mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 00:04:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Kori v slovo
Strani: 1 [2]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Kori v slovo  (Prebrano 7330 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #15 : četrtek, 26.05.2005 : 18:09:16 »

Hvala vsem.

Jaz kar ne morem verjeti, da je ni. Zdaj bi šle ravno na večerni sprehod. Danes je vroče, zato ne bi nabirale kilometrine. Sedle bi na travo v parku, Kora bi se valjala po travi in opazovala mimoidoče, jaz pa bi uživala. Srečala bi koga izmed mnogih ljudi, ki sem jih spoznala preko Kore, s katerimi smo se vsak dan videvali na sprehodih.

Kora, toliko lepega ostaja za teboj.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #16 : četrtek, 26.05.2005 : 18:14:11 »

Tudi moje sožalje... Cry Cry Cry

Jana
Logiran
Damijana
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #17 : četrtek, 26.05.2005 : 20:50:14 »

 Moje iskreno sožalje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Cry Cry Cry

Tudi mi ne dojamemo , da je to sploh mogoče! Sad Sad

Če ne bi spoznali Kore ne bi nikoli imeli Terrya.

Ko ti tole pišem jokam! Nimam besed! Cry Cry

Zelo,zelo jo bomo pogrešali!

Tina kadar koli se lahko oglasiš, kadar koli boš potrebovala pogovor,skratka kadar koli!!!!! Mi smo tukaj!!!!


KORA radi smo te imeli in vedno boš z nami!!!!


L.P. ,

D&T


Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #18 : petek, 27.05.2005 : 17:52:31 »

Iskreno sožalje tudi od mene.
Obriši solze in se spomni, koliko te je naučila, koliko ti je dala in kako zelo sta se imeli radi.
Za njo je ostalo toliko lepih spominov. Tistih večnih, ki ti bodo pomagali naprej.

Drži se!

Yo
Logiran
ewchy
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 533


« Odgovor #19 : ponedeljek, 30.05.2005 : 08:51:06 »

Iskreno sozalje... Cry Cry Cry
Logiran
flatka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 597


« Odgovor #20 : ponedeljek, 30.05.2005 : 09:38:58 »

Iskreno sožalje...
Logiran
Meda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 7


« Odgovor #21 : torek, 31.05.2005 : 13:42:01 »

Sočustvujem s tabo!

Tudi mi smo se ta teden soočili s takšno izgubo... naša Medika nam tako manjka... sprehodi več nimajo smisla... od takrat še nihče ni odšel po polju, kjer smo se skupaj sprehajali z njo.

Ker pogleda na prazen pesjak in pa tišine nismo prenesli, smo se odločili, da se kar se da hitro odločimo za novega ljubljenčka, da še ulovimo mladička iz spomladanskega legla, kar ne pomeni, da bomo našo lubico pozabili. Enostavno rabimo nekaj kar nas bo zaposlilo, da toliko ne razmišljamo in žalujemo. V soboto smo se odpeljali skoraj na drug konec Slovenije v Mislinjo (oglas smo našli v oglasniku), sedaj pa se bojim, da smo bili morda prehitri in neprevidni... morala bi prej malo pobrskati po forumu.... danes pa berem in sem šokorana, ko sem ugotovila, da se tale Jure iz Mislinje, pri katerem smo kupili psa, je tudi že ukvarjal s preprodajanjem. Šokirana sem že bila, ko smo našli naslov za katerega smo se dogovorili po telefonu, ker so nam po telefonu rekli, da je psička (tudi labradorka) iz domače vzreje...potem pa pridemo, tam pa vse sorte pasem majhnih mladičkov kolkr hočeš. Saj nam je še vedno (verjetno Juretova žena ali punca) zagotavljala, da njihovi člani dajo svoje mladičke njim v prodajo in da je zihr iz domače vzreje, jaz pa se zdaj kar malo bojim. Potem pa tudi knjižice od Labradorke ni našla...ven je prinesla knjižice od ostalih psov in je rekla, da ni Jureta, da bi ga vprašala, kje so knjižice od labradorčkov in da nam jo bo poslala po pošti. Včeraj naj bi zadevo poslala po pošti, se pravi, da bi danes lahko poštar že potrkal na naša vrata, ampak ga še ni bilo....če knjižice še jutri ne bo, bo pa zadeva totalno sumljiva in ne vem kaj bomo naredili... psička kar dosti kašlja, pa me močno skrbi za njeno zdravje, drugače pa je kar živahna in zastavna. Če imaste kakšne izkušnje, nasvete, prosim...

Pa tako mi je bilo sumljivo, ko se zdaj spomnim, ko je tale Juretova žena smrkala, ko smo jo odnesli, češ, kako je hudo se od vsakega poslovit... Joj, bože nedaj, da ugotovim, da so nas hotli nategnt oz. da so nas.

Lp, S.
Logiran
bina
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.790


« Odgovor #22 : torek, 31.05.2005 : 14:02:26 »

Joj Meda.... Angry Angry Na žalost ste svojega novega psa kupili od enega izmed preprodajalcev v Sloveniji... Pa zakaj niste mogli malo počakat?? In se prej pozanimat?

Lp jana
Logiran
Meda
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 7


« Odgovor #23 : torek, 31.05.2005 : 14:10:03 »

Bina, kaj svetuješ, če imaš kakšne izkušnje, kaj storiti sedaj?

Kaj je kje kakšna inšpekcija ki se s tem ukvarja... saj je vendar to nedovoljeno... v bistvu siva ekonomija.... kot bi jaz imela npr. računovodski servis na črno in bi utajala davke na ta način.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #24 : torek, 31.05.2005 : 14:29:44 »

Ne morete cisto nic drugega kot da upate, da boste Jureta sploh se kdaj dobili na telefon in po cudezu dobili nazaj denar in vrnili psa. Pripravite pa se na velike probleme, ki se vam kaj lahko zacnejo vrstiti pri zdravstvenem stanju psa... Upam, da nimate tudi vi doma 4 tedenskega necepljenega, bolnega mladica, polnega glist... Cimprej se oglasite pri veterinarju in naj psa podrobno pregleda, vkljucno s krvno sliko, pregledom blata...
Logiran
Kora
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 40


« Odgovor #25 : torek, 31.05.2005 : 18:57:33 »

Hvala vsem, ki ste v teh dneh pomislili na Koro.

Danes mineva en teden, odkar je ni več.  Še vedno je tako prisotna povsod, hkrati pa tako boli dejstvo, da je ni.

Kora, pogrešam te.

Tina
Logiran
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #26 : torek, 31.05.2005 : 22:13:22 »

Iskreno sožalje tudi od mene.

V zadnjem času sem spoznala čudovito osebo, ki je lastnica softy-a, pa tudi pes me je očaral.

Vedno pomisli na Koro v prijetnem duhu, ne obtožuj se, če si kdaj naredila kakšno napako, Kora je bila srečna, da si TI njena lastnica.

Vedno bo v tvojem in mojem srcu, čeprav vaju/je nisem poznala osebno.

Tina, srčno upam, da boš našla svojega bodočega psa/psičko. Vem, da v nobenem primeru ne more nadomestiti Kore, toda v življenje ti lahko prinese veliko veselja in lepih dni.

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
fortuna
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.578


Obožujem vse kar je kosmato in na stirih tackah.


« Odgovor #27 : torek, 31.05.2005 : 22:17:35 »

Meda, žal mi je, da se nisi vsaj trenutek prej pozanimala o nakupu novega člana družine.

Vem, da je hudo, ko enkrat prineseš kosmatinca k hiši, saj ga v tistem trenutku vzameš za svojega, vendar ti priporočam, da čimprej poskušaš kontaktirati preprodajalca Jureta in mu razložiti situacijo. Pomaga, če zagroziš s kakšnimi tehtnimi argumenti.

Glede na to, da je mala pikica že pri tebi doma, ti svetujem, da ČIMPREJ obiščeš veterinarja, da izveš dejansko zdravstveno stanje kosmatinca, potem pa ukrepaj!

Lp, Fortuna.
Logiran

Ce dolgo zivijo skupaj, se zivali vzljubijo, ljudje zasovrazijo.
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #28 : torek, 31.05.2005 : 22:20:39 »

Forty, ne bodi optimist. Pri Jureti je klasika, da ko pobereš denar, se ne oglašaš več...
Logiran
Damijana
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 80


« Odgovor #29 : sreda, 01.06.2005 : 15:39:00 »

Danes mineva en teden in en dan odkar te ni Kora. Cry Cry Cry

Zelo te pogrešam!

Tvoj Terry



P.S.: Tina oglasi se kaj!
Logiran
Strani: 1 [2]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  člani med seboj  |  v spomin  |  Tema: Kori v slovo
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines