mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 00:15:43

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali  (Prebrano 28597 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« : četrtek, 12.11.2009 : 15:09:50 »

Pravkar berem v Večeru:

"V Sežani naj bi neznani storilec v času od 20. oktobra do 5. novembra odvrgel več mesnih kroglic, s katerimi se je zastrupilo in poginilo več živali. Prve ugotovitve policistov kažejo, da naj bi bil v kroglicah primešan neznan strup, domnevno organosforna snov. Policisti opozarjajo, da so omenjene kroglice lahko nevarne tudi za ljudi.

Neznani storilec naj bi mesne kroglice, v katerih je bila primešana neznana zelena snov, odvrgel v Sežani, v okolici stanovanjskih blokov Ceste na Lenivec in Cankarjeve ulice. Kroglice je našlo in pojedlo več živali, ki so nato poginile, so sporočili s Policijske uprave (PU) Koper.

Po do sedaj zbranih podatkih naj bi zaradi tega poginilo sedem mačk, obstaja pa sum, da bo število poginulih živali še večje. Zaradi istega razloga naj bi poginila tudi psička, ki jo je 2. novembra domačinka odpeljala na sprehod. Psička je našla in zgrabila eno od takih mesnih kroglic, a je lastnica to opazila in ji kroglico odvzela. Še isti dan pa se je psička pričela tresti, zaradi česar jo je lastnica odpeljala k veterinarju. Kljub pomoči je psička poginila, poročajo policisti.

Občane, ki bi o tem dejanju karkoli vedeli, policisti prosijo, da na številko 113 ali na anonimno številko 080 1200 sporočijo podatke, s pomočjo katerih bi lahko odkrili storilca. Mesne kroglice z omenjenim strupom namreč lahko predstavljajo nevarnost ne samo za živali, temveč tudi za ljudi, opozarjajo."

Link na članek: KLIK

Jana, če ne paše sem, prosim, prestavi.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #1 : četrtek, 12.11.2009 : 15:31:10 »

Komentarji spodaj so pa itak za bruhat...
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #2 : četrtek, 12.11.2009 : 15:40:17 »

Joj, groza. Angry Lips Sealed Bo treba začet pse z nagobčniki ven vozit ali kaj? Eni ljudje so res za postrelit. jezen
Logiran
Urla
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 431


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 12.11.2009 : 15:40:46 »

In uboge muce ... Cry
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #4 : četrtek, 12.11.2009 : 15:41:55 »

Obup  jezen

Na 24ur je tudi ta članek : http://24ur.com/novice/crna-kronika/serijski-morilec-zivali-v-sezani.html
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #5 : četrtek, 12.11.2009 : 16:02:12 »

Komentarji spodaj so pa itak za bruhat...

To je letelo na komentarje na 24ur...
Logiran
sabrina
rad pišem
****
Sporočil: 290


« Odgovor #6 : četrtek, 12.11.2009 : 16:07:11 »

Za znoret. Se pridruzujem komentatorju,  ki pravi da  ce bi ga ujel na licu mesta bi storilec moral sam pozret to zastrupljeno kroglico. Pa ne eno - tri. Za take ni milosti, kaj mu bo jutri padlo na pamet ko mu bodo zaceli hodit po zivcih preglasni otroci v parkih.  Kam gre ta svet.
Logiran
Lynn
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.504


« Odgovor #7 : četrtek, 12.11.2009 : 16:18:17 »

Mislim groza, ko greš s psom ven, moraš res ves čas gledat in pazit da kaj ne poje, ker ljudje so res čist brez srca.. Cry jezen
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #8 : četrtek, 12.11.2009 : 16:34:51 »

In to organofosfati, nič kaj prijetna smrt Sad
Folk blesav.
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #9 : četrtek, 12.11.2009 : 16:44:19 »

mislim, pa da temu ''pametnemu'' brezčutnemu idijotu ne pade na pamet, da bi se lahko zastrupil otrok. me zanima če bi bili potem komentarji na siol-u enaki...
3 strani komentarjev sem predelala, potem pa besna vseskupaj zaprla. čudim se takšnemu primitivizmu Sad
Logiran
Zoia
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 717


« Odgovor #10 : četrtek, 12.11.2009 : 16:44:28 »

Se spomnem da je par mescev nazaj en blesav tip na primorrskem nastavljal neke zastrupljene vabe celo okrog kinološkega društva.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #11 : četrtek, 12.11.2009 : 16:50:38 »

In da je ta teden en kreten futral (poštimane) prostoživeče mačke v Kranju z mesnimi kroglicami v katere je zdrobil steklo!  bruham  Folk je res bolan!  butnglavc
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #12 : četrtek, 12.11.2009 : 17:58:54 »

Katastrofa! Kaj vse se danes dogaja, to ni normalno! Mislim da komu sploh kaj takega pade na pamet, to moraš bit res zmešan! Primitivno, da bolj bit ne more!!! bruham
Logiran
HALLER
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 136


WWW
« Odgovor #13 : petek, 13.11.2009 : 00:04:08 »

Potem pa si omislijo kazni za vsakega psa, ki ni na lajni ali pa za razne malenkosti, take svinjarije pa ostajajo nekaznovane... tudi moj prejšnji pes je bil zastrupljen s strani nekega kretena, ki mu je šlo na živce, da nekateri pač niso pobirali iztrebkov in se je "modro" odločil, da bodo pač nastradali vsi psi, ki grejo mimo njegovega balkona...
Navsezadnje so tukaj krivi lastniki, če že kdo mora bit... ne pa živali, ki utrpijo posledice...

Takšni bi si zaslužili zapor ali pa še kaj hujšega.. sadisti samovšečni... Sad
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #14 : petek, 13.11.2009 : 07:03:20 »

groza, res... Shocked Angry Cry bruham
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines