mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.04.2024 : 08:59:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340780 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« : sreda, 02.12.2009 : 09:34:52 »

Končno sem se opogumila in odprla temo o naših horjulčkih in njihovih prijateljev.

Včeraj je naš Tači ostal v Topolšici, da se poškodovana tačka poštima-odstrani. Odpeljala sem se brez njega s cmokom v grlu... ampak bo vse vredu... a ne, da bo....  Huh

Taček je naredil piko na i v našem "zverinjaku". Tak nežen in razigran mačkon nam je vsem naredil veliko veliko veselje. Hormončki ga sicer mečejo na vse strani in včasih moramo posredovati... Xenca ga gleda z veliki očmi pri igri in si želi sodelovati, pa se ga še boji, ker včasih preganja tudi njo (tu odločno posredujem in Tači že ve, da ne sme).
Trina (tritonka) pa bo očitno shujšala, saj se izmenično preganjata (potem pa skupaj jesta  Tongue).
Njegova specialiteta pa je masaža glave zjutraj za dobro jutro  Afro Afro. To obvlada tudi Tari pri mojem bratu.

Vsekakor bom v kratkem prilepila še nekaj slikic.

Pa držite vse tačke in pesti, da bo vse ok. Jutri pa ga grem iskat...
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #1 : sreda, 02.12.2009 : 09:49:01 »

Držimo pesti tule v njegovi bližini Kiss
Logiran

oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #2 : sreda, 02.12.2009 : 09:50:12 »

držimo pesti tudi mi, malce bolj oddaljeni! Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #3 : nedelja, 27.12.2009 : 13:20:44 »

Evo, zdaj se jaljamo zdravi, poštimani in nadvse razigrani.
Taček je prestal operacijo brez zapletov in pripravljen na igro že naslednji dan. Tačke ne pogreša, se pa še lovi pri koordinaciji gibov (=na ovinkih in pri skokih ga malo zanese... Tongue). Pri učenju mu izredno pomaga Xenča, ki jo dobesedno kopira. Osvojila sta že skupno igro in Xenča se ga nič več ne boji (verjetno so pripomogli tudi hormončki v zraku). Zdaj smo jih izklopili in stanje je ostalo nespremenjeno. Torej, zmaga v združevanju s staroselkami je popolna  veselje veselje bravo pevka.  Vet je rekel, da bi mu lahko kost prebila tudi kožo, saj se je čutilo, da je precej zrasla in je prav bodla ven. Videti je bilo tudi, da ga vse bolj boli. Tako je zdaj najbolj zadovoljen maček.

Kar me je pa najbolj presenetilo, pa je, kako sta se ujela s psico. Po prvem srečanju je izgledalo, da se bosta grdo gledala kar dolgo. Pa ni bilo tako-po nekaj dneh po prihodu Tačka sta se ujela kot največja prijatelja. Psica mu celo dovoli nekaj minut jest njeno hrano pred njo! Potem pa nastopi grozilno, kar je hitro dojel, da ni češenj za zobat z njo....  vegi
V glavnem veliko poje in raste pridno. Osvojil je vsa pravila obnašanja (oprostimo mu, da je potrgal vse novoletne okraske, za katere smo upali  butnglavc, da jih ne bo opazil, saj so bili kar visoko ...).

Taček pa ima eno posebnost, ki je pri ostalih dveh nisem opazila. Namreč, pri pogledu ne obrača cele glave, ampak obrne oči. Mali muc je največji cartljivec in ga lahko vzamem tudi od hrane, pa bo še vedno predel.... Taček je zadetek v polno.

Vsem skupaj želimo prijetne praznike in vsem horjulčkom in ostalim brezdomnim živalim, da najdejo svoj in samo svoj dom za naboljšimi skrbniki.
Ekipi v Horjulu pa zdravja in čim manj zapletov ter predvsem dovolj denarja za nadaljevanje dela!

Taček, Xenča, Trina in Luna  veselje veselje


[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #4 : nedelja, 27.12.2009 : 13:24:16 »

Staroselka Trina - bunka, ki bo s pomočjo igre s Tačkom morda celo shujšala....

Xenča z zadovoljnim nasmeškom in rožički (so dobro skriti, ampak tudi dobro vidni, ko je treba
http://C:\Documents and Settings\Polona\My Documents\My Pictures\FOTKE\Moje živali\Objava\IMG_4836.jpg
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #5 : nedelja, 27.12.2009 : 13:30:25 »

No, še slikice... sram

Slikice Tarija pa še prispejo - tudi poročilo zna biti obsežno, saj je to res en utrgan mačor  Roll Eyes Azn

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #6 : nedelja, 27.12.2009 : 14:15:36 »

Pa še ena, ko je Taček bil še s tačko...

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #7 : nedelja, 03.01.2010 : 15:37:09 »

Novo leto preživeli vsi stiskajoč se skupaj ob glavnem "napadu".
zdaj je mir in spet po starem uživamo.

Xenča ima na svoji zadnji tački (edini) tako lep črno piko....
Tači pa je našel svojo najboljšo prijateljico, ki mu prijazno odstopi svojo košaro... Ja, lepo se je stiskat na nedeljo, ko je zunaj lepo, a mrzlo.


[attachment deleted by admin]
Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #8 : nedelja, 03.01.2010 : 18:18:40 »

Zmrzljivci  Tongue Lepo jih je videt, ko se takole stiskajo  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #9 : sobota, 06.03.2010 : 20:30:52 »

Evo, slikice:
Kompletek, ki me opazuje v kuhinji, kako pripravljam hrano (za nas):

Uvedli smo ritualno hranjenje  Evil, saj Tači strašno rad papa (družbo mu vedno dela še tritonka Trina (kilaža je 5 za tačija in 7 za Trino). Xenča štrajka, da AG pa že ne bo jedla  Tongue, zato dobi malo bolj ješče in redilne briketke, saj je že nevarno shujšala, naša psihička  Kiss.
Torej, jemo zjutrsaj in zvečer. To pomeni, da postanejo ob 4. zjutraj krovločno lačni in znajo na smrt težit.... da včasih tudi kapituliram... predaja

Vsi smo se ujeli in se imamo super, truper fajn! Horjulca imet je res ena fajn stvar!  Afro
Pozdravljamo vse Horjulčke in jim želimo en supe nov domek, osatlim pa pošiljamo topel pomladanski pozdrav!  pevka


[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #10 : nedelja, 27.06.2010 : 16:58:51 »

Taci nezadržno raste. No, pri tem ga malo nazaj držimo, saj strašno rad papca. Oz. imam občutek, da pozabi sproti, da je že jedel, saj vedno, kadar se približujem piskrom z njihovo hrano, priteče na vso moč in že zoba (light briketke, seveda). S Xenčo sta se sedaj nekako zmenila, da mora biti bolj nežen. S Trinčo se pa prav veselo kdaj pa kdaj namikastita... Je velik firbec in crkljivec.  Kiss
Pa pri rojstnodnevni torti od naše lunče (12 letnice) je tudi moral sodelovat....predvsem pojest drobtinice  Tongue
Pozdrav iz hladnega zavetja in vsem želimo prijetno toplo sonce z veliko sence in osvežitve pri roki!  Afro veselje vegi


[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #11 : nedelja, 27.06.2010 : 17:01:30 »

Aja, taprva slikica je malo čudna...no, saj tudi drugače je-Tači visi na glavo s svojega plezala....opica mala....


[attachment deleted by admin]
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #12 : ponedeljek, 28.06.2010 : 07:41:05 »

Luni vse najboljše Kiss Kiss Kiss Še na mnogo let!
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #13 : ponedeljek, 28.06.2010 : 08:20:13 »

Hvala, sicer ji pa gre letos precej hitro navzdol...  Undecided Zdaj smo samo še na ravninskih sprehodih, pa vidi skoraj že nič, pa vreme izredno nanjo vpliva (mala občasna tečka Tongue)... Drugače pa ljubica naša največja. Zdaj je na Horjulskem koledarju Liza in vedno me spomni nanjo s tistim napisom: "Sem stara. Vsak dan me imajo bolj radi..."
Seveda, samo še bolj in bolj. Pa celo njene muhe spregledamo, pa strežemo najljubše zadeve in podobno. Pa trznemo na vsako čudno stvar, ki ni običajna zanjo...
Ah... Kaj bi brez nje...  Cheesy Wink Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #14 : ponedeljek, 28.06.2010 : 08:24:45 »

S Tačijem sta prijatla Kiss, s Xenčo se srečata, pa si ne težita Kiss... s Trino pa ... nenehno neka prerekanja, pa draženja druga drugo za čisto brezveze tako ena kot druga  trmoglavka butnglavc predaja. Trina jo mimogrede mahne s stola (seveda, ji Luna ne ostane dolžna), Luna pa jo mimogrede napodi od svoje grickalice Roll Eyes (Trina ji ostane dolžna, ker se vseeno ustraši).
Kokici naši zlati, vsaka po svoje trčena. 
Logiran
Strani: [1] 2 3 4 5 6 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines