mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 19.04.2024 : 01:59:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340824 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #390 : sobota, 28.01.2012 : 22:23:02 »

OOooo, lepota črna lovska ljubezen Povej ji, da sem že v njenem "fan clubu".
Ampak se mi pa zdi, da je ne razumeš preveč dobro - ona ti hoče po sprehodu še posteljo lepo postlati, ti pa takole ... Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #391 : nedelja, 29.01.2012 : 15:22:25 »

Aha, postlati posteljo. Če bi bila sama doma cel dan spuščena - bi jaz imela definitivno kakšno jamo v postelji in iz nje bi gledalo dvoje črnih učk v smislu: Viš, tkole se dela postelja, če še ne veš!  Tongue "
Kokica se razume v globine brlogov...

Danes pa smo bili na divjanju v ljubljani v ograjenem pasjem igrišču. Kakšen žur!  Cheesy Kozi se je kar strgalo. Najprej je nabijala kroge, potem se je pridružila še enemu "lovcu", potem pa kar komurkoli. Res, da je preverila nekajkrat, če bi se le kakšna izhodna vrata (3 izhodi) morda lahko odprla, pa se niso dala...jst pa uče na pecljih, če bi slučajno kdo želel vstopiti  Roll Eyes Huh.
Lizi je delala družbo pri žogicah (naše novo odkritje), "lovcu" se je vesila na vrat, mladi podobno (z)mešanki pa na rit... Miš je danes tudi prvič oblekla flisasto (podedovano in edino njej prav) oblekico, pa se zunaj ni nič kaj pritoževala nad njo. (Glede na polarni mraz, ki se napoveduje, bomo kar morali takole delat... Lips Sealed) Seveda, po stopnicah v njej se pa res ne da hodit...verjetno ji je bilo nerodno, da jo kdo od sosedov vidi.  Cool Roll Eyes

Od veselja pa je skakala tudi, ko je spet srečala svojo tovarišico sasenko.  Kiss Kiss Veselje je bilo seveda obojestransko.  Kiss  ljubezen objem
Tudi slikovni material imamo pa ga moram še malo obdelat in ne vem, če bo kaj uporabnega. Sem zelo težko slikala, ker so mi od mrzlega vetra prsti delali precej počasneje.

Pa še, pikica je pritekla k meni (ali vsaj v mojo smer, če je niso že drugi psi prestregli) na (skoraj) vsak klic. Vesela, vesela!  veselje ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #392 : nedelja, 29.01.2012 : 15:27:08 »

Mi iz Samove bande smo tudi nadvse veseli zate in Boni!  Cheesy  veselje
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #393 : nedelja, 29.01.2012 : 16:54:42 »

Lušno je bilo! Boni je fantastična psićka, zelo pridna in radovedna. Vzela je kar nekaj priboljškov, pustila se je čohljat, pokazala je tudi vso hitrost svojih nogic. Vrata je pa res vsa sščekirala, če bi se mogoče res dalo kje frčnit ven. Pa fajn jo je bilo videt, kako je bila v začetku čist zabetonirana ( zaradi plaščka ), potem je bila na : ooo, lahko malo tečem, malo sem, malo tja...na koncu jo je pa žgala v veliikih krogih, enkrat s tem, enkrat z onim, vmes je pa našla čas za malo joškice nastavit za čohljat. Tako je mehka in topla!
luna7, hvala za prinešen kofe, še enkrat - fajn je bilo, bo treba ponovit Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #394 : nedelja, 29.01.2012 : 19:28:44 »

Še foto dokazi letečega torpedkota in ostalih, ki jim ni bilo hladno kot njihovim šefom...

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #395 : nedelja, 29.01.2012 : 19:36:33 »

Bravo Boni! Fajn je brat, kako uživaš Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #396 : ponedeljek, 30.01.2012 : 15:22:48 »

Boni in šefica  Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #397 : ponedeljek, 30.01.2012 : 16:10:09 »

Ooooo Bonika v ograjenem  Cheesy   To je raj za lovce  Grin
Fajn se vaju bere.  Kiss
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #398 : ponedeljek, 30.01.2012 : 16:20:54 »

Luštno je bilo Smiley. Gal je bil blažen med ženami (to da so bile vse babe 15x večje od njega sploh ni problem). Lux je bil malo zadržan in se je najboljše počutil priliman na moje noge. Da ne govorim o fenomenalni kavi, tak pravi nedeljski pasji žurčič.

Boni pa...joj ta pikica je en tak srček Cheesy. To je tako milo bitje, ona bi samo laufala pa laufala, vmes pride Poloni lupčka dat, kakšen priboljšek sfehtat malo vrata preverit, če niso slučajo pozabili kakšna odprta potem pa naprej laufat. Polono je že čist za svojo vzela. Jaz sem bila takooo vesela, da sem jo spet videla. Kiss

Polona, naslednjič jaz prinesem piškote (saj bi kavo pa je ne znam skuhat oziroma je zanič). Slikce od Boni moram pa na računalnik naložit, sem ugotovila, da še niso. Ti jih pošljem še ta teden samo da malo časa najdem.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #399 : torek, 31.01.2012 : 17:40:12 »

No, pa še od danes...prezkušnja tekačice...  Cool Wink
Sva šli prvič skupaj tečt na Gradiško jezero. Pikica je idealna.  Kiss Kiss Vzela sem fleksi, da si je lahko postregla vmes z njuškanjem, ampak nič ni vlekla. Nič se ni zatikalo, kot da to že od nekdaj počne. Srček črni moj zlati.  ljubezen  Ušeski so plapolali v kasu in se ji je kar smejalo. Seveda, nisva se smeli ustavit, ker je obe pošteno zazeblo, zato lahko rečem, da je kar od prve pikica odtekla 5 km. Pa da ne boste mislili, da zdaj počiva...ona bi še norela...

Ima lahko hude napade užaljenosti.  Shocked Če se obrneva na poti in greva nazaj, čeprav hodiva že kar kakšno uro in več, se gospa naprdne in se skoraj vleče nekaj metrov za mano-kakšnih 10 minut. Ker ona pa že ne bo šla nazaj, sploh pa ne po isti poti.  Tongue jezen To si lahko zmisli tudi zjutraj, na ta kratkem sprehodu...ne levo ne desno, samo surlo vleče po tleh in za mano. Kdo bo pa lulal?!?  Roll Eyes
Moje srce smotano...  Kiss objem
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #400 : torek, 31.01.2012 : 18:42:52 »

Poznam še enega Laninega pasjega prijateljčka, ki ga je tudi treba samo po krožnih poteh peljat, sicer zatrmari Wink
A niso smešni s temi svojimi fintami Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #401 : torek, 31.01.2012 : 18:48:00 »

Ni časa lulat, ker vmes lahko marsika zamudiš, recimo, da ti miš leti iz ene luknje v drugo, ali pa kosa, ki švigne mimo, al pa srno, ko se šiba past  Cheesy 
Luna, ti nič ne veš  Tongue
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #402 : torek, 31.01.2012 : 22:39:32 »

Boni, saj bo.  objem Tudi tvoja bo enkrat dojela, kako se na sprehode hodi in kako ne, boš videla!  Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #403 : torek, 31.01.2012 : 23:29:23 »

Jao, jao, Luna7, ti se pa tud obnašaš, kot da nikoli ne bi bila pasja Tongue Še tanajbolj ex-samo-mačje vemo, da se na sprehod hodi v krogu, pa tudi laufa se v krogu, ane Cheesy Bo res treba Boni na Kras pripeljat k Roku, pa še NVMP zraven povabimo, da se bo Šefica Luna7 naučila malo geometrije Tongue Krog je popolna oblika namreč in tile naši lovski filozofi to dobro vedo Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #404 : sreda, 01.02.2012 : 07:41:25 »

 Grin Grin Grin No, Gradiško jezero je k sreči krožno...  Tongue Pa od fleksija sem imela muskfiber...fajn, da bom še roke zraven trenirala... Tongue Evil
Je pa smeška, ko gre lulat, zraven pa je treba obvezno še njuškat okoli sebe (isto je Luna počela). Tako, da se včasih kar zatakne v taki pozi in njuška kot zmešana z ritjo na tleh...  Roll Eyes

Krogi.  Grin Ja ja, vidim, da je res bolj umetniško bitje... Jst pa športno al kako... Huh Sej se bom naučila, obljubim. Za lovsko srce vse.

V glavnem, po pol urnem norenju še doma je končno dol padla in se je komaj na večerno lulanje odpravila - tokrat v oblekici, ker je res fino hladno vleklo. Pa sosede se ne boji več, čeprav je starejša gospa... Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines