mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 20.04.2024 : 03:38:10

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340906 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #330 : nedelja, 22.01.2012 : 21:04:19 »

Mi vsi in nadkulski mačkon Tačko vas vedno pričakuejmo na obisku  Kiss . Tačko do Roxija ni imel nobenih zadržkov in ga je mirno ovohaval (revež Roxy  sram ), potem pa pokazal še nekaj svojih opičjih sposobnosti (pozabil je na tisto, kako zaradi nerodnosti čofne s stola ali mize...)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #331 : nedelja, 22.01.2012 : 21:06:49 »

Ma kaj je Roxy toliko večji od Boni? Ali pa na uni sliki stoji na stopnici?  Shocked
Grin Grin Boni JE toliko manjša. Piška ima okoli 15 kg, Roxy pa enkrat pol več. Kozica je precej manjša od njega, na slikah pa dobro skriva tole majhnost (strup pa male flaške pa to...) Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #332 : torek, 24.01.2012 : 10:08:48 »

Danes se je naša črnuhinja odločila, da ven pa v takem hladnem in mokrem ne gre...  Roll Eyes sem jo komaj dobila iz njenega brloga.  Kiss Potem pa se je zgodilo....  Shocked Vzela sem v roke dežnik. Kaj hujšega! Položila sem ga na tla, da ga je povohala, pa ni bilo dovolj. Ker pa smo morali v službo, sem jo skoraj vlekla za sabo na sprehod, da je malo odtočila. Kozica zlata.  Kiss
Mislim, da se bomo začeli sprehajat z dežnikom tudi v suhem.... sram Reva boga.
Logiran
skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #333 : torek, 24.01.2012 : 10:13:02 »

Ojoj Kiss Neli se je na začetku metle bala Smiley)) sej bo Wink
Logiran

skogkatt
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.691


Dogs have owners, Cats have staff ;)


WWW
« Odgovor #334 : torek, 24.01.2012 : 10:15:06 »

A ješča je, mislim če rada papa? Potem bi jo lahko hitro naklikala na dežnik Smiley

P.S. Pa komaj včeraj sem ugotovila zakaj se Lucky nič ne igra z eno oranžno ježkasto piskajočo žogo - se je boji
Logiran

luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #335 : torek, 24.01.2012 : 10:32:29 »

Posladki šibajo samo doma.  Roll Eyes Na sprehodu jih je šele včeraj začela po malem jemat  Cheesy . In še takrat, ko sva bili sami. Ampak že to je veliko.  Cheesy Cheesy Bova malo "vadili", da paličaste zadeve pri nas nimajo te navade, da padajo po psih.  objem ljubezen Sesalcu sicer ne zaupa povsem, boji se ga pa ne. Metle pa ne uporabljamo (samo tisto malo metlico...). Do sedaj je bilo lepo vreme... bova danes popoldan, ko se ji bo zagotovo mudilo ven, tole izkoristile, da dežnik res ni huda stvar, pa še posladke tala.  Wink Cheesy
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #336 : torek, 24.01.2012 : 10:36:41 »

Kako se vam uspe sprehajati z dežnikom? Huh Jaz ga v kombinaciji s psom še živi dan nisem imela v roki Undecided.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #337 : torek, 24.01.2012 : 10:41:34 »

Kako se vam uspe sprehajati z dežnikom? Huh Jaz ga v kombinaciji s psom še živi dan nisem imela v roki Undecided.
Haha, če si zjutraj len, pa se ti ne da oblačit za pasji sprehod, potem to shendlaš  Tongue Grin Cool
Z boni zjutraj sploh ni problema, gre ven opravi hitro in se najraje vrne v svoj še topel brlogec. Res, nabavila sem ravno pravo stvar za njo. Slikice zvečer...
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #338 : torek, 24.01.2012 : 11:38:15 »

Roko se je tudi bal dežnika, to smo ugotovili že v Horjulu, ko je mož ene 15 min za mano prišel v zavetišče z odprtim dežnikom in ga je mulc nalajal in se skril za Ado. Ampak pri nas ni bilo druge, kot da se na ta monstrum navadimo, sa je tisti november pri nas cele tri tedne deževalo in deževalo ... In valjda, psa je bilo treba v začetku na dve uri vozit ven lulat in brez dežnika ni šlo. Jaz sem to začela reševati tako, da sem najprej zaprt dežnik položila na tla v hišo k vratom in vsake toliko vrgla zraven kak košček piščanca - in klikala, ko se je približal. Potem sem odprt dežnik dala tudi ven, prev vrata (so cela steklena, tako, da vidiš vse na dvorišče), da ga je Roko samo opazoval. Potem sem hodila po hiši z zaprtim dežnikom, ga klicala k sebi in ga zraven pitala s piščancem in klikala (zaradi driske mu drugega nismo dajali). Tudi zunaj sem odprt (ali zaprt) dežnik položila na tla in sva hodila čez, pa okoli ... No, po dveh, treh dežnik sploh ni bil več bav bav.

@SD - z enim psom in dežnikom ni noben problem (OK, če pada fajn dež zs fajn burjo je itak vse "uzalud"), z dvema pa tudi jaz ne vem, kako se shendla. Pač imaš v levi roki povodec, v desno dežnik, pa je ...
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #339 : torek, 24.01.2012 : 13:37:35 »

mamaF, hvala!  Kiss Bomo uporabili, pa še kliker kupili. Piščanca pa tudi, poli salamca (se vedno znova vprašam, kako sem to jaz kdaj lahko jedla, ker mi zdaj obupno smrdi, kar mi npr. pršut ne, pa obeh ne jem  Shocked Huh ), je tudi super stvar...  Smiley Boni je nad njo navdušena.  Grin Grin
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #340 : torek, 24.01.2012 : 13:41:55 »

luna7, kliker imam jaz viška, dobiš Wink
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #341 : torek, 24.01.2012 : 13:43:37 »

O, super, silba mia, hvala!   Cheesy Cheesy Mi boš dala še kakšno hitro inštrukcijo okoli njega.  Wink objem
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #342 : torek, 24.01.2012 : 13:46:33 »

@SD - z enim psom in dežnikom ni noben problem (OK, če pada fajn dež zs fajn burjo je itak vse "uzalud"), z dvema pa tudi jaz ne vem, kako se shendla. Pač imaš v levi roki povodec, v desno dežnik, pa je ...
Pa v nobenem primeru ni praktično, tud samo z Amorjem nisem imela marele ... Tongue Nekak sem rabla obe roki, če se je njegovim 55 kg kaj sprdnilo. Wink Pol moraš pa še mal iz roke v roko menjavat dežnik/povodec, pa ...  Roll Eyes Na kraški burji je sploh super, ja. Evil
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #343 : torek, 24.01.2012 : 13:49:27 »

Luna7, na začetku tečajev spomladi (čez dober mesec že Cheesy) bo (skoraj sigurno) predavanje na temo šolanja s klikerjem v okviru KD Krim. Karmen in Mia Zahariaš znata to res lepo predstaviti, sem poslušala menda že 3x Smiley. Priporočam!
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #344 : torek, 24.01.2012 : 13:52:21 »

Super! Sej mi že komaj čakamo... Cheesy Cheesy Se mi zdi, da sem že malo zarjavela v tem pasjem znanju, pa še Boni ima kakšno meni novo foro. Drugače pa je ceeeeel srček. Pa ne morem se nagledat njene globoke črnine... Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines