mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 27.04.2024 : 21:09:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341686 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1590 : sobota, 04.05.2013 : 20:50:01 »

Seveda se Boni tako lepo sveti, če je pa luna7 taka dobra mojstrica za pralna sredstva  Wink
Zadnje čase jo očitno preveč perem, ker se je zgulila po bušiju.  Tongue Grin Grin Grin
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1591 : sreda, 22.05.2013 : 12:12:34 »

Kratko poročilce:
Xenčo razganja!  Cheesy Odkar smo jo našopali s homeopatskimi kroglicami se skoraj več ne puli, urin v tuš kabini ni več smrdeč (sem mislila, da je vedno tako smrdeče....pa zdaj vidim, da ni tako), sprostila se je, mala nori in se igra kot zmešana. Srčece moje zlato  Kiss Kiss Vsak dan mi zadnje čase na mizo nosi po eno miško (oz. njene najljubše igračke).  objem ljubezen
Tačko je pravi dec: On se ne crklja sam od sebe, se ne hodi crkljat k drugim mačkam in vedno je prvi pod posteljo, če zadiši po nevarnosti... On se ne pride crkljat za hrano, ampak raje na gals vpije, da je lačen, in zjutraj, ko se zbudim, me hodi gledat (noče se crkljat) - samo gledat z napisom, kdaj že mislim vstat, ker on je že lačen.
Emi: ................
boh pomagaj........ predaja predaja vegi
Emi: Je ena taka bučnca od mačke. Smo ugotovili, kaj hudiča jo res matra! Po določeni hrani (ki ni običajna in jo kupim samo občasno) postane agresivna, dlaka izgubi sijaj, dobi veliko prhljaja in dlaka po sredini trupa dobesedno štrli. Mačka zgleda napihnjena in postane agresivna. Ročaji od stola so dobili nove ugrize. Pretepala je oba mačka za šalo, do mene je bila prav nasršena...   Roll Eyes Angry Ko je meni kapnilo sredi noči, ko sem razmišljala, kaj naj naredim, saj sem videla, da nekaj ne štima.... Reva mačja, jst sem pa mislila, kaj hudiča ji je zdaj stopilo v glavo. Očitno večje količine oglikovih hidratov res niso zanjo. Vse je bilo ok do spremembe hrane (pa še ta je bila zmešana s prejšnjo oz. običajno hrano). Po enem dnevu odtegnitve te hrane se je že poznala razlika. Pa je bila ob tej "slabi hrani" ješča, igriva (z animacijo), normalen kakec in lulanje, vse ostalo pa groza.  Lips Sealed Moja miška vedno bolj uporablja svoj zasolzen uček, solzi se le še minimalno. Mikica pikica je spet crkljiva, spi pri Xenči in tudi k meni zdaj spet prihaja. Kdo bi si mislil, da se hrana tako "izrazi" skozi telo...
A veste, kako ona zastrašuje? Kot mladiček, ki z obema tačkama sonožno poskakuje proti tebi in ti kao grozi... Sem se prav nasmejala! Zasrašila pa me je, ko sem jo nekajkrat nežno potegnila s krtačo. Koza zmeškana...

Boni dobiva krila, včasih se še počoha, ampak je res minimum od tega, kar je bilo lani. Procedura je, da se po sprehodu v lepem vremenu skopamo/speremo po bušiju in tačkah in še to izgine (na glavo svet pri nas...). Je pa tako dobre volje, da samo gledam! Ob naraščanju temperature njena dobra volja samo raste. Komaj čakam morja, da se načevapi kokoška na sončku.
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1592 : sreda, 22.05.2013 : 12:20:40 »

 objem Kiss objem
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #1593 : sreda, 22.05.2013 : 12:26:38 »

Ja končno ste pobrisali nekaj prahu s te teme.  Cheesy Kiss Kiss
Ampak mi bi tut slikceeeee, da lastno-vidno preverimo situacijo...  Angry
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1594 : sreda, 22.05.2013 : 13:25:43 »

Iiiiiii, hvala za poročilo  Cheesy Me veseli, da je Xenča vzcvetela, da je Tačko pravi mačji dec (kot da bi pisala o Pančiju), da ste ugotovili, kaj matra Emiko in da je tudi boni super  Kiss ljubezen
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1595 : sreda, 22.05.2013 : 13:45:36 »

Sliiiikiiiiceeeee !
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1596 : sreda, 22.05.2013 : 16:22:12 »

Jaz nič ne verjamem, dokler ne vidim!
Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1597 : sreda, 22.05.2013 : 17:40:39 »

Dolgčas vam pa res ni.Človek res skoraj težko verjeme da hrana vpliva tako na mačje vedenje Shocked. A je Boni tudi sončna kuža? No glede na skoraj gol trebušček verjamem da ji malo sonca še kako paše.  objem pesjanarki in njenim mačjim stanovalcem
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #1598 : sreda, 22.05.2013 : 18:04:44 »

 ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1599 : četrtek, 30.05.2013 : 09:23:54 »

Slikice se delajo...
Lahko pa povem eno odlično novico (upam, da je še vedno tako): Včeraj je Boni norela v visoki travi, tako veisoki, da se je ni videlo ven in je samo sledni povodec šibal sem in tja. Kokica pa uživala! Sama je šla notri noret! Lani v visoko travo sploh ni hotela! Verjetno zato, ker jo je potem alergija zdelala do konca. Letos pa direkt noter  Shocked Shocked . Zvečer smo pogledali in je buši sicer malo rdeč, nekaj je majhnih izpuščajčkov, ampak.... čoha se pa ne več kot se je (zdaj se res malo)!  Cheesy Pa koža tudi ne žari.  Cheesy Pikica očitno dobro prenaša letošnjo travo.
Kocka: mi smo zmagali!  Cheesy Cheesy Sicer še čakam tisti "val s Štajerske", ampak vseeno: letošnje leto je v primerjavi z lanskim čisti napredek!  Kiss Kiss Kiss Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1600 : četrtek, 30.05.2013 : 09:45:59 »

Super novica!  Cheesy veselje
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1601 : četrtek, 30.05.2013 : 12:22:30 »

Juuhej, me veseli! Tale tvoja nagica je res ena revca, kar se tega tiče Kiss Kiss

AMPAK - a si katera od vas predstavlja, da bi, se tako kot Bonika, morala ˝zgoraj brez˝ valjati po visoki travi, a, a si, a si??? Evil

Se mi je zdelo da ne

Bi bile pomoje tud fejst rdeče in izpuščajaste Roll Eyes Tongue Lips Sealed
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1602 : četrtek, 30.05.2013 : 12:26:56 »

Hahaha, kocka, a dej nooooo.  Moja golička je letos samo še polgolička. Sicer ni prav hudo poraščena po bušiju in vratu, ampak, nekaj več od lani je pa že!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1603 : četrtek, 30.05.2013 : 12:51:03 »

Super novice! Boni bo zdaj lahko zganjala Louske spretnosti tudi v mega visoki travi Cheesy (do košnje, ki pa glede na vreme še ne bo tako kmalu) Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
viamia
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #1604 : četrtek, 30.05.2013 : 17:48:13 »

O, Boni kakšne super novice bravo, Visoka trava je zakon, ker pol se (vsaj naš) pes lahko spremeni v zajca in skaklja naokoli kot zmešan. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines