mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 24.04.2024 : 00:22:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Bioterapija
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bioterapija  (Prebrano 56157 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #75 : petek, 23.05.2008 : 18:40:39 »

Citat
Če prav razumem, najprej poskusiti s tabletami in če to ne deluje potem poskusiti kaj drugega, recimo bioterapijo
Napacno. Tudi z bioterapijo se potem, ko je stanje ze kriticno (oz. druge oblike zdravljenja niso ucinkovite), ne da delati cudezev.
Najbolje je - ko je znana tocna diagnoza - istocasno zdravljenje na oba nacina, po veterinarjevih navodilih in kot podpora temu se bioterapija.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #76 : ponedeljek, 10.11.2008 : 21:24:41 »

Kaj menite o bioterapiji med zdravljenjem z antibiotiki za erlihijo? Pred zacetkom zdravljenja je kuza zelo sepal na prednjo desno tacko, sepanje (v veliko blazji obliki, a vendar) se je spet ponovilo ta vikend po nekoliko daljsem sprehodu na Strazni vrh. Tezave pri sestopu po klancu navzdol so bile opazene ze tudi prej ...
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #77 : ponedeljek, 10.11.2008 : 22:22:46 »

Jaz sem psa med zdravljenjem čim manj telesno obremenjevala. Zdravljenje je namenjeno počitku in okrevanju. O bioterapiji pa kdo drug ...
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #78 : torek, 11.11.2008 : 06:53:41 »

Dani bi bioenergija pomagala tudi pri alergiji?
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #79 : petek, 14.11.2008 : 19:10:15 »

SunnyDay in Alexy, v obeh primerih bi bioterpija pomagala, saj predvsem spodbudi organizem k hitrejsemu samozdravljenju.
Pri alergijah se ublazi stanje in ce ne gre za zelo zastarane kronicne zadeve, se stanje lahko povsem vrne na normalo. Je pa treba sklop stirih zaporednih terapij veckrat ponoviti v dolocenih presledkih (na primer enkrat vsak mesec). Stevilo ponovitev je odvisno od vzroka alergije, obseznosti prizadetih mest na telesu in od splosnega energetskega stanja telesa. Vcasih je dovolj ze en sklop, vcasih je potrebno tudi 5 ali vec ponovitev.

Se opravicujem, ker nisem hitro odgovorila. Sem na dopustu in sem sla danes slucajno v hotelu pregledovat nekatere teme.
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #80 : torek, 18.11.2008 : 07:40:17 »

Dani kako se pa lahko narocim na bioterapijo? Smiley
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #81 : torek, 18.11.2008 : 07:58:04 »

Vpiši v google "Gali", pa dobiš informacijo  Wink
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #82 : torek, 18.11.2008 : 08:16:45 »

Yo sem ze nasla Wink V bistvu me je bolj zanimalo kdaj lahko poklicem (da ne bom zbudila koga) Grin
Logiran
Moj srček smrček
novinec
*
Sporočil: 6


WWW
« Odgovor #83 : sreda, 30.12.2009 : 15:15:46 »

Spoštovani!
 Šele pred kratkim sem se vpisala v ta čudovit blog zaradi bolezenskih težav mojega 12-letnega Ina in našla veliko koristnih informacij in pred vsem zelo prijazne ljudi, ki mi pomagajo z nasveti. ( gospa Maja je čudovita z nasveti kako hraniti kužka s hipoglikemijo - HVALA )
Še posebej pa moram napisati nekaj vrstic pri Bioterapiji. Neskončno srečna sem bila par dni nazaj, ko sem prebrala bloge z zgodbami Bena in drugih kužkov, ki jim je pomagal dr. Simončič. Izpolnila se mi je želja, da naj bo nekje nekdo, ki pomaga živalim na tak način, kot lahko bioenergija ljudem. Jupi!!!  ,^Zakaj sem tako vesela? Ker sem sama dala ozdravitev z bioterapijo skoz ( od "pravih" zdravnikov le zmajanje z glavo in dvignjena ramena. In zaradi dedka, ki so ga pred dvema letoma odpustili domov z diagnozo RAK- zasevki na kosteh in pljučih. Hvala in še lepe mogoče tri mesece... Danes bi ga morali videti - živi, star je 79 let, sam vozi avto, celo za upokojeniški silvestrovo bo igral  Smiley na "sintesajzer" - toliko o medicini in malih belih tabletkah  jezen
Želela pa sem napisati še tole - moj Ino na diagnozo še čaka ( strah me je, da bo tumor nadledvične žleze. Trenutno je močno hipoglikemičen, ker mu nakaj "je" sladkor in njegov zelo dober zdravnik mi je dejal, naj se pripravim na vse, saj je bolezen zelo zahrbtna) Povdarila bom, da je naša klinika in zdravniki, kjer zdravimo našega pikeca ODLIČNA! Res se trudijo, a če ne gre ne gre. In to iz nič danes ( skriti simptomi sicer pol leta ) do kritične točke samo v 14 dneh!
Iz klinike sem odšla zabuhla od solz, v meni je vrelo in kipelo od vseh negativnih čustev in žalosti... In potem sem se odločila da dr. Simončiča pokličem prej, kot sva se dogovorila ( takoj, ko se je začela bolezen sem ga kontaktirala, a ker so bili prazniki sva se dogovorila za 04.01.) A ker sem bila tako obupana sem si rekla: poklicala bom in prosila za obisk prej. In kaj se je zgodilo? Najbolj prijazno bitje, kar sem ga kdaj spoznala je, ta gospod Simončič - kar takoj mi je rekel, naj mu pošljem sliko našega pikeca. In glej; prvo noč je po vseh kalvarijah ( grozni trzlaji z glavo,slinjenje..skoraj na 20 minut celo noč..) prespal Danes zjutraj pa že drži repek gor,miga z uhicami, zaveda se okolice in ne hodi v krogu. Je umirjen, čeprav se mu poznajo vsi ti napadi in "mučenje" z zdravili na kliniki, kjer sva bila kar 8 ur!!Nazadnje  Huh Sicer imava do ozdravitve še daleč, a s tako dobrim človekom, kot je dr.Simončič, verjamem, da jo bova vsaj imela. POIZKUSILA BOVA, VSAJ UPANJE JE IN JAZ TRDNO VERJAMEM! Če ne druga, hvala spoštovanemu gospod Simončiču za včerajšnji prvi žarek upanja in prihranjeno trplenje našemu sončku - samo to sem včeraj potrebovala. Torej; sedaj pa pridno pot pod noge do zdravja.......ŽELIM VAM LEPO LETO 2010 IN VSAJ 10% MOJEGA OPTIMIZMA, pa ste zmagali! SREČNO - MATEA
Logiran
enya
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 168


« Odgovor #84 : sobota, 30.10.2010 : 16:13:20 »

Dani, mene pa zanima, ali opravljate bioterapijo za začetek tudi na daljavo? Psička je dokaj izčrpana in mislim, da ne bi bilo pametno, da jo takšno vozim 4 dni zaporedoma iz MB v LJ. Sad
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #85 : nedelja, 31.10.2010 : 13:14:24 »

Bioterapijo na daljavo delamo res samo izjemoma, kadar gre za nepokretno žival ali človeka.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #86 : torek, 02.11.2010 : 11:02:05 »

In zaradi dedka, ki so ga pred dvema letoma odpustili domov z diagnozo RAK- zasevki na kosteh in pljučih. Hvala in še lepe mogoče tri mesece... Danes bi ga morali videti - živi, star je 79 let, sam vozi avto, celo za upokojeniški silvestrovo bo igral Smiley na "sintesajzer" - toliko o medicini in malih belih tabletkah jezen

Dejstvo številka 1: noben zdravnik ne more vedeti, kako dolgo bo človek še živel. Lahko pove le oceno na podlagi statistike. Za katero pa vemo, kaj pomeni. Direktorica podjetja VV ima 10.000 evrov plače, delavka v podjetju MM ima plače 500 evrov - povprečno imata obe zelo zelo dobro plačo. Smiley

Dejstvo številka 2: pri starejših ljudeh rak počasneje napreduje.

Dejstvo številka 3: rak ni ena bolezen - in to, kako je razširjen, še zdaleč ni najpomembnejši pokazatelj tega, za kako hudi obliko bolezni gre.

Dejstvo številka 4: "male bele tabletke" so testirane, preverjene, gre za znanstveno dokazan način zdravljenja.
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #87 : torek, 02.11.2010 : 11:11:11 »

Ojla!

Mi je povsem jasno, da dajem repliko na dve leti star post, a me je tako pogrelo, da pač moram. Vsak ima pravico, da verjame, kar se njemu zdi verjetno in če se prepričanja dveh nasprotujeta, zato še ni potrebe, da bi, v tem primeru Cveto, 'sral' po glavi tistim, ki v bioterapijo verjamejo/verjamemo. Jaz sem že v zgodnjih najstniških letih začela spremljati malo 'drugačne' teme, kot so ezoterika, bioterapija, parapsihologija, duhoven razvoj etc., vse samo ljubiteljsko. In od malega verjamem, da za vsako bolezen raste rožica in da so izdelki moderne medicine vse prevečkrat precenjena laboratorijska šara.

Pa da povem bistvo: zaposlena sem v Kranjski gori, kjer ordinira tudi g.Zdenko Domančič s svojimi učenci. Pred petimi leti, ko sem začela delati, sem videla fantka, ki je imel s hojo nekaj težav, na vsake toliko je malo pošepal, ali pa ga noga ni čisto ubogala, a hodil je brez pomoči, samostojno. Vprašala sem njegove starše, zakaj so oni pri Domančiču in koliko pomaga. Mati se mi je samo nasmehnila, rekoč: vidiš fanta? Hodi. Zdravniki so rekli, da nikoli v življenju ne bo več stal.

Mislim, da to pove dovolj o moči bioterapije.

Pozdravček, Tjaša.

Mene tudi pogrejejo več let stara sporočila od takih, ki propagirajo nek način "zdravljenja" kot čudežen.
Morda veš za koga, ki je kljub rednemu obiskovanju Domančiča umrl zaradi bolezni, za katero je zbolel? Recimo pol leta pred tem, ko si napisala tole svoje sporočilo?
Ne mi srat z nekimi "čudeži", no.
Logiran
Dani
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.194


« Odgovor #88 : torek, 02.11.2010 : 13:05:13 »

Moram se oglasiti, ker nekatere stvari tudi mene pogrejejo. Nihče ni tule gor govoril o nobenih čudežih. Domančić pravi "Čudež je privilegij primitivcev." In s tem se strinjam. Nobeno zdravljenje ni čudežno, niti tisto uradno medicinsko, niti alternativno ali komplementarno. Nikoli nismo trdili, da samo z bioterapijo lahko ozdravimo vse in vsakogar, vedno pa poudarjam, da se največji rezultati dosežejo s sodelovanjem enih in drugih, pa pravočasno je treba priti do enih in drugih. Zelo veliko za svoje zdravje pa lahko naredi vsak sam. Umremo vsi, brez izjeme. Eni prej, eni pozneje. Umirajo tisti, ki so se zdravili samo pri uradni medicini, umirajo tisti, ki so se zdravili samo s komplementarno medicino in umirajo tisti, ki so se zdravili na oba načina.  Ozdravijo tisti, ki se zdravijo samo pri uradni medicini, ozdravijo tisti, ki se zdravijo samo s komplementarno medicino in ozdravijo tisti, ki se zdravijo na oba načina.
Če smo dovolj odprti, bomo sprejemali in odobravali vse, kar komu lahko pomaga. Ne razumem ljudi, ki a priori zavračajo vse, česar ne poznajo in s čemer se ne strinjajo.
Ni mi pomembno, če mi recimo k zdravju pomaga uradni zdravnik, bioterapevt, zdravilec, šaman, vrač ali coprnica za sosednjim gričem. Pomembno mi je, da mi je bolje, da bolezen izgine ali se stanje izboljša. Nisem bolna, ampak če bi bila, bi gotovo veljala prejšnja stavka.  Zato mi ne "srat" z zanikanjem in omalovaževanjem tistega, kar marsikomu pomaga. Če kdo tega ne sprejema, pač ne sprejema. Njegov problem. Naj se drži samo uradne medicine. Ni pa treba napadati tistih, ki se komplementarnih metod poslužujejo, jim je bolje ali ozdravijo.
Dogaja se, da tudi tisti, ki najbolj udrihajo čez bioterapijo, pridejo po pomoč, ko uradna medicina odpove, samo v javnosti tega ne bodo priznali. Halo!? Kako pa to?
Logiran
jst
odvisnež
*****
Sporočil: 630


« Odgovor #89 : torek, 02.11.2010 : 13:21:57 »

Moram se oglasiti, ker nekatere stvari tudi mene pogrejejo. Nihče ni tule gor govoril o nobenih čudežih. Domančić pravi "Čudež je privilegij primitivcev." In s tem se strinjam. Nobeno zdravljenje ni čudežno, niti tisto uradno medicinsko, niti alternativno ali komplementarno. Nikoli nismo trdili, da samo z bioterapijo lahko ozdravimo vse in vsakogar, vedno pa poudarjam, da se največji rezultati dosežejo s sodelovanjem enih in drugih, pa pravočasno je treba priti do enih in drugih. Zelo veliko za svoje zdravje pa lahko naredi vsak sam. Umremo vsi, brez izjeme. Eni prej, eni pozneje. Umirajo tisti, ki so se zdravili samo pri uradni medicini, umirajo tisti, ki so se zdravili samo s komplementarno medicino in umirajo tisti, ki so se zdravili na oba načina.  Ozdravijo tisti, ki se zdravijo samo pri uradni medicini, ozdravijo tisti, ki se zdravijo samo s komplementarno medicino in ozdravijo tisti, ki se zdravijo na oba načina.
Če smo dovolj odprti, bomo sprejemali in odobravali vse, kar komu lahko pomaga. Ne razumem ljudi, ki a priori zavračajo vse, česar ne poznajo in s čemer se ne strinjajo.
Ni mi pomembno, če mi recimo k zdravju pomaga uradni zdravnik, bioterapevt, zdravilec, šaman, vrač ali coprnica za sosednjim gričem. Pomembno mi je, da mi je bolje, da bolezen izgine ali se stanje izboljša. Nisem bolna, ampak če bi bila, bi gotovo veljala prejšnja stavka.  Zato mi ne "srat" z zanikanjem in omalovaževanjem tistega, kar marsikomu pomaga. Če kdo tega ne sprejema, pač ne sprejema. Njegov problem. Naj se drži samo uradne medicine. Ni pa treba napadati tistih, ki se komplementarnih metod poslužujejo, jim je bolje ali ozdravijo.
Dogaja se, da tudi tisti, ki najbolj udrihajo čez bioterapijo, pridejo po pomoč, ko uradna medicina odpove, samo v javnosti tega ne bodo priznali. Halo!? Kako pa to?

Če bi pozorno brala, bi videla:
1. Da ne odklanjam komplementarnih načinov zdravljenja.
2. Da nisem odgovarjala tebi, pač pa osebam, ki govorijo o tem, o čemer ti ne, in to je ravno o tem, da bioenergije zmore čudeže in da so "male bele tabletke" za to, da jih človek vrže v smeti.

Tako da mi, prosim, ne pripisuj besed, ki jih nisem izrekla. Ker še zdaleč ne napadam ne tistih, ki se poslužujejo takih metod. In tudi nisem rekla, da ne pomagajo. Trdim le, da so besede o nekakšni čudežni ali skoraj čudežni moči teh metod laž in zavajanje.

Napadala bom samo konkretne ljudi, ki področju "alternativne medicine" dejansko povzročajo škodo pri pacientih, za kar si drznejo zahtevati še denar. Verjemi, da bi, če bi tako mislila o terapiji Domančiča, tudi napisala. Vendar ne mislim tako. Mislim, da ta terapija dejansko pomaga, nima pa tako blazno velikih učinkov, kot nekateri to skušajo predstavljati.
Kar je dejansko zelo podobno temu, kar o isti stvari pišeš ti, tako da ne vem, zakaj tak napad.


Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Tema: Bioterapija
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines