mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 26.04.2024 : 20:51:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Dol
Natisni
Avtor Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali  (Prebrano 28804 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #15 : petek, 13.11.2009 : 07:33:03 »

Tudi meni gre od teh komentarjev dobesedno na bruhanje.
Sploh nisem vedla, da obstaja toliko bedakov - ampak res dejansko barab, ki mislijo samo na svojo lastno smrdljivo rit.  butnglavc bruham
Zdaj vas še bolj občudujem vse tiste, ki aktivno rešujete mačjo problematiko.
Jaz sem že samo ob branju komentarjev kar pike dobila.  Prav jezna sem zdej. Angry
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #16 : petek, 13.11.2009 : 07:34:17 »

Potem pa si omislijo kazni za vsakega psa, ki ni na lajni ali pa za razne malenkosti, take svinjarije pa ostajajo nekaznovane...

A tegal ni nihče prebral?

"Policisti Policijske postaje Sežana so takoj po prijavi začeli zbirati obvestila.

...

Vse občane policija poziva, da naj, če imajo informacije o dogodku, pokličejo na številko 113
oz. na anonimno številko 080 1200 in sporočijo podatke, s pomočjo katerih bi lahko ugotovili, kdo je kroglice pripravil in odvrgel."

Lepo, da se je nekaj premaknilo. A ni?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Žanka
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 9


WWW
« Odgovor #17 : petek, 13.11.2009 : 08:19:43 »

Morda pa bo strup pripeljal, do tega "higienika"
Saj vsak sovražnik živali tudi ne ve kak strup je treba uporabiti. Vsekakor obsojanja vredno dejanje, ampak prav človeško pa tudi ne, če bi temu "higieniku" dali za požret njegove izdelke, mar ne??
Malce pazimo, da v sveti jezi ne postanemo enaki storilcu. Bo veliko boljša kazen, če ga bodo odkrili seveda, če bo javnost vedela kdo je in ga bodo poleg sodnikov kaznovali še mediji.
Objva slik in teksta bo kazen na daljše obdobje in tudi primernejša.
Mimogrede, se še kdo spomni kdo je zažgal uboge muce v Kranju?? Njegovo ime , kako izgleda??
Logiran
Penny
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 302


WWW
« Odgovor #18 : petek, 13.11.2009 : 08:26:44 »

Vsekakor obsojanja vredno dejanje, ampak prav človeško pa tudi ne, če bi temu "higieniku" dali za požret njegove izdelke, mar ne??
Malce pazimo, da v sveti jezi ne postanemo enaki storilcu.

Če bi jaz kaj takega na lastne oči videla, sigurno ne bi izbirala sredstev kako biti čimbolj nežna.
Tak človek si ne zasluži bit lepo tretiran.  Angry
Logiran
Teja
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.854


« Odgovor #19 : petek, 13.11.2009 : 08:52:40 »

Malce pazimo, da v sveti jezi ne postanemo enaki storilcu.
mi je kristalno jasno da ne obstaja več oko za oko, zob za zob, ampak...če grem malo off topic...
na hrvaškem so ''pogumni'' mulci privezovali živali na železniške tire in zadevo za povrhu še snemali Shocked Cry Angry
njim bi kar privoščila da bi jim šel vlak čez kakšno roko ali nogo Angry Angry Angry
a sem potem enaka storilcu?
ne, samo besna sem da se nekdo NAMERNO spravlja povzročat grozo, strah in bolečino nič krivemu živemu bitju!!!
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #20 : petek, 13.11.2009 : 10:18:54 »

mi je kristalno jasno da ne obstaja več oko za oko, zob za zob, ampak...če grem malo off topic...


Saj v temu tiči problem. V najboljšem primeru bo tip (če ga dobijo, seveda) plačal nekaj kazni ali pa oddrsal neko družbi koristno delo, karkoli to že je.
Pomanjkanje strahu pred kaznijo, ker kazni itak ni, vsaj take primerne ne, je v naši družbi vodilo.
Logiran
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #21 : petek, 13.11.2009 : 10:20:17 »

In? A se bo kdo zganil in kaj naredil?
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #22 : petek, 13.11.2009 : 10:21:54 »

Kaj npr.?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #23 : petek, 13.11.2009 : 10:25:03 »

Marsikaj, kar je bilo predebatirano nedolgo nazaj in v mnogih temah (v katerih ste sodelovali tudi mnogi, ki se tule oglasate).
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #24 : petek, 13.11.2009 : 10:30:10 »

Sem šla spet prebirat tele komentarje - in veliko jih je za bruhat, nekaj jih je takšnih kot bi bil moj potem so pa vmes takšni, ki ne veš kaj z njimi. Dejansko so očitno ljudje, ki so prepričani, da so lovci tisti, ki so v teh primerih pristojni za odstrele živali - pa ne v smislu to bo ceneje ampak kot dejansko so oni tisti, ki za to skrbijo. Pa veliko ljudi še vedno misli, da gre pri prostoživečih  živalih tako kot v filmih in risankah - kaka Dama in potepuh recimo -  pride tovornjak in potem jih zaplinijo, pa da se vsakega agresivnega psa avtomatično evtanazira ...

Gre osveščanje res tako počasi. So naše betice res tako zelo trde? Človeka kar stisne.
Logiran
moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #25 : petek, 13.11.2009 : 10:37:40 »

In? A se bo kdo zganil in kaj naredil?
V kolikor sem razumela iz poročila PP Sežana, je prijava bila podana s strani gospe, kateri je psička umrla zaradi podtaknjenega strupa - zdaj primer torej (vsaj uradno) preiskujejo policisti.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #26 : petek, 13.11.2009 : 10:39:17 »

Pridna, ne razumem kaj bi rada. Da naj gre folk na teren iskat tega, ki je nastavljal strup?
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #27 : petek, 13.11.2009 : 10:39:24 »

Moj komentar je letel na tole:

Saj v temu tiči problem. V najboljšem primeru bo tip (če ga dobijo, seveda) plačal nekaj kazni ali pa oddrsal neko družbi koristno delo, karkoli to že je.
Pomanjkanje strahu pred kaznijo, ker kazni itak ni, vsaj take primerne ne, je v naši družbi vodilo.

Ne na konkreten primer.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
pridna
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.335



« Odgovor #28 : petek, 13.11.2009 : 10:40:12 »

Se mi je zdelo, da je bilo zaporedje komentarjev jasno, Nanook.
Logiran

Ustvaril sem si svoje mnenje. Prosim, ne zmedite me z DEJSTVI. (neznani avtor)
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #29 : petek, 13.11.2009 : 10:44:26 »

Ni bilo, si pa zdajle pojasnila, hvala.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Strani: 1 [2] 3 4 5 6 7   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: V Sežani neznanec z mesnimi kroglicami zastrupil več živali
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines