mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 20:29:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: tresenje tačke
Strani: 1 2 [3]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: tresenje tačke  (Prebrano 12523 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #30 : sobota, 11.06.2005 : 19:44:27 »

Saj se ne jezim  Grin  Grin  Grin  Grin

Samo mi je včasih ful zoprno, ko berem neko temo, potem pa nekateri čisto zaidejo s poti, človek pa se muči pa prebira dvajset strani zato da najde koristne info oziroma tiste, ki ga zanimajo.

 Smiley
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #31 : petek, 24.06.2005 : 09:45:28 »

Sporočam vam, da je odločitev padla in gremo v torek k matkotu na pregled...Naročeni smo že, vi pa samo držite pesti , da ni nič narobe Cheesy Wink (ali pa , da se na poti tja ne zgubim Grin Grin Grin Grin)
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #32 : petek, 24.06.2005 : 10:02:31 »

Držimo pesti.  Smiley

Ne moreš se izgubiti, ker je v Topolšici tudi zdravilišče in so povsod smerokazi (že od avtoceste), klinika pa je ob glavni cesti in tudi dobro označena. Wink
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #33 : torek, 28.06.2005 : 13:53:03 »

ja res se nisem zgubila Wink Grin sem s prve našla Grin Grin
torej, z johnyjem je vse ok.. je zdrav kot dren, al kak bi rekle nase babice? Grin Cheesy Grin
je rekel da naj nas nic ne skrbi, da ce bi 5 dalmatincev skupaj postavili, da bi vsak drugace hodil ,pa vsak bi bil zdrav Wink ..pa prehod iz hoje v kas ma lep, no tak nekak, pa se kolke smo slikali - za ziher.. je tudi rekel super..vglavnem resil me je dosti skrbi (sma imele z mamo cel kup vprasanj, pa na vsa je odgovor, pa naju pomiril).. torej pri naslednjem dalmatincu ne bom sploh vec rabla k vetu, ze vse zdaj vem Cheesy Wink
glede tresenja tačke pa je rekel, da je to čisto normalno.. da se spomnim katere pasme je nastel..hmm..labradorci,prinašalci,hrti pa dalmatinci..mislim da te, da je pri teh pasmah to čisto normalno, pa nič posebnega.. tak da brez skrbi Wink .. tak da ce se tudi vasim trese na podoben nacin, kot sem ze v enem od prejšnjih postov opisala, potem čisto brez skrbi, to ni nič narobe Wink
jaz sem olajšana tisoč in ene skrbi, upam, da sem s tem tresenjem se komu pomagala Wink Cool
aja, pa Johny mu je bil full všeč..je rekel da je lep pes  Cool
pa hvala za držane pesti, je pomagalo Wink
Logiran
T.M.T
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 577


« Odgovor #34 : torek, 28.06.2005 : 14:01:21 »

Joj Johny tole je pa krasna novica (tako zate kot zame).Zdej ne bo več strahu...
Logiran
Bučka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 386


« Odgovor #35 : torek, 28.06.2005 : 14:08:18 »

Kaj pa naj bi bil vzrok tresenja tačke?
Logiran
jasminaj
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 506


« Odgovor #36 : torek, 28.06.2005 : 14:44:52 »

za vzrok nisem vprasala..sem samo opisala kak to zgleda, pa je takoj rekel da to ni nič narobe, da pri enih pasmah se pač to pojavlja.. me vzrok sploh ni zanimal, sem mela se dosti drugih vprasanj Wink
Logiran
Uma
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.309


« Odgovor #37 : sreda, 29.06.2005 : 08:33:48 »

Hvala bogu, da je vse ok! Sem vesela za vaju z Johnnyem!
Logiran
Marjetka
odvisnež
*****
Sporočil: 540


« Odgovor #38 : sreda, 29.06.2005 : 09:36:49 »

Super za Johnyja!   Cheesy

Bolje (pa tudi ceneje) je preventivno ukrepati in se resiti skrbi, kot pa da bi se zaradi odlasanja kot strela z jasnega znasli sredi najvecje godlje.  Wink Smiley
Logiran
tina82
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 127


« Odgovor #39 : torek, 12.07.2005 : 14:35:34 »

Zdravo!
Upam, da mi lahko kdo tukaj pomaga. Prijateljica je dobila enega mešančka, star je 2 meseca in pol. Opazila je, da se mu včasih sprednja tačka trese (neodvisno od aktivnosti) - doma ga ima šele nekaj dni. Tudi sama sem videla, kako se mu trese, kadar sedi in se obrne na eno stran. Prej nisem še pri nobenem psu videla česa podobnega. Zanima me, če imate kakšne ideje, kaj bi to lahko bilo. Upam, da ni nič, tako kot pri Johnyju.

Lp,
Tina
Logiran
PetraS
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 88


« Odgovor #40 : ponedeljek, 02.01.2006 : 00:41:40 »

za vzrok nisem vprasala..sem samo opisala kak to zgleda, pa je takoj rekel da to ni nič narobe, da pri enih pasmah se pač to pojavlja.. me vzrok sploh ni zanimal, sem mela se dosti drugih vprasanj Wink

Super...mogoče pa ni vedel oz. ne ve..in ti je odgovarjalna vprašanja o vremenu ....Kakšna vprašanja pa ima človek, ko pride k zdravniku in ga ne zanima zakaj se mu trese noga (zaradi tega je napreč prišel)
 Kiss
Logiran
SARA
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 144


« Odgovor #41 : sobota, 14.01.2006 : 19:41:16 »

živjo..............doma mam no in se mu sprednja tačka trese Cry Undecided......a spada tudi no med tiste pasme? Huh
Logiran
Strani: 1 2 [3]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  zdravje  |  Okostje in muskulatura  |  Tema: tresenje tačke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines