mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:58:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)  (Prebrano 31665 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #165 : sreda, 19.05.2010 : 18:32:30 »

posrečen pobč 
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #166 : sreda, 19.05.2010 : 22:02:25 »

To je zgleda linijska posebnost ...Roll Eyes
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #167 : četrtek, 20.05.2010 : 06:47:16 »

Misliš linijska (črno-horjulska) posebnost?  Roll Eyes

Izstopa samo po kilah!  Wink In res je krasen!  Kiss
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #168 : četrtek, 20.05.2010 : 09:39:16 »



Ja, sem tudi jaz ze hotela vprasat, po katerih linijah to......ker svojim bratom/sestram ni nic podoben...mi deluja pol manjsi in seveda, pretegnjen kot glista Smiley  Tongue

Nima pa sploh malo kil...ima kar 4 kg, tako kot se dve druge, ki na pogled delujeta veliko bolj obilna  Cool


Je pa ta crno-horjulska linija res zelo posebna.
Vsak ki ga spozna v zivo pravi, kako poseben mackon je.
Saj sem ze napisala...ko sva dva posvojitelja prisla gledat oranzkota, se je punca cisto v Manuja zaljubila in rekla, da bi ga takoj vzela, ce bi se oddajal.
Ce pa ga gledas samo po slikah pa je cisto navaden, crn, pretegnjen kot glista, zgleda kot podganica....torej, absolutno neposvojljiv  predaja vegi



Ta teden smo bili tudi pri Krusicu, da koncno pozdravimo njegov alla prehlad - smrka, povecane bezgavke, zdaj mu je zacelo celo na ucka it malo in ker antibiotiki cisto nic ne pomagajo, kvecjemu slabse je vsacih ko zakljucimo s kuro, tako da smo zdaj na himeopatiji. In res si zelim, da ga koncno razstrupimo in spravimo imunsko sistem na optimalni nivo.
No, hotela sem povedati, da je tudi Krusic rekel, kako poseben da je.   Wink Smiley

Itak, da vsak za svoje rece, da so posebni, a Manu je res nekaj ful ful ful posebnega  Grin  Cool

On je en  vegi


Polona je ze vedela, kaj rabimo, ko nam ga je izbrala za "zacasno skrbnistvo"  Evil veselje



Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #169 : četrtek, 20.05.2010 : 12:02:42 »


Ta teden smo bili tudi pri Krusicu, da koncno pozdravimo njegov alla prehlad - smrka, povecane bezgavke, zdaj mu je zacelo celo na ucka it malo in ker antibiotiki cisto nic ne pomagajo, kvecjemu slabse je vsacih ko zakljucimo s kuro, tako da smo zdaj na himeopatiji. In res si zelim, da ga koncno razstrupimo in spravimo imunsko sistem na optimalni nivo.

Polona je ze vedela, kaj rabimo, ko nam ga je izbrala za "zacasno skrbnistvo"  Evil veselje

Mi smo tudi zdravili s homeopatijo šmrkanje in kihanje. Traja nekaj časa, ampak rezultat je dober. Tarko je zdaj le še miniminimalno šmrkajoči. S te točke ga nismo spravili. Stanje je stabilno in se ne poslabša ali izboljša (čeprav fali le za milimeter). Mali pa uživa in je isti kot Manu - hudo poseben - pretegnjen kot glista (ni šans, da ga zredimo...)....

Manu, poznamo take frajerje  Wink in ti vsi želimo, da uživaš v najboljši družbi Kiss.

Jap, Polona že ve.... Evil
Logiran
maja01
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.095


« Odgovor #170 : četrtek, 20.05.2010 : 16:38:03 »

Linijska = bratska posebnost. Nisem mislila po velikosti, ampak po ostalih posebnostih Cheesy Recimo ovohavanju riti.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #171 : četrtek, 20.05.2010 : 16:47:00 »

Recimo ovohavanju riti.
Ja, ta posebnost je gotovo ključna za prepoznavanje, kdo je s kom v žlahti predaja
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #172 : četrtek, 20.05.2010 : 17:49:23 »

Hahahaha...ne vem, bi morala njega vprasati, ce prepozna kaksne domace korenine v zadkih ostalih mack, a glede na to, da so vedno ene in iste okoli njega, bi po moje do zdaj ze vedel, da njegovih bratov ni med njimi Smiley


Zna pa biti to posebnost Skofje-loskih dudarjev Smiley




Drugace je pa Manu danes koncno postal pravi moski!!!


Na prsih sta mu pognali dve beli dlaki  Evil Tongue Grin


[attachment deleted by admin]
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #173 : četrtek, 20.05.2010 : 18:26:39 »

Ulala, kolega, a kar dve beli imaš  Wink  Jaz jih imam cel šop in sem že pravi dec Azn
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #174 : četrtek, 03.06.2010 : 20:03:22 »

Kok sem jaz leeeeeeep  Cool


Z vsemi belimi kocinami  Wink



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #175 : četrtek, 24.06.2010 : 16:02:30 »


Mi imamo pa novo macje drevo!
Hvala Trixi

Zaenkrat testiramo, koliko casa bo zdrzalo to. Zadnje je zdrzalo celo dva tedna, preden je odpadla prva ploscad    Roll Eyes Tongue
Macji norci   Evil

Ampak ocitno je nasim vsec   Smiley



[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #176 : četrtek, 24.06.2010 : 16:03:51 »


Zaenkrat je odpadla le ena mis  Grin



[attachment deleted by admin]
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #177 : torek, 20.07.2010 : 15:08:35 »



Dnevno razmisljanje by Manu:
Zdaj, ko je poletje, je treba malo na barvi delati, zato se vsak dan pridno soncim na balkonu. Mislite, da se mi bodo tiste tri bele dlake obarvale na crno?   Evil



Btw....ta crni norec se je zdaj spajdasil z nasim ta crnim zacasnikom Ty-om in zdaj sta kot dve podivjani opici. Povsod ju je dovolj, tezko pogledas kam, da se ta dva norca ne valata in garbata in prevale delata ali pa imata skupne dirke po stanovanju, ki se, ce le imam jaz sreco, koncajo tako, da se jima pridruzi se 5 ostalih podivjanih mack in imamo potem pravi kazin  Roll Eyes Tongue


Norci crni!  Tongue




[attachment deleted by admin]
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #178 : torek, 20.07.2010 : 21:39:51 »

Najlepši "norec"...  Kiss
No, skoraj najlepši!  Tongue Wink

ps: Manu, žal ne! Tiste bele dlake se bodo samo še množile!  pevka
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #179 : ponedeljek, 26.07.2010 : 18:40:07 »

Vsi vemo, da so crni najlepsi, to je pa tudi vse, kar je pomembno...pa ce je to moj, tvoj, nas, njihov...  Cool


Manu, moj norcek mali...res je en tak poseben muc...jaz ga poljubckam vsak dan  Kiss Roll Eyes Tongue



Ce je pa takooooo sladek  Grin





In zdaj, ko je poletje, je treba veliko pocivati (ker macke drugace ne spijo dovolj ze cez leto  Roll Eyes)







Logiran
Strani: 1 ... 7 8 9 10 11 [12] 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: MANU, horjulski speedy norček (Gremlin)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines