mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 04:16:06

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340832 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #240 : sobota, 07.01.2012 : 18:32:11 »

Sploh se je ne morem nagledat. Pikica zlata je DOMA, med svojimi. Pa kakšno fino mačjo družbo ima. Res sem takooooo vesela.
Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #241 : nedelja, 08.01.2012 : 09:50:28 »

Tole pa je nedeljsko branje!
 veselje objem
Čestitke tudi od nas vseh...  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #242 : nedelja, 08.01.2012 : 19:11:02 »

Včeraj zvečer se je Boni prvič igrala s plišasto račko  Cheesy  in celo tekla za njo ter jo prinesla na posteljo ter se usedla pred njo... Roll Eyes Potem je uničila piskalico v njej...
Danes sva ugotovili, da se da popoldansko dremat tudi na postelji, in da se da zraven neskončno uživat (sproščeno je zahrjolila kar kmalu po prisilni drži). Zaz pa sem (malo kasneje) ugotovila, da belo pregrinjalo postelje ni ravno najboljša izbira pri črnem psu. Moje zaznavanje barv se bo moralo izostriti na drugo stran. Do sedaj sem hodila okoli z belimi dlakami na čemerkoli, kar ni bilo belo... Tongue Roll Eyes Grin
Hvala za vse spodbudne besede!  Kiss  objem Na sprehodu na poti, kjer srečava kar nekaj ljudi, je to še vedno precej stresno, a boljše. Če ljudi ni in sploh v pasji družbi, ji gre lažje in vedno boljše Cheesy. Tudi konje zdaj že gleda...(zadnjič je gledala kar stran v smislu: jih ne vidim in se evakuiram...).

Pa ni hudič, da morajo rakete še danes spuščati ravno takrat, ko sva medve zunaj... Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #243 : nedelja, 08.01.2012 : 19:37:27 »

A na četrti slikici je šel pa Tači na obisk v živalski vrt Grin gledat, kaj so novega dobili Wink
Ja, pa preverit, če niso vsebine tele kletke že odpeljali, ker notri brkljat je nekaj najboljšega...če ni črne zverine notri.  Tongue Grin Tačko takele izvaja že od vsega začetka. Je ena taka prava neroda, ki te nasmeje in ti zleze pod kožo. Srček naš zlati!  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #244 : ponedeljek, 09.01.2012 : 07:57:00 »

Uaaa, pa ti imaš nagico doma Cheesy ljubezen
Uživajte na polno Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #245 : ponedeljek, 09.01.2012 : 23:24:46 »

Malo pozno, ampak iz srca - Boni, dobrodošla v novem Domu!  veselje  Čestitam luna7, sem jaz vedela, da ti hoče kozmos z datumom sprejema Boni nekaj povedat.  Wink
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #246 : ponedeljek, 09.01.2012 : 23:36:45 »

Boni je ena taka simpatična nežna pupa in mislim Polona da sta super par Smiley. Tadrugič na isti trasi po travnikih in gozdu je bila z mojima dvema psoma že bolj sproščena in so skupaj odkrivali zanimive vonjave, rep je bil visoko v zraku, šnoflja pa seveda na tleh, da je kar "pokalo". Res take smešne zvoke spušča, ko nos dela na polno. Moja smotka Ave si jo je seveda takoj podredila, ampak sta zdaj že kar frendici in na sprehodih se super razumejo tudi z Bonijinim "sotrpinom" Skipom, ki je v gozdu in povsod kjer je možnost da srečamo divjad, tudi obsojen na povodec. Ko se človek s tem sprijazni, postane življenje prav enostavno Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #247 : torek, 10.01.2012 : 07:49:54 »

 Kiss ljubezen objem
Naša črna mamba (kot jo kličejo nekateri pri nas  Tongue Lips Sealed) je driskič. Mala kokica papa na polno, ampak tudi driska. Pikica je sicer zelo pridna in zahteva izhod, če jo tišči. V kletki čez dan pa ji je ušlo v en kot, ki si ga je sama prištimala-reva boga  Sad. Rada papa kuhano ovčko, ki pa ji očitno ne dela ravno najboljše. Bomo morali tole pretestirat in zrihtat najverjetneje alergijo na bohvekaj. Zna pa pospravit celo posodo (in več kot je pohamsala Luna...), tako, da sem ji začela dajat isti obrok pol zjutraj in pol zvečer. Pikica je dobila tudi že nekaj gramov in reberce so vedno bolj zalite. In.....kar me izredno veseli.....miška opazi, da manjkam, če jo moj pelje ven.  Cheesy Cheesy 
Pikica se je do driskice že svetila kot zloščena Smiley, zdaj malo manj, ampak bom zrihtali. Drugače pa je veseljakinja vedno večja. Tačko pa še vedno prej dobro preveri, kako na strežaj so odprta vrata kletke.  Tongue Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #248 : torek, 10.01.2012 : 07:56:16 »

Driskič mali, pocajtaj se Kiss
Včeraj sem tamalemu šefu od Missy kazala Bonikine fotke tlele gor, in je bil čist navdušen - je kar iiiijal in ooojal objem

Royalty, vas tri sem pa zadnjič videla na sprehodu in sta bila pesjana zeeelooo pridna - sta ful lepo hodila in potev vzorno čakala pred semaforjem. Vas je bilo prav užitek gledat Afro
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #249 : torek, 10.01.2012 : 09:07:12 »

Luna7 če ji dela problem ovca, poskušaj meso čim bolj sčistit ''masti' - loja, ker običajno jim to dela probleme. Jaz sem mojim ko smo začeli, dajala res minimalno mesa, da so se navadili, sedaj pa je mesa lahko več kot ostalih stvari. Čeprav mojim še najbolj paše surova, pri kuhani moram res paziti, da je fajn očiščena loju.

Osebno dvomim da je alergija in mislim da je kriva samo nenavajenost na ovco  Wink

 Kiss Kiss za malo črno žverco
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #250 : torek, 10.01.2012 : 10:10:23 »

AnaJ, to tudi jaz upam, ampak, bomo zrihtali, da bo ovčka zaenkrat za posladek Kiss Si mislim, da ji zdaj dogaja en kup stvari.
Danes pa res poslikam črnuhinjo z roza ovratnico. Se je ne morem nagledat...  ljubezen
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #251 : torek, 10.01.2012 : 10:19:56 »

Royalty, vas tri sem pa zadnjič videla na sprehodu in sta bila pesjana zeeelooo pridna - sta ful lepo hodila in potev vzorno čakala pred semaforjem. Vas je bilo prav užitek gledat Afro

ja, DDD, če sta pa že na Univerzi! Afro
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #252 : torek, 10.01.2012 : 12:35:11 »

Boni, nehi ga no sračkat.  Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #253 : torek, 10.01.2012 : 13:38:14 »

Royalty, vas tri sem pa zadnjič videla na sprehodu in sta bila pesjana zeeelooo pridna - sta ful lepo hodila in potev vzorno čakala pred semaforjem. Vas je bilo prav užitek gledat Afro

Hehe, kocka hvala Smiley. Saj ju moram res pohvalit. Na naših ustaljenih sprehajalnih poteh sta res ful pridna, hodita poleg, brez vlečenja, usmerjam ju praktično samo z glasom. Pa napredovali smo toliko, da grem lahko sama z obema tudi na fleksijih (prej je bilo obvezno na kratkih povodcih), kar kakšno leto nazaj ni bilo možno, ker nisem imela dovolj kontrole pri Ave, ko se mi je hotela v kakega psa zagnat, kadar smo se srečali na kaki ozki poti npr. Zdaj jo večinoma samo opozorim, pa je dovolj da se niti ne zažene. Se pozna, da je baba že malo starejša in se ji ne da več v vskaega psa se spuščat. No, ima pa še vedno dve psici tu okrog na piki, ampak že od daleč vidim če gre kaka od njiju proti nam, in se jima raje izognemo...

Kot tršica pravi, v šolo tudi hodimo praktično od vsega začetka in sem prepričana, da je tudi to zelo pomagalo, da brez problema sama vodim dva večja psa na sprehodih, ker drugače moram priznat, da nismo preveč pridni pri drilanju vaj, znata in ubogata pa toliko da je sobivanje prijetno in da ju lahko povsod vlačimo s sabo, pa sta vedno pohvaljena kolk sta pridna ljubezen. Moja dva zlatkota Kiss.

Boni, ti pa ustavi sračkanje Wink.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #254 : torek, 10.01.2012 : 13:53:49 »

Hehe, Boni je ob prihodu v avtu, ko ju je zagledala, prvič zalajala s takim globokim glasom. Ampak to od veselja!  Cheesy Cheesy Potem je nismo več slišali.  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines