mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 29.03.2024 : 07:23:23

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 140   Dol
Natisni
Avtor Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji  (Prebrano 340053 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #690 : sobota, 31.03.2012 : 23:37:25 »

Juhuhu za vse!  Cheesy veselje ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #691 : nedelja, 01.04.2012 : 00:01:06 »

Smetki v zahvalo za pravilno odlocitev (spet enkrat vec  Roll Eyes ) - pa le naredi kako baklavico za na Hribcek Grin

aleksandrak, bakljav je bil zamenjan za mačkico v teh barvah.  Grin Grin Grin

 Angry No, kaj takega!  huh Saj sem si mislila, da so tam gori na Hribcku trdi pogajalci lopovski in da ti Emi niso poceni dali, sam za profit jim gre!  jezen
Ampak naj te potolazim, sam ne povej jim, pozresnezem, da so se v racunici  khm posteno usekali - bos vidla, da je Emi vsakega slednega v bakljav vlozenega cekina vredna.  Tongue  Kiss

 veselje Sem ful vesela za vas ljubezen vse,  ful za Emi, ker ima nov domek in tud za Hribcek, ker imajo eno mucico manj Kiss
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #692 : nedelja, 01.04.2012 : 00:14:16 »

Luna7, super duper novice z vašega konca, sem jih zelooooo vesela Cheesy Sploh tistih o Boni ljubezen

Roko dodaja: Lubica mala črna, veš kolk pr nas dugaja, ej, nam Loucem se kr meša ... srne, zajci, same dobre vonjave pousot Cheesy Zdej ko si tolk pridna u tvoji neNemški šoli, bo Tvoja zihr kak nagradni Louski izlet nardila samo zate Cheesy Moja pa prau daje vesela da boš mogoče tut od nje kak Prbolšek uzela ko sebova kej vidla Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #693 : nedelja, 01.04.2012 : 08:19:37 »

Da še jaz poročam. Boni je bila fenomenalna Kiss
Najprej zelo nezaupljiva, potem pa se je sprostila. Letala je res s tako brzino, da je vse letelo naokoli, Mico tečko moram pohvalit, da je bila Kiss in se je z Boni igrala, tamau in tamala pa sta me fuuul prijetno presenetila objem Smo imeli prej z vsakim posebej šnelkurs o prestrašeni Boni in o primernem obnašanji in sta upoštevala navodila. Še celo k juniorju se je na koncu Boni upala prit, potem ko je v roki držal krožnik z ostanki torte Evil Kiss
Moj je pa nad Boniko NAVDUŠEN. Je reku, da so sicer vsi psi kul, ampak eni so bolj kul in Boni mu je bila res všeč Kiss Kiss
Tako da, velkam eni tajm ko boste kaj na terenu, tudi če bo zdaj slabo vreme, bomo pa notri - imamo dost placa - mi bomo pil kavo, Boni se bo pa terapirala Smiley Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #694 : nedelja, 01.04.2012 : 09:10:58 »

Jaz sem pa nadponosna na vse, ki si takole MED-TERAPEVTSKO pomagate na različnih področjih!! Afro objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #695 : nedelja, 01.04.2012 : 10:07:49 »

Jaz sem pa nadponosna na vse, ki si takole MED-TERAPEVTSKO pomagate na različnih področjih!! Afro objem
A veš, Xena, da sem jaz tudi zaradi tega tako ponosna sama nase, da sem si upala posvojit psa! Ker brez psa ne bi spoznala celega kupa čudovitih ljudi, spljoh Cheesy  objem
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #696 : nedelja, 01.04.2012 : 11:53:10 »

Ful vesela za celotno ekipo medsebojnih pomagačev in da je mamaF vzela psa.  Smiley
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #697 : nedelja, 01.04.2012 : 12:03:18 »

Ful vesela za celotno ekipo medsebojnih pomagačev in da je mamaF vzela psa.  Smiley
Kiss objem
Včeraj sem prišla iz Nemške šole presrečna! Bom pri Rokotu povedala, zakaj Wink (PS. nima toliko veze z natančnimi nemškimi vajami, bolj z zaljubljenimi pogledi med nama, pa z repkom, ki maha Cheesy

In najlepše od vsega je, da imam tule ljudi, ki vam lahko povem o vseh najinih veselih in manj veselih trenutkih Smiley To je taprava terapevtska skupnost, res ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #698 : nedelja, 01.04.2012 : 20:49:38 »

Emi je ena taka bučka, ki je v prostoru sploh ne opaziš (dokler ne vrže prve zadeve s poličke...  Tongue ). Se igra, zraven malo razmišlja, pa spet malo brcne miško, če bo kej hitrjša od prejšnjič. Pa spet razmišlja.  Grin Grin Pol pa pride mimo Tačko, jo začne lizat, pa malo že za vrat grist, pa se ji vrže na hrbet,...ona pa skulirano mimo njega. Tačko je prav šokiran in kr malo žalosten.  Shocked Undecided  Res upam, da se bosta igrala. Si je pa norica naredila žur v mačjem wcju..koza mala. Tako je razbijala po vratih, da sem priletela in jo hitro želela rešit, pa sem potem videla, da je to cela zabava al kaj...   Roll Eyes Smiley Emi možgančki ne delajo prav hitro... Sej si ne morem, da ne bi rekla, da sem vzela drugo Trino....  Grin Grin Xenčo pa pusti lepo pri miru in Xenča ji je zelooo hvaležna.  Wink
Emič se celo že sama pride pockrljat k meni s takim nežnim mjavkanjem.
Evo, še dokazi:

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #699 : nedelja, 01.04.2012 : 20:50:30 »

dovoli mi samo dve slikici naenkrat, zato nadaljujem z novim postom:

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #700 : nedelja, 01.04.2012 : 20:51:25 »

Še dve:

[attachment deleted by admin]
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #701 : nedelja, 01.04.2012 : 20:53:59 »

 Kiss
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #702 : nedelja, 01.04.2012 : 20:56:16 »

Kok ste lušni Kiss.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #703 : nedelja, 01.04.2012 : 21:00:30 »

A daaaaaj ljubezen ljubezen
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #704 : nedelja, 01.04.2012 : 21:02:35 »

iiiiiiiiiiiiiiiiii  Cheesy Cheesy Cheesy Cheesy

Logiran
Strani: 1 ... 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 ... 140   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Boni, Emi, Taček, Xena, Španko in njihovi prijatelji
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines