgledalo prav grozljivo. Po prvi terapiji pri g. Simončiču, se je zvečer oteklina opazno zmanjšala, po drugi je izginila. V dveh dneh! Otipjlivo, vidno, dokazano deluje. Temu primerno se mu je popravilo tudi počutje, postal je živahen in kar je najpomebnejše, izginile so tudi bolečine.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #137 : četrtek, 04.11.2010 : 10:24:42 »

Definitivno deluje na fizični ravni, kot sem že napisala tukaj nekje. Čipu se je po odstranitvi drenaže začela nabirati pod vratom tekočina. VEliko tekočine! Razmišljala sem že o punkciji, saj je zgledalo prav grozljivo. Po prvi terapiji pri g. Simončiču, se je zvečer oteklina opazno zmanjšala, po drugi je izginila. V dveh dneh! Otipjlivo, vidno, dokazano deluje. Temu primerno se mu je popravilo tudi počutje, postal je živahen in kar je najpomebnejše, izginile so tudi bolečine.

Glej, jaz osebno verjamem, da je to (tudi) zaradi bioterapije.
Ampak dokaz pa to ni, ker gre lahko le za časovno naključje. A razumeš, kaj hočem reči?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #138 : četrtek, 04.11.2010 : 10:32:44 »

Ok, isto lahko povem, da sva z mojo psico hodili na terapije h g. Simončiču zaradi tumorja na ščitnici. Tumor se je dal na vratu dobro otipat, pa se je po obiskih pri bioenergetiku zmanjšal skoraj za polovico! To se je dalo tudi jasno otipat in tudi na vet. kliniki so ga izmerili manjšega kot na slikanju teden dni pred terapijo. Njeno počutje se je za odtenek izboljšalo (no, to je težko določit, saj gredo te stvari pri ščitnici zelo počasi, verjetno smo bili veseli bolj mi...).
Tumor smo operativno odstranili in prišli nazaj k bioenergetiku, da se je zadeva hitreje stabilizirala.
Zdaj smo na majhnih belih tabletkah, ki dodajajo hormon. Ocenila sem, da je boljše odstraniti tumor, pa dodatno pomagati z alternativo.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #139 : četrtek, 04.11.2010 : 10:34:09 »

Ocenila sem, da je boljše odstraniti tumor, pa dodatno pomagati z alternativo.
Seveda so mi pri tej oceni pomagali tako veterinarji z vsem svojim znanjem kot tudi alternativci. Še vedno pa je bil odločitev moja, kako bomo pristopili k zdravljenju.
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #140 : četrtek, 04.11.2010 : 11:43:37 »

Citat
Pa Dani ne se zdaj razburit

 ;DNe bom se. Tudi meni je vseeno, kaj deluje in kako deluje, pomembno mi je, da se je na tak ali drugačen način nekomu bolezensko stanje izboljšalo ali pa je ozdravel.  Če je uradna medicina (bolj farmacija) tako vsemogočna, naj že enkrat pogruntajo zdravila, ki ne bodo imela stranskih učinkov.  Ponovno pa poudarjam, da uradno medicino zelo spoštujem, saj je tudi mene v mladosti iz gotove smrti vrnila v življenje.

jst, na zagrebški kliniki se je že pred mnogimi leti izvajalo znanstveno preverjanje učinka bioterapije na bolnikih z gangreno. Vse je bilo strogo nadzorovano s komisijo medicinskih strokovnjakov. Nad enim od bolnikov je uradna medicina že obupala in je bil tik pred smrtjo. Po bioterapijah se je v odmrlem udu ponovno vzpostavila cirkulacija krvi, ud je pridobival zdravo barvo, gangrena se je umaknila in gospod je preživel. Ne bom razlagala o vseh znanstvenih preverjanjih in dokazih, jih je preveč.
Na žalost rezultati znanstvenih preverjanj nekaterih metod uradno ne pridejo v javnost. Ne me vprašati, zakaj ne in kdo to blokira.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #141 : četrtek, 04.11.2010 : 14:02:59 »

Vaša psička ni umrla zaradi zdravil,  umrla je zaradi raka na jetrih. 
Ne jaz ne uradni veterinar nimava nikakršnega znanstvenega dokaza, obstaja pa zelo velika možnost, da je rak nastal kot posledica dolgotrajnega jemanja določenega zdravila. Saj zaradi "cigaret" tudi nihče ne umre, pač pa nekateri umrejo zaradi bolezni, ki jih kajenje povzroča.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #142 : četrtek, 04.11.2010 : 14:26:35 »

Ne jaz ne uradni veterinar nimava nikakršnega znanstvenega dokaza, obstaja pa zelo velika možnost, da je rak nastal kot posledica dolgotrajnega jemanja določenega zdravila. Saj zaradi "cigaret" tudi nihče ne umre, pač pa nekateri umrejo zaradi bolezni, ki jih kajenje povzroča.

Potem sem te narobe razumela. Mislila sem, da si hotela reči, da je umrla zaradi zdravil, ki jih je prejemala ob zdravljenju raka na jetrih.
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #143 : petek, 05.11.2010 : 12:44:13 »

Ne, jst, to ni bilo časovno naključje, ker tak edem nikakor ne more izginiti v enem dnevu. Se je z menoj strinjala tudi veterinarka. In da se razumemo, zaradi bioterapije nisem opustila klasičnega zdravljenja. Ker mi je konec koncev čisto vseeno kaj je pripomoglo, glavno da je sedaj Čip cancer free!
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #144 : nedelja, 07.11.2010 : 16:08:09 »

Kaj pa vem. Razne otekline pa tumorji se včasih vedejo silno čudno. Tudi pri nas imamo psico z ogromnim tumorjem v medenični votlini, ki bi morala biti že eno leto mrtva in pokopana - pa je vmes tumor zrastel, pa se zmanjšal, pa spet zrastel in potem spet razpadel, tako da je trenutno povsem nemoteč - brez neke posebne terapije (razen antibiotikov in protibolečinske , pa še to ne ves čas). Če bi vmes šli na kakšno bioterapijo ali drugo alternativo, bi zanesljivo mislili, da je prav ta kriva za "čudež".
Osebno nimam nekega izoblikovanega mnenja do tistih bolj "čudnih" alternativnih metod, ga pa ni junaka, ki bi me prepričal, da je katera koli od teh metod učinkovita preko TV ali po telefonu.
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #145 : nedelja, 07.11.2010 : 17:14:01 »

Jaz bi se pa tukaj javno zahvalila Dani, ki je Luchi delala bioterapijo in sem prepricana da ji je pomagala, z roko v roki z medicino. Dobis nekaj naravnega Dani Smiley

Nekaj mojih prijateljev ima s tem zelo pozitivne izkusnje, tudi tisti ki so bili v dvomih so sli do cloveka in se pozitivno presenetili, ne samo pri bioterapiji pac pa tudi ostalih "naravnih zdravljenjih".
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #146 : ponedeljek, 08.11.2010 : 08:23:51 »

Osebno nimam nekega izoblikovanega mnenja do tistih bolj "čudnih" alternativnih metod, ga pa ni junaka, ki bi me prepričal, da je katera koli od teh metod učinkovita preko TV ali po telefonu.
Jaz pa sem prepričana, da se da Smiley
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #147 : ponedeljek, 08.11.2010 : 11:19:48 »

S TV in telefonom nimam izkušenj, na podlagi fotografije pa izkušnje imam in drugi tudi. Deluje.

Desobediencia Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #148 : ponedeljek, 08.11.2010 : 13:14:24 »

Jaz imam pozitivne izkušnje z zdravljenjem prek telefona; na CIT-u sem bila medicinski fenomen  Wink.
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #149 : ponedeljek, 08.11.2010 : 14:59:51 »

Mi smo ravno začeli z bioterapijo pri psički, jaz verjamem, da bo pomagala, rezultate pa bomo videli. Sigurno pa je dobra podpora antibiotikom in mazilom, ki jih imamo. Zaenkrat je na dveh nivojih, da pozdravimo kožne težave in razrasle bakterije ter okrepimo njen imunski sistem, hkrati pa že terapija za tumorček na dlesni za katero s klasično terapijo še nismo začeli.
Logiran
Strani: 1 ... 5 6 7 8 9 [10] 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Bioterapija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines