mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 13:31:31

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Cricket in Ronson
Strani: 1 [2] 3  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Cricket in Ronson  (Prebrano 12164 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #15 : petek, 20.11.2009 : 12:18:40 »

Ja meni sta obadva brkolinkota zelo lepa  Cheesy
Te muce z roza smrčki so ponavadi tako nežne in navihane  Smiley
Naj čimprej dočakata čisto svoj domek in skrbne ljudi.  Kiss
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #16 : petek, 20.11.2009 : 13:29:10 »

Seveda imata oba občudovalce  Kiss. Pa pesti tudi držimo, da bi čimprej dobila stalni dom in ljubeče ter odgovorne posvojitelje. Če si mačji/pasji so itak vsi nekaj posebnega in za met.
Logiran
bvovk
rad pišem
****
Sporočil: 410


« Odgovor #17 : petek, 20.11.2009 : 13:51:08 »

seveda imata obcudovalce, samo smo se tisti, ki smo ze "polni", vzdrzali komentarjev v stilu iiiiiiiiiiiiii.   Kiss Kiss
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #18 : četrtek, 07.01.2010 : 08:54:58 »

Še tule objavim: Cricket je v novem domu v Postojni.
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #19 : četrtek, 07.01.2010 : 17:41:17 »

Luskane zverinice  Kiss. Se mi pa ob gledanju slikic poraja eno vprasanje. Ali se macko da nauciti kam sme in kam ne sme v stanovanju...... s tem mislim mizo, pulte in ostale kuhinjske elemente. Kolikor se namrec jaz mojega macka spomnim ni nikoli niti poskusal kaj podobnega, me pa zanima ali je mogoce to nauciti ze odraslega posvojenega mackona  Smiley?


lp
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #20 : četrtek, 07.01.2010 : 17:59:36 »

Po mojih izkušnjah ja, ampak se prepovedi držijo samo, ko si zraven. Ko te ni...  Roll Eyes
Logiran
Ory
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.750


« Odgovor #21 : četrtek, 07.01.2010 : 18:08:34 »

Haha niso neumni  Grin.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #22 : četrtek, 07.01.2010 : 19:55:21 »

Se podpišem pod Yo. Problem so kosi pohištva, ki so za mačke posebej privlačni, za mojo Šnapo kavč, denimo, v katerega rada zabada kreplje. Se je naučila, da se vedno prepriča, če sem kje v bližini, ker sicer dobi z brizgo vodo v rit ali v glavo.
Se je pa popolnoma odvadila skakat na pult, zaradi katerega sem nekoč resnično ponorela, ker je toliko časa tacala po njem, da je na ful prižgala steklokeramično. Še sreča, da sem bila doma. Sicer bi bili obe brezdomki.
Vesela za Cricketa.
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #23 : petek, 08.01.2010 : 09:33:08 »

Mi imamo zdaj indukcijsko ploščo (!). V prejšnjem stanovanju smo imeli steklokeramično in smo po vsakem kuhanju takoj izklopili varovalko, ki je bila posebej označena, da ne bi prišlo do pomote (!).

Ker pač nismo dosledni pri vzgoji, skušamo narediti okolje čim bolj varno!

Sicer pa iz novega doma že poročajo, da se Cricket ne zanima za noben praskelnik, samo za nov usnjen kavč. Evil  Sem svetovala vodno pištolco. Azn
Logiran
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #24 : petek, 08.01.2010 : 12:37:34 »


Seveda se jih da zdresirat, ampak kot sta ze Yo in sanco1a rekle, so macke ful prefrigane in tocno vejo, kdaj lahko in kdaj ne  Smiley Sploh ce so imele vzgojo s sprico, tako kot nase.

Pri nas moram reci, da so bili vsi zelo pridni (kavcev niso nikoli praskali, drugace pa edino na pult ne smejo), samo zdaj, ko pa smo dobili se Horjulskega norca  Roll Eyes, pa pocasi obupujemo, ker ta je pa skooooooz lacen in seveda je zato tudi skoz za pultu, ker gor je ziher kaj dobrega (vceraj mi je sel olje pit norc !?!?  Evil).

In pri njemu pa ne pomaga nic....skoci gor, ga narerem, skoci dol, se vsedem nazaj, on skoci spet gor, jaz spet s sprico pomaham, skoci on dol, odlozim sprico, on spet gor....in tako se ene 20x.....sem ga ze tako namocila, da je kar teklo od njega, a on se vedno skace gor. Zdaj mi je se dva druga "pokvaril", da se ona skaceta (ceprav ne tako pogosto)...groza!  Roll Eyes Tongue Evil

Da ne bo kaksnega dvoma....hrane ima vec kot dovolj v posodi, samo briketi niso tako dobri Smiley


Me pa resno skrbi zaradi steklokeramicne plosce. Prej na svojem sem tudi imela indukcijo, tu v najemu pa je steklokeramicna in tega hudica se ne da nikakor blokirat, da se ne bi vklapljal...sem poskusila ze vse mozno nastimati gor, damo kar ko senzorji niso kot pri indukciji in delujejo na vse.

Nisem pa pomislila se na metodo, kot jo je vis in nox uporabljala Smiley Bomo zaceli se mi izklapljat varovarlke Smiley

Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #25 : petek, 08.01.2010 : 12:43:22 »

Ma, v bistvu vse skupaj sploh ni tako slabo. Je dobro za mišice  Tongue Moji razumejo NE, samo vsakič moraš zraven še vstat, da iz kje skočijo dol. Tako potem tolikokrat vstaneš, se usedeš, vstaneš, se usedeš... da ti niti na aerobiko ni treba hodit  Grin Grin Grin
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #26 : petek, 08.01.2010 : 12:47:42 »

Poskusi na mesto pristanka na pultu namestit alufolijo ali nek šumeč papir. Pri nekaterih deluje - jim zvok ni všeč. Imaš nekaj časa to gor (tudi, ko te ni oziroma predvsem takrat) in se navadijo, da je tam nekaj, kar jim ni všeč in obupajo.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #27 : petek, 08.01.2010 : 12:51:39 »

Meni so moji tudi zadnjič skoraj stanovanje zažgali - po moji krivdi, seveda.  Undecided Imamo še star štedilnik - 2x plin in 2x el. plošča. El. plošč ne uporabljamo, tako da je na eni stala kartonasta škatla z otroško žitno kašico. En od mačkov je očitno med skokom s pulta (kamor seveda ne smejo  Roll Eyes) obrnil gumb za to ploščo - še dva dni je vse smrdelo po zažganem, hujšega k sreči ni bilo. Si ne predstavljam, kaj bi bilo, če me ne bi bilo doma (oz. si nočem predstavljat  Lips Sealed).
Škoda, da nisem tegale prebrala prej, ker niti slučajno nisem pomislila, da se kaj takega lahko zgodi.  sram
Logiran
Bambi
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 682


« Odgovor #28 : petek, 08.01.2010 : 12:56:42 »

Pridna, naš je tak 'šuškavac', da bolj kot šumi, bolj mu je všeč (zdaj pozimi nonstop hodi v pleteno košaro z drvmi in papirjem za peč zakurit, ker tako lepo šuška  Roll Eyes ) in bi ga to samo bolj zrajcalo. Sva pa s fantom imela brilijantno idejo, da bi na kos papirja namazala lim za miši lovit. Najbrž ne rabim posebej pisat, da je maček cel, tepih pa pobrit  Tongue Undecided  Wink.

Tako da mi smo tudi v ligi 'dobro ve, česa ne sme, ampak to upošteva le, ko je kdo zraven'; s praskanjem pa na srečo nismo imeli velikih težav, odkar smo kupili praskalnik pa se izživlja samo in izključno nad njim (no, in rokami, ko ima svoje divje minute). Me pa zanima, če je kdo za mačke že kdaj sprobal kak 'fuj sprej'? Najin debil je jedel novoletne okraske (trakce pisane 'boe' za smreko okrasit) in jih bruhal... tri dni  Angry.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #29 : petek, 08.01.2010 : 13:05:03 »

Krasna sta  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 [2] 3  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Arhiv Zavetišča Horjul (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul, Sine)  |  Tema: Cricket in Ronson
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines