mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 14:16:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Knjiga o odgovornem ravnanju z živalmi za otroke
Strani: [1]   Dol
Natisni
Avtor Tema: Knjiga o odgovornem ravnanju z živalmi za otroke  (Prebrano 4855 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« : petek, 27.11.2009 : 12:47:50 »

Pomagajte mi prosim. Ali obstaja kaka knjižica, slikanica.... namenjena otrokom, ki na prijazen način razlaga odgovorno lastništvo živali. Na nivoju, ki ga otrok lahko razume. Je mogoče celo kako društvo izdalo kaj takega?

Rabim za novoletna darila otrokom v službi. Starost tja do 12. leta. Torej mora biti v slovenščini, ne prezapleteno napisano, s slikami, mogoče celo vse skupaj malo zavito v zgodbico, da ni ravno priročnik.

Ves čas govorimo, kako so otroci najboljša ciljna skupina, za širjenje zavedanja o tem, kako se pravilno skrbi za živali. Upam, da obstaja kako čtivo, ki ga lahko "poturim" v novoletna darila  Roll Eyes

Hvala za predloge. (Malo se mi že mudi, v ponedeljek moram oddati naročila)


Tjasa

ps. Jana, če je tema na napačnem mestu, me prosim prestavi.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1 : petek, 27.11.2009 : 15:53:36 »

Založba UČILA je imela pred časom veliiiko knjigo"Moj prvi pes". Morda imam še doma kakšno, ti jo jutri prinesem na vpogled.

lp, Katarina

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : petek, 27.11.2009 : 16:42:11 »

pa ena modra zgibanka obstaja (je obstajala), kako naj se otrok obnaša do psa, kaj sme, kaj ne sme - kratka, preprosta, z ilustracijami, res fletna. Če se prav spomnim, jo je izdala Zavarovalnica Tri***v.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #3 : petek, 27.11.2009 : 21:06:39 »

Poglej po starih licitacijah, sem jaz dve taki kupila v DZS (ali pa le eno, ne spomnim se) in dala na licitacije - o kužkih, o muckih, bili so še morski prašički, se mi zdi. Luštno in poučno.
Logiran
Strani: [1]   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  knjižni kotiček (Moderator: Nanook)  |  Tema: Knjiga o odgovornem ravnanju z živalmi za otroke
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines