mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 19.03.2024 : 05:50:38

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Dol
Natisni
Avtor Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje  (Prebrano 49586 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #90 : torek, 24.11.2009 : 16:06:28 »

Od neke Mojce (sem le na hitro preletela na pumpi)... domnevam, da je to najbolj mila varianta od vseh pisem, ki so jih dobili... Če ta Mojca sploh obstaja...  Undecided Jo kdo na forumu pozna?
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #91 : torek, 24.11.2009 : 16:12:43 »

Lahko kdo skenira?
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.259


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #92 : torek, 24.11.2009 : 17:38:42 »

Poznamo Mojco Wink

Hvala posiljateljici skena z odgovorom Smiley, je objavljen TUKAJ.
Logiran

Mel
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.795


« Odgovor #93 : torek, 24.11.2009 : 19:29:59 »

Seveda poznamo Mojco. Smiley
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #94 : torek, 24.11.2009 : 19:34:42 »

evelinas, sem dobila, hvala Kiss

Je pa v dansnji st. bolj grozno vprasanje kot odgovor in sicer o papigi - jo je privezala za nogo (papigo)  in seveda se je ta odtrgala. In namesto da odpeljes ptica k veterinarju, napises pismo za Jano.  jezen

Naj me koklja brcne če niso tale pisma izmišljena. In se avtorju V&O pisarij v tej svetovalnici zdi njegovo/njeno pisarjenje skrajno duhovito.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #95 : sreda, 25.11.2009 : 10:26:40 »

Poznamo Mojco Wink

Seveda poznamo Mojco. Smiley

Super  Smiley
Bravo Mojca za tako profesionalno spisan dopis... meni ni uspelo biti tako skulirana Grin

Počakamo na odgovor uredništva v naslednji številki?  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #96 : sreda, 25.11.2009 : 10:34:40 »

Naj me koklja brcne če niso tale pisma izmišljena. In se avtorju V&O pisarij v tej svetovalnici zdi njegovo/njeno pisarjenje skrajno duhovito.
Pa ja, to trobim že ves čas. Pa naj koklja brcne še mene Tongue

Soul, jaz najprej vedno poizkusim biti skulirana in kar se da neosebna, kadar dregam v kakšno osje gnezdo.
Namreč, če si razpi****, jim daš krasen povod, da se obesijo na formo, namesto da bi odgovarjali na vsebino.
Popi***tis vedno prihranim za bridki konec, kadar je potreben. Wink
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #97 : sreda, 25.11.2009 : 10:42:45 »

Jaz sem tudi navdušena nad pismom od Mojce. Tudi jaz sem se precej bolj pištolila in manj povedala  sram Vseeno, tudi jaz sem dobila odgovor od urednice, celo spisan tako, da je odgovarjala na moje pismo in ne vsesplošno.

Tudi mene pa čudi (ali pa morda ne več tako zelo), da ljudje ob takšnih težavah - popadljivi psi, odtrgane ptičje noge, kup lačnih mačk, ipd. - pišejo najprej... na Jano  Huh Očitno bi bilo nujno za npr. društvo/zavetišče, da izdaja plačljiv časopis z rumeno vsebino, torej Murko, Čepin, šokantne in  pretresljive novice iz sveta, ter nameni par strani za odgovore na vprašanja v zvezi z živalsko problematiko. Menda bi tako dosegli večino tistih, ki o teh stvareh najmanj vedo  Roll Eyes

V to, da za temi vprašanji stojijo dejanski ljudje, pa žal ne dvomim.
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #98 : sreda, 25.11.2009 : 10:48:50 »

Vixi, ful dobra ideja, tole s časopisom. Samo se bojim, da bi folk začel razmišljat, kaj tolk nabijajo s temi živalmi in bi ga nehal brat. Ker Murko in Čepi je tema, ki jih zares zanima.

A je katero od društev morda ponudilo oz. bi bilo zainteresirano ponudit, da bi zares strokovno svetovalo v taki rubriki, v primeru, da se uredništvo Jane odpove strokovnim nasvetom Sofije, rubriko pa bi vseeno rado obdržalo?
Potem se javim, da pišem vprašanja Evil
Logiran
Houdini
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.128


WWW
« Odgovor #99 : sreda, 25.11.2009 : 10:56:28 »

Saj ljudje tudi v tiste rubrike, kjer odgovarjajo zdravniki, pišejo s problemi, s katerimi bi morali že zdavnaj na zdravniški pregled - nekaterim pač ni tako zelo pomembno in "bo že".
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #100 : sreda, 25.11.2009 : 11:00:15 »

Mislim da bi se bralo, tako kot bi se gledalo, če bi imeli v zavetišču live-cam. Enako kot se gleda animal tv - SPCA reševanja.
Ampak miselni preskok bi zaenkrat segel samo do tam, ko se reče, da je za vse na svetu pristojno zavetišče. Bodo že oni poskrbeli za psa/mačke, ki jih ne rabim več, bodo že oni spisali prijave, bodo že oni sterilizirali/kastrirali, plevačali, vzdrževali... Saj jih zato plačuje 'država' - al kako?

V tem primeru bi bilo nujno vse skupaj podkrepit z dobro izdelanim izobraževanjem, da se bi stvari premaknile še kam više.

Kaj pa če bi se kdo, ki je pisal, prijazno zmenil z Jano za nek podlistek - iz zavetiškega življenja. Bi pisali zanimive zgodbice, takšne ki pritegnejo, zraven pa lahko vpletli marsikaj izobraževalnega?
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #101 : sreda, 25.11.2009 : 11:13:05 »

Imela zjutraj pisunske navdihe, sem odgovorila urednici z zahvalo za njen odg in omenila, kao moč bi lahko imela jana z ozaveščanjem, glede na to, da se jo bere tudi v odročnih krajih...  Roll Eyes
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #102 : sreda, 25.11.2009 : 11:13:49 »

kako moč *
Sorry tipkarske napake  sram
Logiran
Lanabela
živim tukaj
***
Sporočil: 4.474


« Odgovor #103 : sreda, 25.11.2009 : 11:14:06 »

Ampak res no - kako se lahko znebiš mačkov, ki ti jih kdo podtakne ali pridejo sami in niso prijazni in posvojljivi - ne da bi kršil zakon? (na splošno, ne za konkretni primer)
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #104 : sreda, 25.11.2009 : 11:56:31 »

Mi jih imamo in se jezimo/jo, ampak mački ostajajo. Pa niti niso nelastniški, so od raznih sosedov, lepi, na pogled zdravi, rejeni in oskrbovani.
Kopljejo luknje po naših toplih gredah in drugje po vrtu, serjejo v njih in pulijo flance in razkopavajo, večje škode pa zaenkrat ne delajo. So del našega ekosistema Angry Tongue Takle mamo Evil
Logiran
Strani: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13   Gor
Natisni
mojpes.net  |  aktualno  |  vroče teme  |  Tema: Neumnosti kot nasveti strokovnjakinje
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines