mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 05:52:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Dol
Natisni
Avtor Tema: mucek Gandhi  (Prebrano 58976 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« : sobota, 28.11.2009 : 13:55:15 »

GANDHI, star malo več kot 3 mesece, zdrav, 1× cepljen (drugič bo v kratkem), kastriran išče dom.

Je ekstremno nežen, miren in prijazen, najbolj uživa v naročju, kjer lahko preživi tudi več ur - torej je, kot se reče, izjemno naročen muc Smiley. Je popolnoma neproblematičen glede družbe drugih mačk (se nič ne pritožuje, piha, dokaj stoično prenaša grizenje repa, napade nikoli, zna pa se branit ipd.), vendar se igre ne udeležuje pogosto in se tudi sicer drži bolj zase, razen pri spanju se rad stisne. Za pse ga sicer še nismo testirali, vendar mislim, da tudi tu ne bi smelo biti problemov. Verjetno se bo znajdel v vsaki situaciji, zato glede živalske družbe ni posebnih pogojev - važno je le, da dobi lastnike, ki ga bodo imeli radi in ga bodo pogosto tudi razvajali.

V posvojitev se oddaja s pogodbo Mačje hiše, s katero se zavežete za notranje bivanje brez zunanjih izhodov, kvalitetno prehrano, redno cepljenje in veterinarsko oskrbo po potrebi.

Info: 041-221-039

Tole je Gandhi:




Kraljuje v naročju:


Kraljuje v bideju:


Malo se zna tudi nasmehniti:


Vrvice ga tudi zanimajo:


Takole se stisne s prijateljem (ki mu sicer podnevi precej teži in mu gre na živce Smiley):

Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #1 : sobota, 28.11.2009 : 15:42:15 »

 Kiss Srček zlati!
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : sobota, 28.11.2009 : 17:25:46 »

krasen mušnis!  Kiss
Tistale fotka, ko se objema s prijateljem, je pa še posebej cortkana. Smiley
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #3 : četrtek, 03.12.2009 : 21:57:42 »

Še vedno išče dom! Danes sta v skupen dom odšla njegova prijatelja Hex in Hyper - in če kmalu ne dobi še on svojega lastnega kavča, bo sigurno nsrečen...

Aja, pa mimogrede - so me danes opozorili, da na slikah zgleda precej večji, kot je v resnici...v resnici je čisto mali muc, ima celih 1250 gramov...
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #4 : petek, 04.12.2009 : 06:53:12 »

Še vedno išče dom! .................
ah deeeeeeeeeeeeeej - tole pa kar ne morem verjet.    Shocked Sad
Čaki mal - vikend se bliža in bo več časa za "listanje po mačjih revijah" - bi rekla, da se ti obeta klic ali pa trije.  Wink
Držim pesti, da bo vmes tudi pravi! Smiley
Gandhi...ah kaj, srečno, kaj pa! Kiss
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #5 : četrtek, 10.12.2009 : 10:27:51 »

Gandi je bil zdaj par dni ful bogi, driskau, nič jedu, samo ležal.... In potem sva ga pitali z antibiotikom, pasto, prou specialno hrano, ki jo je blo treba it ob polosmih zvečer iskat k veterinarju (mali je razvajen in je samo to), z lyssinom...... In sedaj mali že hodi okol, je z veseljem in celo piha na Arven, ko mu ta teži  Cheesy Cheesy Zjutraj pa me je pričakal tudi malo trši drekec na tepihu sredi dnevne sobe - ne vem točno zakaj imamo dva mačja wcja  Huh

Vglavnem Gandi bo kmalu nared za novi domek  Smiley
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #6 : četrtek, 10.12.2009 : 11:57:00 »

Me veseli, da se Gandiju stanje počasi izboljšuje.

Če telefonski dogovor s skrbnico še velja, potem jo v nedeljo pokličem in se dogovorim za prevzem. Za Gandija so pa stvari v novem domu že bolj ali manj skoraj pripravljene. S punco ga nestrpno pričakujeva. Wink
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #7 : četrtek, 10.12.2009 : 13:18:58 »

 Smiley Swoosh, pozdravljeni na forumu. Bom pohitela s čohanjem Gandhija, da mi prej ne uide. Je pa to en zelo krasen muc.  Kiss 
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #8 : četrtek, 10.12.2009 : 13:28:10 »

Hvala! Wink

Upam, da bo ostal še naprej tako krasen.  Grin
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #9 : četrtek, 10.12.2009 : 13:51:38 »

Zagotovo. Z vsakim pridobljenim gramom bo pa še lepši!  Azn
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #10 : četrtek, 10.12.2009 : 14:29:50 »

Zagotovo. Z vsakim pridobljenim gramom bo pa še lepši!  Azn

Če bo (kilo)grame nabiral po vzoru njegovega lastnika (upam, da bom to jaz Wink Wink Grin ), potem mu ne bo šlo slabo. Cheesy Cheesy
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #11 : četrtek, 10.12.2009 : 14:38:24 »

 Afro Bomo spremljali slikice in poročanja o njegovem življenju.
Logiran
Snaky
novinec
*
Sporočil: 30


WWW
« Odgovor #12 : četrtek, 10.12.2009 : 19:39:09 »

Me veseli, da se Gandiju stanje počasi izboljšuje.

Če telefonski dogovor s skrbnico še velja, potem jo v nedeljo pokličem in se dogovorim za prevzem. Za Gandija so pa stvari v novem domu že bolj ali manj skoraj pripravljene. S punco ga nestrpno pričakujeva. Wink

Seveda, kar pokliči Smiley. Gandi ma vsako sekundo večji trebušček. Kakšna razlika od parih dni nazaj, ko sm ga gledala, če diha. Mislim, da si čimprej želi v novi domek, ker tukej je že mal sit Arven - mal preveč se v njega vtika  Grin
Logiran
Swoosh
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 67


WWW
« Odgovor #13 : četrtek, 10.12.2009 : 20:04:23 »

Snaky

Če sva se midva dogovarjala, me zanima če se je potem možno dogovorit za prevzem morda tudi v nedeljo popoldan/zvečer? En izlet v Ljubljano nama s punco ne more škodit. Smiley

Tukaj sprašujem zato, ker nočem bit nadležen po telefonu. Wink

Aja ... upam, da se ne bo tako hitro naveličal Lune (mačka pri mojih starših), h kateri bo verjetno večkrat šel na obisk. Wink

Trixi

Slikce pa bom sigurno objavil. Takoj ko ga dobim. Wink
Logiran
Romzy
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 89


WWW
« Odgovor #14 : četrtek, 10.12.2009 : 21:08:55 »

Swoosh - z mano si govoril. Glede nedelje ti pa ne morem še nič obljubit. Poleg tega sem računala na to, da bi tamalega še enkrat cepili, preden gre (bi že moral bit, ampak ga nismo mogl, ker je pač teklo od njega Smiley).

Tko da se dejava slišat vseen v nedeljo, pa bomo videli, na čem smo.

Drugače pa - Gandi je očitno OK. Teži skoz za hrano. Preteguje se čist sproščeno. Driskica je pa tud že precej bolj "kompaktna" Smiley Tko da - držim pesti, da je to to.
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 20   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: mucek Gandhi
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines