mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 28.03.2024 : 20:36:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340015 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #480 : nedelja, 26.02.2012 : 15:06:08 »

Ja, to je 5. štuk. Lepote bivanja brez lifta sem občutila prvič, ko sem morala Lunčo nest ... 3 je še šlo, dva je pa takrat zmogla tudi sama  Undecided . Nad tem dejstvom so bili izjemno navdušeni moji prijatelji, ko sem se selila.  Lips Sealed
Boni bo v tem primeru lažji zalogaj-upam, da nikoli.
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #481 : ponedeljek, 27.02.2012 : 08:30:42 »

Torej, "gorska" turca na Kamniški vrh: Pikica je v neznanem okolju še vedno malo zadržana, a raziskovalnega duha.  Cool Brez težav me je sledila in sodelovala. Pot se meni vedno zdi hudo strma in ta strmina me vedno znova preseneti.  Roll Eyes Roll Eyes Vedno. Ampak nič zato. Mimoidoči so me spraševali, če me kokica kaj vleče, pa o tem ni hotela niti slišat.  Angry Tukaj pa res ni hotela sodelovat  Tongue . Zlato črno pišče moje. Uspela sem jo enkrat fajn pohodit (na vrhu) in enkrat past na njeno rit - v obeh primerih je tako zelo zjala, kot da jo iz kože dajem, reva uboga.  sram  Lips Sealed  Lepo je bilo, ker ni še bilo veliko ljudi, da se ji ni bilo treba toliko bat-no, težava je nastala le, če smo se srečali na ozkem delu poti, drugače je bilo ok. Pa še tu sem pozorna, da se postaviva, da ni preveč stresno zanjo.
Navzdol pa si je ona zamislila, da bi strmino sekala po cikcakastih ovinkih  Shocked  Roll Eyes . Tukaj sva se lepo trenirali, kako se hodi.  Evil Je pa res tako fino poslušna, ne rine na vrat na nos, kamor si zmisli, prav zgledno sodeluje.  ljubezen Azn
Šefla je uspela nabrat nekaj modric na še malo zasneženih delih, ampak moker smrček na obrazu od črne pesjanke so jih dali v pozabo.
Mala miš je imela še v nedeljo rahlo utrujenost in verjetno tudi misklfiber. Zato pa se je še lažje čohljala pri sasenki, da ni toliko dirjala okoli po pasjem igrišču.
Zanimivo pa mi je, da ni hotela nobenega priboljška niti ni spila ene kapljice vode...Pa boh ne daj, da bi na vrhu posedeli...je treba takoj it al pa vsaj zraven cvilučkat, ko sem jaz srkala svoj najboljši čaj.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #482 : ponedeljek, 27.02.2012 : 09:23:46 »

Zanimivo pa mi je, da ni hotela nobenega priboljška niti ni spila ene kapljice vode...
ZELO znano. Tipično za (prevelik) stres. Ampak bo, počasi Wink. Jagi je v vseh 5 semerstrih azilašev doslej samo enkrat pila vodo v šoli, na primer, vročina gor ali dol. Undecided
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #483 : ponedeljek, 27.02.2012 : 09:26:04 »

Aja, pa priboljške je začela jemati šele v kakem tretjem ali četrtem semestru. Pa še to samo naaaajboljše in najbolj dišeče. No, zdaj jih, kot si se lahko sama prepričala, jemlje (sicer zelo previdno) že tudi pri vodnikih od sošolcev (khm, le od koga se to uči Roll Eyes Tongue).
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #484 : ponedeljek, 27.02.2012 : 09:36:40 »

Hehe, ima vsaj učitelja pravega!  Wink Včeraj je sicer vzela priboljšek na pasjem igrišču in celo pritekla k meni po njega in naredila sedi (uspešni sva bili približno enkrat Tongue Roll Eyes Smiley ). Drugače pa je že ugotovila, da je fajn šeflo zezat tako, da teče na vso moč proti meni, potem pa zadnjo sekundo odvije mimo v skakljajočem diru z vražjim nasmeškom. Evil Angry Shocked No, toooo pa poznam. Take je počela naša Luna na začetku. Seveda, tega ne počne zunaj in, ko je na štriku.
SD, hvala, da vem, kaj bi lahko bil vzrok. Jagi je res previdna, ampak vzame.  Kiss Kiss
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #485 : ponedeljek, 27.02.2012 : 12:28:06 »

Potrjujem, da je Boni očitno imela muskelfiber, pa tudi, da je doma nič ne futrajo!  Angry Včeraj na igrišču je zelo pridno spremljala, kje so priboljški in prav vsakega pridno pohrustala, uboga sestradana Bonika!  Sad

Šalo na stran. Lepo turo ste imeli v soboto in ful me veseli, da sta z Boni tako dober par!  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #486 : ponedeljek, 27.02.2012 : 13:19:37 »

Aha, doma je nič ne futrajo-seveda, ko so zdaj vse posode z mačjo hrano na višjih mestih....  Tongue Tongue sram Evil
Boni je včeraj sasenki namenila tudi več pozornosti kot prvič. Tako se je mazila z njo, da ju je bilo veselje gledat!  ljubezen objem Vsekakor bomo še ponovili. Ker očitno se bom tukaj šla tudi pasjo šolo, saj je edini zunanji prostor, kjer kokica opazi priboljške in nagrade, pa še spuščena je lahko...
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #487 : nedelja, 11.03.2012 : 19:01:53 »

Naša Bončulja je bila v soboto prvič v šoli pri Xeni. Pikica je bila oh in sploh pridna.  Kiss Nič vlekla za lovskimi vonjavami, ko je bilo treba bit v vrsti, samo na pavzi si je vzela detajlni pregled terena  Tongue 
Ampak, ko pa sva prišli domov, je ona rekla, da jo je bilo tu mač  Evil in se - poscala v sveže preoblečeno posteljo  Angry . Tako smo s spomladanskim čiščenjem pohiteli... Tongue Roll Eyes
Drugače pa je pikica pridna, zdaj že ve, da se po obroku ne nori. Dnevni red obvlada, čeprav bi ona jutranji sprehod prestavila na 9. uro (ne ob 6.tih)  Roll Eyes Je tudi brikete-če nekaj časa drugega ni pade v posodo... Tongue Smiley
Vedno bolj se ji sproščeno dogaja tudi zunaj, ko bi norela kot ubrisana z določeimi psi, ki so ji všeč.  Cheesy Vsi mislijo, da ima nekaj mesecev, ko se ji "sname" in začne bezljat od veselja.  Grin
Zlato moje črno je danes tudi tekla z mano okoli Gradiškega in celo en par s horjulcem (joj, pozabila sem ime-prijetno malo črno bitje, podobno njej) jo je pozdravil, lastnica pa jo je celo spoznala...  Cheesy
Mislim, da so vsi horjluci prišli v odlične roke  Wink Cool Bravo Smetka!
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #488 : nedelja, 11.03.2012 : 19:21:46 »

Hm, z mojim bi bila odličen par zaspancev - dokler se lahko spi v postelji, jasno. Cool
Pa ne srački ga z lulanjem Evil, sicer se boš lahko od postelje poslovila, čutim na vodi.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #489 : nedelja, 11.03.2012 : 19:32:18 »

... in se - poscala v sveže preoblečeno posteljo  Angry ...

boga mala kužika stravmirana  Sad
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #490 : nedelja, 11.03.2012 : 19:34:26 »

Jao, rava, ti si pa res idealen človek za psa
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #491 : nedelja, 11.03.2012 : 19:36:31 »

boga mala kužika stravmirana  Sad

A to misliš zaradi šoleeeeee?! Shocked Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #492 : nedelja, 11.03.2012 : 19:43:06 »

Xena, ne vidim, drugega razloga.... Tongue Evil Gospodična me zna dobro in učinkovito kaznovat...  8)Sicer sem bila v šoli (po mojem mnenju) prizanesljiva do črne kozice-z Lunčo sva morali delati kar na oštro, da sva držali približno pozornost. Bonča se je znala tudi stran od učiteljice obrnit in ji pokazat, kaj si ona misli o vsem tem... oz. ji pokazat, da se šola dogaja tam v gozdu za našim hrbtom.  Wink Sej drugače je bila pa pridna... Kiss
Naslednjič bom doma bolj pozorna oz. bova šli po šoli na kakšno turco, da ne bo imela časa smilit se sama sebi....  Wink
Logiran
čaja
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.037


WWW
« Odgovor #493 : nedelja, 11.03.2012 : 20:14:19 »

Joj, pa ravno danes sem bila prvič pri Gradiškem jezeru. Škoda, da vaju nisem srečala, verjetno bi jo tudi jaz spoznala. Zadnje čase kamorkoli grem gledam, če kakšnega psa s foruma prepoznam. Moj si pa verjetno misli, da se mi meša, ko mu razlagam, da se mi "ta pes zdi znan". Grin
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #494 : nedelja, 11.03.2012 : 20:16:36 »

Boni, pazi lubica, da ne bo slučajno Tvoja tebe začela kaznovati vsakič, ko ji kaj ne bo všeč ...  Angry
Logiran
Strani: 1 ... 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines