mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:34:00

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja ljuba Layla...
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: Moja ljuba Layla...  (Prebrano 26274 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #60 : sreda, 21.10.2009 : 20:06:46 »

Sozalje tudi z moje strani Yo. Sad Res da je bilo kar nekaj let nazaj, pa se vedno se je prav dobro spomnim. Na obisk sem prisla k malim golim zverinicam, vendar pa sem nepricakovano dozivela najtoplejsi in najprijaznejsi velike in dobrodusne belo-rjave kosmate babnice. Smiley
Zelo mi je hudo, pa vendar ti je lahko v tolazbo dejstvo da je pri tebi prezivela najlepsa leta svojega zivljenja!

lp
Meni pa se je ta babnica velika, med tem, ko je šla Yo na wc, cela zlezla v naročje (beri se mi vsedla v naročje) in se pri tem delala kot da je najmanjši pes na svetu  Cheesy

Pikica zlata, pozdravi moje pesjančke na oni strani mavrice Wink
Logiran
kastelecu
rad pišem
****
Sporočil: 347


« Odgovor #61 : četrtek, 22.10.2009 : 10:54:47 »

Yo, iskreno sožalje...
 Cry
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #62 : četrtek, 22.10.2009 : 12:27:21 »

Šit. Žal mi je, drži se!
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #63 : četrtek, 22.10.2009 : 20:37:47 »

Hvala vsem... Zadnje dni hodim po najinih poteh in jočem... In je ni... Dopovedujem si, da če tokrat prebolim, lahko grem čez vse. Upam, da res. Trenutno mi je tako hudo, da ne mi zamerit, če komu ne dvignem telefona ali pa sem neznosna. Res se opravičujem, ampak tako je.

Hvala vsem za lepe besede... Vse, kar sem prebrala od vas, ki ste jo (s)poznali... Res mi je toplo pri srcu, da vam je ostala v lepem spominu. Ja, neponovljiva je bila. Moja, najboljša, najbolj prisrčna in prijazna. In vse to sem izgubila. Za vedno. Ampak vidim, da bo ostala med nami za vedno. Moja lepa najlepša bučka. Dokler se je bomo spominjali, bo tu, med nami... Ko jo boste morda že vsi pozabili, bo za večno z mano....

http://www.mojalbum.com/data/images/4/160374/269663/1888741.jpg

Tako zelo jo pogrešam... Kot sem napisala v tistem sestavku, v moje srce si ne utreš poti tako zelo zlahka. Ona si jo je. Bila je moja prijateljica, pomagala mi je pri vseh dudarjih in pri leglu, ki je raslo pri meni. Pomagala mi je preživeti najhujše trenutke mojega življenja. Najbolj mi je pomagala pri tem, da sem jaz začela znova. Toliko ji dolgujem... Toliko, da če bi živela v neskončno, ji ne ne bi mogla nikoli povrniti.

Nazaj je ne bo, to vem.

In solze tečejo...
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #64 : četrtek, 22.10.2009 : 20:40:55 »

Yo, drzi se  Kiss  tako zalostno je to...jaz se ze sedaj bojim... Cry Cry Cry od vedno sem se...in vedno se bom.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #65 : četrtek, 22.10.2009 : 20:42:42 »

Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #66 : četrtek, 22.10.2009 : 20:46:24 »

Nimam besed..kar vsi odhajajo en za drugim..

Moje sožalje in naj bolečina postane vsaj znosna.




R.I.P. Layla

Logiran
Pola
rad pišem
****
Sporočil: 460


« Odgovor #67 : četrtek, 22.10.2009 : 21:28:02 »

Tudi meni je žal, prav dobro vem kako ti je  Cry Cry
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #68 : četrtek, 22.10.2009 : 21:32:39 »

joj, Sonja, kiskreno sožalje Cry
drži se...
Logiran
Pmaxi
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.656


« Odgovor #69 : četrtek, 22.10.2009 : 22:18:53 »

Podobno kot ti sedaj, sem se tudi jaz počutila, ko je umrl moj Ami. Bil je pes, ki je živel zame in jaz zanj. Več kot mesec dni sem okrog hodila kot en zombi. Mogoče se še spomniš, saj si me ravno ti takrat zelo tolažila.

A življenje teče dalje, a na nas je ali ga bomo živeli ali pa le preživeli. Tak pes kot je Layla, pride le enkrat (z ogroooooooomno sreče dvakrat) v življenju in NIKOLI je ne boš pozabila. A če pogledaš okrog sebe - tu je še Habib, mucki, predvsem pa tvoja hčerka, ki te zelo potrebuje - pa čeprav je že fejst velika babnica.

Yo, obriši solze in glavo pokonci. Čeprav je težko, boš morala naprej z vzdignjeno glavo in brez delčka srca, ki ga je s seboj odnesla tvoja pikica Layla.
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #70 : četrtek, 22.10.2009 : 22:51:27 »

 CryŽal mi je za veliko izgubo, ki jo čutite, toda vsi enkrat odidejo... Lepšega odhoda si ne morem zamisliti. Vsi, ki ostanemo, se moramo boriti naprej. Vsak ima svojo zgodbo in svojo nalogo na tem svetu. Želim vam, da bi vas ta izguba čim manj ranila. Zanjo ste naredili zelo veliko.  Kiss

Naš Tedy ima 12 let.. Zanj bi si želela enako; pa kadar koli že.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #71 : sobota, 24.10.2009 : 17:43:43 »

Šele zdaj videla in sem presunjena...kar tako iznenada. Naj ti bo v tolažbo vsaj to, da je zaspala srečna, v tvojem objemu. V mislih in srcih bosta vedno skupaj. Cry
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #72 : sobota, 31.10.2009 : 19:29:46 »

2 tedna... 2 tedna solz in neskončne bolečine... Layla moja, veliko se je vmes zgodilo, ampak ni te, da bi ti to povedala. Tolikokrat sem ti vse svoje skrivnosti šepetala v tvojo veliko bučko in ti si s svojimi očmi nakazala, da poslušaš... Kako pogrešam te tvoje oči, tvoj pogled... Tvoja ušeska, ki so nakazala, da me slišiš. Upam, da res je nekje mavrica in da na drugi strani čakaš name. Zame bo veliko, preveč, če te bom lahko samo enkrat še objela, stisnila k sebi. Pogrešam te.
Logiran
efica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 456


« Odgovor #73 : sobota, 31.10.2009 : 22:06:18 »

Iskreno sožalje... Cry
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #74 : nedelja, 01.11.2009 : 12:56:14 »

Yo, pri nas je minilo 4 tedne, pa je se vedno grozno...  Cry

drzi se.  Kiss Layla sedaj uziva. verjemi. ona je srecna.  Kiss
Logiran
Strani: 1 2 3 4 [5] 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Moja ljuba Layla...
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines