mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 29.04.2024 : 03:59:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bordojska Doga
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 57   Dol
Natisni
Avtor Tema: Bordojska Doga  (Prebrano 181491 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #30 : sreda, 08.06.2005 : 08:09:34 »

Čestitam za bordojskega dojenčka!

Najbolje, da si kar tu na forumu prebereš tiste teme, ki te zanimajo- pod Nega, Zdravje, Prehrana,...   Wink Mogoče bi bilo dobro poudarit pri bordojcih, da jih do nekako 6. meseca ne spodbujaš k pretiranem gibanju, ki bi obremenilo kolke in komolce (hoja po stopnicah, tek v breg in z brega, šprint,...). Naj se kužek počasi navaja na obremenitve. Sicer pa je najbolje, da se za vse nasvete obrneš kar na vzreditelja, saj ima (oz. naj bi imel) več izkušenj s to pasmo.

Kje pa si kupil mladička? Kako mu/ji je pa ime? Pa kakšno fotko prilepi  Wink

Lp,
Tina
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #31 : sreda, 08.06.2005 : 10:39:47 »

zdaj sliko bom pol prilepil ker sem v službi. glede vzreditelja je tak da ko mi je dal nasvet da ce kaj naredi narobe naj jo po smrcku udarim sm takoj zbrisal vse kar mi je povedal ker očitno nima pojma in nima ljubezni do psov. drugače me pa zanimajo posebnosti o pasmi kot prehrana za kar splošne teme o prehrani niso dovol pa ce morem bit se pri cem posebej pazljiv. sj vem veliko ampak mam občutek da to ni dovol saj je to poseben pes ki ob napačnem ravnanju lahko postane zelo problematičen
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #32 : sreda, 08.06.2005 : 12:01:48 »

S katero hrano pa so jo hranili pri vzreditelju? Ker najbolje je, da (če je seveda kvalitetna hrana) jo še naprej hraniš z istimi briketi... Mi je pa čudno, da si dobil tak nasvet vzreditelja, da jo je treba udarit- da nisi slučajno kupil psa pri *****?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #33 : sreda, 08.06.2005 : 14:55:27 »

ni bla dovol kvalitetna. ni od ***** nisem butast, sam raj nebi povedal imena ker se mi ne zdi fer do vzreditelja, večina ljudi se vedno misli da tepst pse ni narobe. moj brat jo je z kolenom brcnu(u bistvu nastavu) ko je skocla na njega pa bi ga najrajs ubiu ko je tako budalo, pa dva kolega mam ko skos tepeta psa ko mata delovne pasme k mislita da ne cutijo bolecine
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #34 : sreda, 08.06.2005 : 15:49:19 »

Oprosti, samo vprašam  Wink Sem pa ravno s sestro govorila, ki ima bordojko in tudi ona svetuje, da si s svojo psičko zelo zelo nežen, da jo ful cartaš, se veliko pogovarjaš z njo,... Bordojci so zelo prijazni psi, vendar lahko na agresijo reagirajo z agresijo (kot vsak pes v bistvu)- tukaj je pa jasno, kdo je močnejši  Wink Prilepi kakšno fotko ob priliki, da vidimo tvojo lepotičko...
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #35 : sreda, 08.06.2005 : 17:37:48 »

oprosti ce je sporočilo zvenelo napadalno nism mislu tak oziroma sploh nevem zakaj si se opravicila!fotka bo gor cez kake 2 ure!vem ja sj js sem full ljubezniv cartam jo pa tok da gre ponavadi sama stran od mene!upam da ni take stvari kot prevec cartanja.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #36 : četrtek, 09.06.2005 : 10:50:57 »

glede spodbujanja gibanja spada tudi igra(metanje igracke)? drugace pa ko jo spustim ona pol ure skupaj teka, a mislis da bi mogu to preprečit?
Logiran
MINKA
novinec
*
Sporočil: 7



« Odgovor #37 : ponedeljek, 13.06.2005 : 13:23:15 »

Prvič po dolgem času smo bili na razstavah v BIH, kjer so nas organizatorji zelo lepo sprejeli, tako, da smo se počutili kot doma. Ostale nam bodo v lepem spominu, pa ne samo po uspehih, temveč tudi po sprejemu.

AURORA  CH SLO, CH BIH

CAC Novi grad: CAC, BOB
CAC Prijedor: CAC, BOB

http://i2.photobucket.com/albums/y13/SLOLAND/8d7bfa37.jpg http://i2.photobucket.com/albums/y13/SLOLAND/63bcf6fe.jpg


NORBERTO  CHJ BIH

CAC Novi grad: Prvak razreda mladih
CAC Prijedor: Prvak razreda mladih

http://i2.photobucket.com/albums/y13/SLOLAND/Slika072AB.jpg  http://i2.photobucket.com/albums/y13/SLOLAND/Slika068AB.jpg

[slika spremenjena v povezavo; Mirc]
Logiran
sparks
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 271


« Odgovor #38 : ponedeljek, 20.06.2005 : 09:21:34 »

Čestitke Minka!

dogue de bordeaux:
Lepo da se zavedaš, da nasilno šolanje odpade!
Pasma je učljiva, sicer malo trmasta...kot pri vseh je pomembna vztrajnost in doslednost. Imaš možnost obiskovati pasjo šolo? Socializacija je pomembna.
Kar se hrane tiče, po mojih izkušnjah, jih hranijo izkjučno z briketirano hrano (kvalitetno), tu pa tam kakšen priboljšek...to pa zato, ker je koža precej občutljiva in ima dosti bordojskih dog probleme s tem!
Kar se pa tiče gibanja, so že napisali, pretirano naprezanje ni dobro....kakšne stonice in klanci, odpadejo.
Nič ni narobe, če pes teka, samo igra naj ne bo pregroba:)

A imaš samico ali samca? Pa kolko starega?

Lp
Saša
Logiran
Desobediencia
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.488


« Odgovor #39 : sreda, 29.06.2005 : 22:08:58 »

glede vzreditelja je tak da ko mi je dal nasvet da ce kaj naredi narobe naj jo po smrcku udarim sm takoj zbrisal vse kar mi je povedal ker očitno nima pojma in nima ljubezni do psov.
Aha, in kdo je ta vrli "vzreditelj"?
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #40 : ponedeljek, 11.07.2005 : 13:53:26 »

sj sm ze prej napisal, da nisem tu da bi blatil vzreditelja. samo za nasvete sem prosil in povedal zakaj se ne morem za nasvete obrniti na vzreditelja. tak da prosnja se ostaja. ce kdo se kaj ve.
Logiran
dogue de bordeaux
rad pišem
****
Sporočil: 481


« Odgovor #41 : ponedeljek, 19.09.2005 : 15:43:17 »

Sparks imela sma veliko problemov tudi z najboljsimi biketiranimi hranami.
Logiran
TopField
rad pišem
****
Sporočil: 371


« Odgovor #42 : nedelja, 25.09.2005 : 12:25:14 »

Včeraj smo bili v Zagrebu na specialni razstavi za molose. Luna je v konkurenci treh psičk osvojila PRM in tako postala Hrvaška Klubska prvakinja mladih 2005 Cheesy  Cheesy  Cheesy. V BIS-u je spet prišla v ožji izbor Cheesy .
Zelo mi je  bilo všeč, da so nas pred BIS-om poklicali noter, kjer smo predstavili svoje pse in, kjer so vsakemu klubskemu prvaku podelili pokal.
Sodil je irski sodnik Seamus Oates.

T.
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #43 : četrtek, 29.09.2005 : 07:50:00 »

Čestitke za mladičke.
Imam pa eno vprašanje. Kako to, da je toliko krvi?
Logiran
Vladimir
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 27


« Odgovor #44 : četrtek, 29.09.2005 : 09:32:44 »

Čestitke za mladičke.
Imam pa eno vprašanje. Kako to, da je toliko krvi?

Hvala

Krvni madeži so ker je bilo slikano med kotitvijo,vendar se psička čisti še danes .
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4 5 6 7 8 ... 57   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Bordojska Doga
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines