mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 01:14:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia  (Prebrano 10468 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #30 : ponedeljek, 25.01.2010 : 11:59:00 »

Zadnje čase smo imeli sicer nekaj zdravstvenih težav, ki pa smo jih v večini uspešno premagali, danes imamo še kontrolo pri veterinarju potem pa upamo, da bomo čim manj tam.
Kaj je pa bilo?
Upamo da bo kontrola uspešna Wink
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #31 : ponedeljek, 25.01.2010 : 12:19:29 »

Ja podobnost mislim, da je tudi po slikicah več kot očitna Smiley Kar se tiče zdravstvenih težav sem par dni pred novim letom opazila, da mu leva veka nekako oteka ter, da je izgubil tudi vso dlako na tem območju, od prvega dne ko je prišel k nam pa ga je pestil tudi kašelj (bila je doba sirupov ter vseh ostalih zadev, ki jih je priporočil veterinar), izkazalo se je da gre za Demodex (garjasta bakterija, ki je stalno prisotna pri psih, izbruhne ponavadi pri padcu imunskega sistema) za tri tedne smo tudi morali počakati na rezultate za mačjo bolezen oz mikrosporijo, analiza krvi je pokazala tudi anemičnost Sad Sad Sad Kašelj se je po antibiotikih vnesel, prejšnji teden smo zvedeli, da NI mačja bolezen, smo na močnih vitaminih, tako da upamo, da tudi kri pokaže boljše stanje, vekica pa je veliko boljša, vendar še vedno ni...kosmat, kot bi moral bit Grin Sicer z svojim obnašanjem ne nakazuje na nič od naštetega, je hiperaktivna črna petarda Cheesy z ogromnim apetitom in neusahljivo voljo za preganjanjem Tongue Glede pasje šole sem razmišljala o pasji šoli Gali, ki je v Podutiku , ker nama je blizu ter sem prebrala same dobre stvari o njih. Glede na to, da sta na Viču midva pa malo naprej od Šentvida proti Medvodam se lahko dogovorimo za kak sprehod po poti spominov in tovarištva, mobilna pa sva večino časa tako da ni problem Smiley Trenutno nama je časovno super tako dopoldan kot popoldan, tako da se prilagodiva.
 
Logiran
Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #32 : ponedeljek, 25.01.2010 : 12:53:54 »

Zanimivo, je to da tudi Pupa pokašljuje, praktičn že od kar sva jo pripeljala v nov dom.Malo sem bila zaskrbljena zato sem na to opozorila veterinarko pred ceplenjem,da ne bi prišlo do kašnega zapleta.Pa ni ugotovila nobenega prehlada.Kašel se je nehal zdaj pa se ponovno pojavlja...predvidevam da ji tole mrzlo vreme ni ravno pisano na kožo zato je dobila tudi plašček. Imeli smo pa tudi prebavne motnje z rahlo krvavim izločkom in sem zagnala celo paniko,pa smo pojedli antibijotike in odpravili nevšečnosti! Undecided Očitno imamo opraviti z zelo občutjivimi pasjimi prijatelčki Smiley
Upam da se mu vekica čim prej okosmati Wink
PST je najina stalna relacija za sprehode, ker živiva čisto ob njej. Študijske počitnice tudi meni omogočajo fleksibilnost naslednje 14 dni,tako da mi je vseeno kdaj pade sprehod. Z veseljem vaju povabiva k nam na sprehod in čaj in skledo vode!
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #33 : ponedeljek, 25.01.2010 : 14:00:34 »

Super  Smiley Z veseljem sprejmeva povabilo, sicer sem napisala že en odgovor, ki je vseboval moj "mejl" ampak je čudežno zginil ?! Torej predlagam, da najin pomenek o srečanjih prestaviva na "privat" kanal , lahko mi pišeš na ****.
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.300


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #34 : ponedeljek, 25.01.2010 : 15:16:40 »

Sporocilo je cudezno izginilo z razlogom:

- pravila na mojpesForumu

Za dogovarjanje za srecanja je na tem forumu rubrika srecanja, za zasebna dogovarjanja pa clani uporabljamo zasebna sporocila.

Ta forum je namrec tukaj za to, da pisemo nanj in ne zato, da se vabimo drugam.
Logiran

Pupolinka
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 82


WWW
« Odgovor #35 : ponedeljek, 25.01.2010 : 15:41:34 »

Se strinjam in opravičujem... Lips Sealed
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #36 : ponedeljek, 25.01.2010 : 16:03:20 »

Hvala za pojasnilo, sem ponovno prebrala pravila ter sem resnično "v prekršku", opravičilo z moje strani.

Upam, da sem tokrat ravnala pravilno zato tebi Pupolina predlagam, da pogovor nadaljujeva v rubriki srečanja, kjer sem odprla temo - Srečanja E.T.-jinih "tamalih"  Smiley

 
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #37 : četrtek, 28.01.2010 : 12:19:40 »

Danes je preveč mrzlo zame, zato bom danes večino časa prespal. Vam pa zato pripenjam fotografijo od včeraj, ker včeraj je bil pa čisto drugačen dan! Sonce mi je veliko bolj po godu... (že smrčim)  Cool

Sonce, oh sonce...

Logiran
bonny
rad pišem
****
Sporočil: 440


« Odgovor #38 : četrtek, 28.01.2010 : 14:45:20 »

Full lepa slika.  Smiley
Logiran
Trixi
odvisnež
*****
Sporočil: 792


WWW
« Odgovor #39 : četrtek, 28.01.2010 : 15:01:30 »

Naša kuža ima tudi vedno tako prekrižane tačke.  Smiley Kiss
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #40 : ponedeljek, 22.02.2010 : 22:57:22 »

En lep pozdrav vsem skupaj!

Chili sporoča vsem, da se ima fino & fajn, da ima že prave velike zobe, da počasi prihaja v puberteto, vsako jutro več energije ter idej za nagajat  Grin slikice sledijo v prihodnjem tednu, je pa že prav postaven kuža, nič več mala kepica Smiley Lulamo res 99% zunaj, pri briketih smo zbirčni kot le kaj, uveljavljamo svojo prevlado oz. na vse pretege poskušamo  Roll Eyes smo pa uspešno prebrodili demodex in ostale nadloge, smo občutno bolj kosmati ter nas posledično tudi manj zebe  Evil

En lep pozdrav sestrici, bratcu, mami ter vsem ostalim , seveda  Wink

Vaš Chili!
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #41 : torek, 23.02.2010 : 10:24:08 »

Madona, kak dec je ratal. Na tejle fotki je res maneken. Veeelik maneken. Smiley
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #42 : petek, 16.04.2010 : 14:03:09 »

Lep pozdrav!

Oglaša se Vaš & naš pubertetnik Čili Wink ki je že nepol možakar, hehe Smiley Zaključili smo osnovno šolanje mladega psa z odlikami, ker smo bili res pridni, učljivi & vzorni (seveda se za tem skriva vsakodnevno tlačenje priboljškov v vse možne žepe in sprehodi, ki včasih mene utrudijo bolj kot njega...)  Roll Eyes Počasi nas tud malo puberteta meče, kar se predvsem pokaže v občasni popolni ignoranci ali v par minutnih izpadih ko niti ne veš kje ima rep & kje glavo, ampak počasi & potrpežljivo bredemo tudi čez hormonske izpade  Grin  Apetit se mi zdi, da je iz tedna v teden večji, pojemo lahko reeees veliko pa se nam nikjer ne pozna ) (deci,.....) Smo pa razvili svoj pevski talent & sicer prav posebno vrsto laježa / tuljenja kadar se nam pač zazdi potrebno (če ponoči grmi, menim da morajo to moji ljudje vedeti pa četudi spijo....opozorim & zaspim nazaj) ali pa določene starejše gospe, ki se grejejo na klopcah v parkih...enostavno ne razberem njihovih namenov : Cool pobiranje kakcov smo nekak odpravili, zato pa posežem po vsem ostalem če le lahko, zato sem pod super strogim nadzorom  Undecided Kadar sem sam doma sem še vedno v boksu , počasi bomo poskusili tudi to spremeniti... Moram pa povedati, da je Čili pravi zaspanček, včasih se zbudi tudi šele poooooozno dopoldne, ko smo ostali že pokonci, pa tudi takrat se mu ne mudi preveč, prvo kavica Smiley hehe  Cheesy

Skratka imam se fino, dolgčas mi je redko kdaj &  upam, da ste tudi vsi ostali tako veseli tega sončka kot mi & vsem skupaj en lep pomladni pozdravček!

Pa še malo dokaznega gradiva:



















Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #43 : petek, 16.04.2010 : 14:06:45 »

Hmmm...mal so male slikce, bom poskusla še enkrat....







Lp  Cool
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #44 : petek, 16.04.2010 : 15:03:51 »

O marička, kako lep je ratal! Pa rjava barva je kar skopnela. Smiley
Logiran
Strani: 1 2 [3] 4  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines