mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:14:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Tableti pred cepljenjem!
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tableti pred cepljenjem!  (Prebrano 19591 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #15 : sobota, 04.02.2006 : 17:05:17 »


V navodilih katere tbl jaz dajem naši Vivi pa piše tudi kako dajemo tbl mladičem:
Mladiči od 2 do 12 tednov starosti vsaka 2 tedna pol tbl na 5 kg telesne teže.

Upam, da sem tudi tebi kaj pomagala  Tongue Wink
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #16 : sobota, 04.02.2006 : 17:17:40 »

Jaz sem prišla po tabletke proti glistam, dali pa so mi Stronghold, ker naj bi isto razglistil žival. In pri treh mesecih je dobila še eno tabletko (jo je dal drug veterinar).

Pa ne bi rekla, da bi bil to nek levi veterinar. Pa trije različni so rekli, da učinkuje. Prvič punca na sprejemni in zraven je bil veterinar (kakor se spomnim), potem po telefonu (ne vem, kdo je bil) in tretjič veterinar. In razglistenje se mi zdi nekaj osnovnega, kar bi moral vedeti vsak, ki je končal srednjo veterino (torej verjetno tudi tehniki, ki so na sprejemni).

Pa drugače imam izredno pozitivne izkušnje od tam, saj sem hodila s prejšnjim psom vedno tja pa ni bilo nikoli nič narobe (res, da smo hodili samo na cepljenja tja in da Strongholda takrat še ni bilo se mi zdi). S to psičko imam pa same slabe izkušnje od tam.  Undecided
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #17 : sobota, 04.02.2006 : 18:47:30 »

Na katero veterinarsko kliniko pa na gorenjskem pa pelješ svojo psičko? Sem slišala, da hvalijo tako škofjeloško kot uno iz lesc.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #18 : sobota, 04.02.2006 : 19:01:39 »

V Lesce. Sem tudi jaz kar hvalila (do sedaj). Samo, ko je bila samo Zlata, mi je bila ambulanta precej bolj všeč kot sedaj.
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #19 : sobota, 04.02.2006 : 19:04:44 »

Oj potem sedaj ne dela samo Zalta in jih je več, pa same hvale o njej slišim, ravno ta teden je bila na Radio Kranj gostja Zlata.   
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #20 : sobota, 04.02.2006 : 19:08:03 »

Jaz sem videla poleg Zlate še dva veterinarja (Mali in Burja) pa dva na sprejemni pa še eno, ki je bila ob pregledu zraven.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #21 : sobota, 04.02.2006 : 20:18:39 »

Kaksno zvezo imajo tablete pred cepljenjem z imeni posameznih veterinarjev in kje kdo dela? O veterinarjih je ze odprta tema.
Logiran

5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #22 : sobota, 04.02.2006 : 20:22:38 »

ja, samo je zaprta za minije. zame je pomembno in je pomebno, da vejo tudi ostali.
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #23 : sobota, 04.02.2006 : 20:25:04 »

in je povezava... da dajo namesto tabletk Stronghold... in veterinarji predpisujejo to... sploh pa, sem napisala na začetku, da pač briši, če ni v redu.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.296


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #24 : sobota, 04.02.2006 : 20:35:59 »

5rca, prav zato je tema zaprta, da se javno ne omenja ne enih in ne drugih veterinarjev.
Z nekom, s katerim si ti zadovoljna, ni nujno, da je zadovoljen tudi kdo drug in obratno.

Ni se pa zaradi tega treba razburjati.

Vsi tako strasno radi napisemo kritiko, vendar vedno tako, kot jo vidimo sami, saj akterjev z druge strani ni na forumu, da bi povedali svojo zgodbo. Ni pa nikjer receno, da je v resnici tako vse tudi bilo, pa se vedno mislimo, da smo dolzni nekaj napisat tudi o imenih.

Se boste pocasi ze navadili.
Logiran

Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #25 : sobota, 04.02.2006 : 20:41:35 »

Hm,mislim da stronghold deluje proti glistam in NE proti trakuljam. Od zdravil na trgu baje najboljse pobija obe varianti Dehinel plus.
Lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #26 : sobota, 04.02.2006 : 20:44:42 »

Nikjer nisem napisala, kdo mi je dal Stronghold (tudi ne, ali je bil veterinar ali kdo drug).  Wink  Mislim, da pridem po tabletke in mi dajo Stronhold namesto tega...  Tukaj ne vem, če je kakšna druga stran...

Mislim, to novo ureditev podpiram (če je ne bi, ne bi bila midi), ampak to o veterinarjih se mi pa ne zdi prav. Logično bi bilo, da bi vsi videli kakšne izkušnje imamo z različnimi veterinarji, da se na podlagi tega lažje odločiš za svojega. Meni bi bilo precej lažje izbrati veterinarja, če bi vedela, s katerimi v LJ imajo ljudje dobre in s katerimi slabe izkušnje...

Kako lahko Stronghold učinkuje proti glistam, moja psica jih je pa kljub temu imela?  Undecided
Logiran
Babalu
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.214


« Odgovor #27 : sobota, 04.02.2006 : 20:48:37 »

Ce je bil kot majhne crvicek je bila glista,ce pa je bil samo delcek je lahko tudi trakuljin odrivek....ne vem...mi je pa jasno zakaj so ti prodali raje stronghold kot tabletke  Angry in je par jurjev razlike za to. Dobra sola za vse ki si bodo prebrali. Undecided
Lp
Logiran
5rca
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 687


WWW
« Odgovor #28 : sobota, 04.02.2006 : 21:47:48 »

Meni se ni zdel ravno majhen črviček...  Undecided Je bil kar velik črv...   Angry

Tistih par tolarjev razlike mi je pa čisto vseeno, če bi zadeva delovala.
Logiran
apollo
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 516


WWW
« Odgovor #29 : sobota, 04.02.2006 : 23:01:46 »

5rca ti je že Živa prav povedala. Stronghold deluje proti glistam ( Toxacara canis), ki so pri mladih pseh največkrat problem-verjetno prav zato veterinar ni pomislil, da bodo nastale težave. Roll Eyes  Kot kaže pa je šlo pri vaši psički za okužbo s trakuljo. Gliste so taki bolj tanki beli črvički... Tako da sklepam, da je imela tvoja psička trakuljo, na katere pa Stronghold NE deluje! In ti si verjetno našla odrivke...
Ja prodali pa so ti najbrž to reč zato ker pač pri tem več zaslužijo... sram
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Zajedalci, paraziti, nalezljive bolezni  |  Tema: Tableti pred cepljenjem!
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines