mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 17:23:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340007 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #420 : nedelja, 05.02.2012 : 14:56:42 »

Hvala, takšne info imam tudi jaz. Vendar moram najt takšen plašček, ki ga BO nosila brez, da bi se vlekla za mano kot čreva in niti kapljice ne spusti, kar je potem še slabše, kot da nima nič na sebi (to zna počet tudi pol ure). Zdaj imava že drugega, pa ji je bil najprej ok, potem mi pa takse scene dela na sprehodu, da je še meni nerodno  sram jezen. Zato imava zdaj popoldan hitre in intenzivne sprehode-eno uro konkretnega miganja za obe. Nič stanja in samo domov. Do novega plaščka, ki naju že čaka v sredo za poskusit  Wink (tiste za polarne vlečne kužke)
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #421 : nedelja, 05.02.2012 : 15:00:18 »

punce, hvala!  objem
Žaba je res smešna. Lahko norimo po snegu, lahko gremo po ledu, ampak po zasneženem in zvoženem cestišču se pač ne da hodit s 4 nogami, pa ni soljeno... zmeška naša.   Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #422 : nedelja, 05.02.2012 : 16:10:52 »

sicer nimam pojma  Tongue sam gruntam  Roll Eyes

kaj pa če bi za začetek probala s kakim mehkim puloverčkom ali tankim flisom?
ziher se ti kak star flis doma valja in če bi iz rokava probala kaj naredit.
tko k tle recimo
http://diyfashion.about.com/od/diytops/ss/How-To_Dog_Shirt.htm
pa za tole tut pravijo, da je iz starega puloverja za človeke
http://mojdom.dnevnik.si/sl/Ideje+za+dom/1588/Povodec+za+psa+lahko+naredite+tudi+iz+recikliranega+materiala

pa gresta šele pol na tazaresne montlne?

Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #423 : nedelja, 05.02.2012 : 16:22:31 »

podlaka=poddlaka, se opravičujem sram
 Sančo ne mara oblek in še po nekaj letih vedno gleda tako Angry Angry, ko jo vidi, ampak zunaj pozabi.
Je od začetka delal scene, zato sva sprva trenirala čim krajše sprehode v obleki in če se je le dalo, zavila v družbo kakšnega psa, da je pozabil svoje muke. Roll Eyes
In kot je rekla rava - poskusi sprva z nečim čim mehkejši, lahko tudi ne preveč debelim. puloverjem se večina ne upira pretirano.
Jaz sem mu kot prvo kupila plašč iz volnenega lodna, ki se je čim bolj prilegal telesu. Tudi  kakšen flisek za začetek bi verjetno bil ok.
Uboga kokica, kakšne iniciacije Tongue
Logiran
vesoljka
rad pišem
****
Sporočil: 486


« Odgovor #424 : nedelja, 05.02.2012 : 16:24:22 »

Mojo recimo blazno moti, če pri plaščku uporabim tiste "gumice", skozi katere se da zadnje noge. Sem opazila bistveno razliko, če jih ne uporabljam.  
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #425 : nedelja, 05.02.2012 : 16:37:47 »

Kozica ima flisasti plašček, ročno sešit in ji je skoraj kot ulit in nima tistih gumic za zadnje noge (tiste gumice tudi lunča ni marala, plašček pa je bil ok). S tem še najboljše skoz prideva zjutraj, ko je kratka turca. Popoldan na daljšem sprehodu pa ni šans...  sram Sad Ko ji ga natikam, je čisto ok, po stopnicah gremo pošasi, zunaj pa ne spljoh.  Angry Bom videla, kako se bo počutila v tem novem v sredo. Takrat bova kupili še pravo oprsnico za tek in pohodništvo, ker jo tudi ta tanova ožuli pod pajsko, če greva na daljši pohod. Za kratke zadeve bo pa ok.
rava, tale rokohitrski izdelek je pa super, bom poskusila. ravno sem en angora puloverček primerno "skrčila" v stroju... Roll Eyes Smiley Kiss
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #426 : nedelja, 05.02.2012 : 16:39:45 »

jao šta napraviše čovek od vuka  Grin Grin

malo sem posurfala za pasja oblačila pa me je en zmeren fršlok, ko sem cene videla.
verjetno je tako, da ko zadevo probavaš je ok, ko pa bi jo morala psina nosit, pa piz*i in si €€€ stran vrgu.

kaj pa če ji za začetek za doma iz kake stare majce nekaj zimproviziraš, da se punca malo privadi na oblačila?
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #427 : nedelja, 05.02.2012 : 16:40:38 »

sem bila prehitra Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #428 : nedelja, 05.02.2012 : 16:43:12 »

aha... Grin Grin
poskušava in upam, da bova zdaj zadeli. pikica je izvenmerska-dolga trupica in veliko srce-no, prsni koš.   Grin Tko, da ji bom zdej nataknala tole mojo angora bivšo majčko... sem bom kr vrgla v delo... Wink
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #429 : nedelja, 05.02.2012 : 16:53:48 »

jao šta napraviše čovek od vuka  Grin Grin



Še en nasvet od ene, ki pse muči s plaščki že 25 let: ne kupuj ničesar, kar se zapenja na ježka. Večino psov blazno moti ta zvok, ko potegneš ježka narazen.
Tistih gumic se počasi navadijo; za začetek jih pa ni treba namontirati. Drugače pa se je treba navadit na vsak plašč in prav vsi psi od začetka zelo čukasto gledajo in si mislijo, "jaz pa že ne". Tukaj ni drugega nasveta kot vztrajnost, pa kakšen priboljšek, pa da se s čim zamoti (vohanje, prijateljčki....) - in za par sekund pozabi, da je oblečena, pa šibamo naprej.  Ko se navadijo, pa kar sami dvignejo levo tačko, pa desno tačko v stilu "no dej obleč me že, če hočeš, baba smotana, da bo mir in gremo na pasji fejsbuk" ! Wink

Za tako velikega psa, kot je Boni bejba, plaščki niso poceni. Vendar rajši kupi enega res kvalitetnega kakor tri "kr neki". Z domačimi puloverji seveda lahko eksperimentiraš, plašček pa naj bo predvsem nepremočljiv in za takle mraz kot je zdaj, tudi res topel. Tista znamka na "H" je zmagovalka, ampak je jasno temu primerno draga. V Ljubljani jih dobiš v dveh trgovinah; povsod jo lahko pripelješ s sabo, da v miru pomerita.
Če rabiš, ti pošljem imena trgovin na ZS.
Pa fil špass pri shoppingu! Cheesy
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #430 : nedelja, 05.02.2012 : 17:31:53 »

Za tako velikega psa, kot je Boni bejba

fotke so mene precej prevarale, ker sem po njih dobila vtis, da je velika kot recimo kak weimi.
v živo je dokaj majhna kužika - imho glih za ene dva mačka  Wink če spljoh  Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #431 : nedelja, 05.02.2012 : 17:38:50 »

Še boljš -  bo pa bolj poceni! Cool
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #432 : nedelja, 05.02.2012 : 17:41:07 »

Luna7, morda si v naši temi opazila, da sem uspela obleči Xeno, ki bi oblečena najraje umrla, zato sem probala z enim tanjšim pasjim puloverčkom, brez kakršenakoli zatikanja okoli nog in repa in je šlo.

k
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #433 : nedelja, 05.02.2012 : 17:45:39 »

sem videla! Cheesy Misija je bila uspešna.  Cool
Sej, kokici to oblečt no problem. Ampak, kdo bo pa potem hodil? Oboje, kar imava, je za nataknit čez glavo in ovit okoli trupa. Nič gumic, nič natikanja na noge (čeprav bi jo najraje dala v tisto pižamasto oblačilce, ki se natika še na noge...ker je golica prava).
Zjutraj itak ni pardona, grem pač na daljšo seanso, pa potem malo pozabi, ampak ne prav dolgo, pamti ona, pamti!  Wink  Tongue Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #434 : ponedeljek, 06.02.2012 : 12:59:49 »

khm, khm.... miš moja se je že drugo noč preselila na posteljo in spala čist ob meni pod kovtrom in zjutraj brez težav šla v kletko. Pa imamo toplo... pikica postaja tak cuker.  ljubezen
Pa nič več nismo driskič, čeprav kdaj pojemo tudi kuhano, pa grickamo se tudi nič več po nogah in hrbtu... Cheesy Cheesy veselje veselje
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines