mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 28.04.2024 : 08:06:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 341788 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #540 : četrtek, 15.03.2012 : 12:43:05 »

Jaz vas vabim da pridete vadit na mojima - zdaj imam doma zavidanja vredno zbirko sanitetnega materiala in je škoda, da kr kle stoji brez veze
Po mojem bi ta material potrebovala rava.... Wink Tongue Ostale se bomo še javile. Lahko ga daš kar na licitacije.... Wink
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #541 : četrtek, 15.03.2012 : 13:48:16 »

Ja, na pastah piše, katere so za pse in mačke, je pa, če ne drugega, za boljši okus v gobcu.
Aja, jaz nikoli ne dam mačka med noge oz. v naročje, vedno opravim frontalno z njim - maček se stisne k steni, jaz počepnem k njemu tako, da sem v isti smeri kot on, in razklenem čeljusti. Toplo priporočam, da nekaj dni vadite samo odpiranje gobca in se sprehajate s prsti po njem. Po vsakem takem "posegu" pa najboljša papica.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #542 : četrtek, 15.03.2012 : 13:59:48 »

Hvala, goveji zrezek smo včeraj že preizkusili, dobro jim gre po grlu....celo boljše kot piščanček... Cheesy
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #543 : četrtek, 15.03.2012 : 19:46:27 »

O, madona, kakšne divje plane imate ve tukaj!  Shocked
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #544 : petek, 16.03.2012 : 07:44:53 »

Hehe, kar uči se.... tvoj zagotovo nima šarenih dlesni...  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #545 : petek, 16.03.2012 : 13:01:46 »

O, ima, ima. Tak čeden rdeč rob ima. Pa so veti rekli, naj ne paničarim in naj raje vzdržujeva ustno higieno.  Smiley Pa, da naj ne kompliciram z gazo, ker mu nimam kaj pucat, ampak da naj raje samo s prstom porazdelim stomadine po dlesnih, potem pa poskrbim, da vsaj kako uro ne je, ker je drugače dr...k efekt.  Smiley Kaj pa jaz vem. najprej sem si na prst z gumico pritrdila gazo, dalo gor stomadine in mu s tem pucala zobke, potem sem kupila zobno ščetko za na prst in potem mi veti rečejo, da naj mu samo s prstom mažem. Eh, ja!  Undecided
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #546 : petek, 16.03.2012 : 14:51:19 »

To je en čuden vet. Huh Ker to zagotovo ne preprečuje ne oblog ne kamna.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #547 : petek, 16.03.2012 : 20:20:07 »

Xenča je nazaj-z mano.  Smiley Zapaničarila sem že včeraj zvečer, danes pa zagotovo. Pobasala sem Xenčo (oh, prav basala sem jo v transporter, ker njej se pa res ni šlo...  Tongue ) in šla veterinarju. Jasno, arije celo pot tja in nazaj.  pevka Slikali smo caninuse in - taraaaa - pikica jih bo morala dati ven, pa še tiste tam zadaj poštimat. Zato je tudi začela kihat, ker se ji je toliko zapackalo. Na zunaj tako, da bi delala paniko, ni bilo videt-še stric vet me je vprašal, zakaj točno sem jo že prvič pripeljala. Smo slikali in določili datum-torek zobni poseg. Do takrat stomorgyl v t-a-b-l-e-t-a-h.... Lips Sealed Shocked Shocked Se bom zdaj lotila posega...piščanček je že narezan. Lips Sealed Undecided

Mala moja mačica je pa na veterinsrki mizi take zganjala. Cheesy  Veterinar jo je prav opazoval, ko mu je dajal buce, predla, se pustila pregledat, sploh nobene panike, prijazna, sladka...vse adute je dala na mizo. Na mizi je tudi sama čisto mirno šla v transporter! Doma pa pred vstopom v transporter cela drama... Roll Eyes Shocked Lips Sealed

Drama queen - Boni pa je nadpridnejša  Kiss . Pikica zlata se vidno sprošča vsak dan, vedno kaj novega zvemo o njej.  Tongue  Wink  Zunaj pa smo vedno bolj prestrašeni, saj je vedno več ljudi.  Huh Ampak se trudiva, da sva čim manj obremenjeni in vključujemo tudi take bolj "gužvaste" sprehode.

Jutri pa - šoooolaaaa! Me zanima, kaj mi bo kokica tokrat pripravila.  Cool
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #548 : petek, 16.03.2012 : 22:24:49 »

Xena, bomo mislili nate v torek Kiss.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #549 : petek, 16.03.2012 : 22:29:21 »

Xenča, saj bo, zobki bodo šli ven, pa za vsak zobek ti bo miška kaj fajnega prinesla!  Kiss
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #550 : petek, 16.03.2012 : 22:39:33 »

Xena, mala malca zate, buc, dva, tri vetu, pa bo mim. Smiley
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #551 : petek, 16.03.2012 : 23:19:26 »

Xena, mislimo nate, ti pa kar bucaj, bo vet toliko bolj prijazen Kiss
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #552 : sobota, 17.03.2012 : 10:29:22 »

Bomo mislili nate Xena  Kiss, saj bo vse v redu.  (A za tak poseg je potrebna narkoza? )
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #553 : sobota, 17.03.2012 : 14:00:37 »

Kaj pa je bilo s pikico, da si šibala nazaj?
ar se tablet tiče, gre pri nas najlažje in najhitreje, če jih zavijem v malo kepico masla, vse ostalo se razmaže, še zlasti paštete in paste,  tableta pa v mojstrskem metu leti iz gobca.
Itak da je potrebna narkoza, bomo držali pesti. Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #554 : sobota, 17.03.2012 : 16:04:01 »

Zapaničarila sem zato, ker je začela čemet v kotu, ni prišla k meni zvečer kot običajno, začela je večkrat zapored kihat in iz nosa ji teče voda. Sumila sem tudi vročino, saj je imela vroč smrček in je bil precej bolj rdeč. Sicer je pojedla piščančka, pila normalno... Zdaj ji je začelo teči še iz učk, ampak čisto malo in ni gnojno. Vetko je rekel, da je to zaradi tega, ker so kanali zobkov prebili pot med nosom in ustno votlino...  Huh Zdaj je to povezano in zato kiha. Upam, da sem si prav zapomnila, bom pa vesela popravka, če mi v glavi ni ostala prava info.  Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines