mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 01:34:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340030 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #270 : petek, 13.01.2012 : 10:37:07 »

Brlog si že dobro ureja v kletki... Tongue poleg raztresenih briketov uživa še v ležanju v pernati postelji (iz plenične podloge) in razgužvanih dekicah. Mislim, da ji briketi služijo za masažo...  Angry Grin Kremplje pa itak brusimo na parketu, ko tko norimo. K sreči ni čisto ravno položen, drugače bi bilo kot na kotalkah... O brušenju parketa samega ne bom niti razmišljala.  Wink
Drugače pa je piška vedno bolj sproščena, uspela je uničit skinza-zajca  Shocked Shocked revež je razpadel na trebuhu. Je pa to njena najljubša igrača.  Cheesy
Ta vikend gremo v Celje in se predstavimo ostalim. Seveda, o tem bo sledilo poročilo. Pa slikice tudi.   Cheesy
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #271 : petek, 13.01.2012 : 10:38:08 »

Jaaa, slikice Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #272 : petek, 13.01.2012 : 10:38:17 »

Cheesy
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #273 : petek, 13.01.2012 : 10:47:20 »

Btw. za take ki rade kopljejo in cefrajo, se mi je v kletki najbolj obnesel vetbed, če gre pa za že sobno čisto žival pa tepih (kake kose ostankov nafehtam v prodajalnah preprog) Wink

Naša Miyu (in sestrici) je tudi strašno rada raztresala brikete in potem po tleh pobirala, me je spominjala na prakso v nekaterih zavetiščih, kjer pse "razveselijo" in zaposlijo s tem food scattering po pesjaku Smiley Zdaj že lepo papa iz sklede, mogoče se mi je samo zdelo, ampak sem imela občutek, da ji je bil tudi rob previsok, ko je bila manjša in ji je bilo potem bolj udobno na tleh jest Grin

Ostalo me pa tko na Neli in Miyu spominja, da je kar joj  Cool
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #274 : petek, 13.01.2012 : 11:13:19 »

A tele ostanke oz. tako ležišče lahko poslikaš, da vidim? Da ne bom ravno kose perzijca v kakšni trgovini zahtevala.... Tongue Grin
Bomo že ugotovili tale njen brlog, kakšnega si pravzaprav gospodična želijo...v kletki seveda.  Tongue Wink
Da je posoda previsoka, sem tudi jaz pomislila, ampak, je dobila manjšo in nižjo in stabilno in plastično (če bi se že svojega odseva v aluminjasti ustrašila Tongue) in je s še večjim veseljem čofotala po njej.  Angry Zdej se akupunktira al kako že Evil . Pa pospravim vsake toliko časa....vsak dan  Roll Eyes

Logiran
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #275 : petek, 13.01.2012 : 11:16:33 »

Berem, da je pri vas skrajno enolično... (ne dogaja prav n-i-č)  Roll Eyes Evil
Res vesela na kubik. Za tole kokico in zate, Polona.
 Kiss  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #276 : petek, 13.01.2012 : 11:21:37 »

Berem, da je pri vas skrajno enolično... (ne dogaja prav n-i-č)  Roll Eyes Evil
Res vesela na kubik. Za tole kokico in zate, Polona.
 Kiss  Kiss

Jasno, ker se nič ne dogaja  Tongue Tongue Evil, kozica prav nesramno začne cvilkat, ko zaklenem vrata zjutraj za v službo. Sej utihne kmalu, ampak vseeno se z razdruževanjem ne strinja. Tudi zvečer ona ne bi šla ležat v svoj akupresurni/moderno urejeni brlogič...sedi sredi sobe ali na postelji in me gleda al pa gleda malo po luftu...  Roll Eyes No, sej po ostrejšem ukazu gre pridna notri in se uleže in je mir. Zlato srce moje... Kiss ljubezen
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #277 : petek, 13.01.2012 : 11:29:19 »

A tele ostanke oz. tako ležišče lahko poslikaš, da vidim? Da ne bom ravno kose perzijca v kakšni trgovini zahtevala.... Tongue Grin

lohk ti celo dam en kos, k mam kak meter viška Wink kdaj boš v celju?
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #278 : petek, 13.01.2012 : 11:34:06 »

V celje potujemo danes ali jutri. Ti ga kar shrani, vem, da ga rabiš objem! Vseeno hvala Kiss. Lahko pa se morda celo oglasimo, če bom že pred temo končala z "biznisom" doma.  Wink
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #279 : petek, 13.01.2012 : 11:44:22 »

No, če te bo pot peljala celo do velenja, se lahko podamo na poligon z Neli&Boni-proof ograjo Cheesy

Aja, a veš kaj se tudi fajn obnese: takšna ležišča za manjše pse/mačke, ki je kot povšter/blazina, so imeli zadnjič v Kiku in nekaj večje v Jysku za ene 8 evrov, naši jih imajo vsi radi, celo Neli se zvije v klobčič Wink edin Maj je prevelik, pa ne gre rita not Tongue
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #280 : petek, 13.01.2012 : 11:52:34 »

Aha, bom šla pogledat. Hvala!
Huh, poligon neliproof bi se pa morda prilegel, da se tale kokoška znori. Sej ni, da ne hodiva veliko, ampak noreti...tega pa nimava kje tako na varnem brez štrika. Cheesy Cheesy Slednega bomo že še nabavili...
Se javimo, ko bomo v celju. Če imaš jutri čas... Cheesy
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #281 : petek, 13.01.2012 : 12:04:06 »

Bolj kot ne bomo čez vikend doma Wink
Logiran

Fifi1
odvisnež
*****
Sporočil: 884


WWW
« Odgovor #282 : petek, 13.01.2012 : 12:16:59 »

Sej ni, da ne hodiva veliko, ampak noreti...tega pa nimava kje tako na varnem brez štrika. Cheesy Cheesy

Kaj da ne! Pri meni doma sta vedno dobrodošli. Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #283 : petek, 13.01.2012 : 12:43:59 »

Seveda, to pa šele pride, ko bo bolj svetlo.  Cheesy Cheesy
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #284 : ponedeljek, 16.01.2012 : 14:06:17 »

Preizkušnja je bila fantastično speljana!  Cheesy Cheesy Pikica črna je pri mojih starših norela kot zmešana z našim Čalijem, da ji je jezik visel iz gobca. Oba sta bila čisto hin in zvečer je bil mir. Mačora Mikija je pustila povsem pri miru, gospe hrtici pa sta bili do nje čisto indiferentni. Cheesy Skratka, zadnja preizkušnja je bila prestana odlično-več kot odlično! Pikica je celo spala z mano pod kovtrom (doma spimo vsak v svojem brlogu) in je ugotovila, da je fajn se gret takole hrbet na hrbet... Tongue Cheesy Kiss
Ima pa kokica željo po pobegu močno izraženo. Na vrtu je samo tekala od enih vrat do drugih in iskala izhod  Angry . Zato smo zaenkrat na vrtu še privezani  Cool. Dokler ne bo vse Boniproof.  Evil Wink
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines