mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 13:06:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Dol
Natisni
Avtor Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia  (Prebrano 10452 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #45 : petek, 16.04.2010 : 15:28:46 »

Noro!  Cheesy Kakšen prekrasen pozer!!!  Kiss
Pa še priden za povrh!  Wink
Logiran
pinga
rad pišem
****
Sporočil: 370


WWW
« Odgovor #46 : petek, 16.04.2010 : 19:39:26 »

To pa je en tak noro lep pes, da mu ni para Kiss Vedno lepši je, kakšen bo le, ko bo odasel moški Wink.
Logiran
Gabriela
novinec
*
Sporočil: 25


WWW
« Odgovor #47 : sobota, 08.05.2010 : 10:34:44 »

Majsko poročilo Smiley Imam se fino, trenutno smrčim & spim pod koutrom (verjetno me noben ni opazil, da me še niso napodil vn... Cheesy), puberteta je v polnem razcvetu, sprehodi so skoz daljši , dež me sploh ne moti... najnovejša iznajdba je, da ker RES RES RES RES ne maram bit sam doma & ker mam v boksu dekco jo lepo pridno grizem in trgam v upanju da pride kdo čimprej domov in sem ter tja tudi pojem košček ali dva Shocked...dekce ni več. Dobil bom lesen poden  Wink
Srečal sem mamo & sestrco dobrih 14 dni nazaj & sem bil presrečen...karakterna podobnost je bila na dlani Smiley Drugače pa sva z Pupo res prerasla mamo, le kako velika kužka bova ?!?  Grin
Počnem vse pasje normalne stvari, enostavno ne morem spat drugje kot pri nogah, sicer se včasih ponoči sliši nerganje med katerim zasledim svoje ime...pa se delam da res trdno spim. Se mi pa zgodi da včasih padem dol z pojstle & takrat zbudim vse. Še sam sebe  Grin Poleg običajnih hormonalnih izpadov sem prejšnjič prav grozeče podil domačega mačkona,ki je bil ravno na bolniški. Mislim, da ne bom ponavljal, ker sem bil kaznovan z priporom. Cel dopoldan  Sad Groza, ker manipulator, tud povohat ga ne smem  sram So mi rekli, da življenje ni potica pa nisem verjel....počasi začenjam razumeti  Cool

Vsem skupaj en lep majski pozdrav!

Vaš Čili  Evil

Seveda brez slikc ne gre. Nikakor. Pa naj vas ne zavedejo, nisem tok nedostopen kot zgledam Tongue





Tele račke bi ble gotovo slastne...(natančno preučevanje plavajočih objektov)











Logiran
Strani: 1 2 3 [4]  Vse   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Tuck / Chili se javlja iz osrednjega studia
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines